Illustration for article titled President Elected by White Supremacists and Russian Bots Spreads Disinformation From White Supremacists and Russian Bots

عکس: معاونت (گتی ایماژ)

سفید supremacists در خانه پخت کوکی ها در حالی که antifa سازماندهی ترور سلول. دولت blacking تلفن همراه سیگنال بنابراین شما نمی تواند ضد شورش. جورج سوروس است پرداخت negro بحران بازیگران. سیاه مردم در حال تلاش برای سرنگونی دولت است.

تبلیغات

اینها فقط تعداد کمی از روایات نادرست اطراف اعتراض به خشونت پلیس را برانگیخت توسط روز مجازات جورج فلوید. به عنوان این اطلاعات غلط های عمومی مقامات جناح راست طرفداران و اجرایی ایالات متحده آمریکا هستند فقط تعداد کمی از اشخاص تقویت این تلخ ویروسی نهفته است که قابل اثبات نادرست است.

به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مخفی در یک پناهگاه در یکشنبه تماشای این آخر هفته تظاهرات او بارها و بارها سرزنش خشونت و صدمه به اموال در antifa. نه تنها او با استفاده از هر فرصتی به استناد نام مخوف جن او حتی قول داد به تعیین آنها را ترور سازمان است که او را تهدید به انجام این کار قبل از.

تبلیغات

گذشته از این واقعیت است که امنیت ملی کارشناسان تقریبا هر آينه به اطلاع رئیس جمهور که از ویژگی های متمایز از سست کنفدراسیون ضد فاشیست است که آنها نه یک سازمان, مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به صور جایگزین این واقعیت در حالی که به صراحت excusing سفید supremacists که نقش مهمی در تحریک هرج و مرج است.

هنوز مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان ضامندار به این ادعای بدون اثبات است که تعجب آور نیست. همان افرادی که سال ها صرف خواستار آن است که باراک اوباما با ارائه اسناد و مدارک اثبات او مطرح نشده بود در کنیا توسط یک بسته از القاعده گرگ ها در حال حاضر به چشم پوشی از گزارش های ویژه دادستان خبرچین و دانشگاهیان. آنها می دانند که حمله به کشور مورد علاقه خود:

تبلیغات
تبلیغات

که اسطوره نابود شد در روز سه شنبه زمانی که توییتر اعلام کرد آن را به حال تعلیق یک حساب کاربری است که مردم بوده است retweeting به عنوان مثال از antifa را طرح شیطانی برای از بین بردن امریکا به عنوان Axios گزارش داد:

توییتر روز دوشنبه گفت که آن را به حالت تعلیق در یک حساب به نام “ANTIFA_US” است که در آن می گوید گره خورده بود به سفید ملی, هویت گروه Evropa. بیش از آخر هفته حساب کرده بود به نام خشونت و خود را پست کرده بود کثیرالانتشار آنلاین.

دلیل اهمیت آن: این آخرین نمونه از رسانه های اجتماعی استفاده می شود برای بهره برداری و تیز بسیار واقعی تفرقه در جامعه آمریکا است. این هم آخرین نمونه از توییتر بیشتر به شدت ریشه کن کردن اطلاعات نادرست بر روی پلت فرم آن است.

“این حساب نقض پلت فرم ما دستکاری و دادن سیاست به طور خاص ایجاد حساب های جعلی” یک توییتر نماینده Axios. “ما در زمان اقدام پس از تایید ارسال یک صدای جیر جیر تحریک به خشونت و شکست توییتر قوانین است.”

توییتر قبلا اقدام در دیگر حساب های جعلی مربوط به هویت Evropa از جمله آنهایی که درگیر در هدفمند نفرت متمرکز و نژاد و مذهب و گرایش جنسی.

تبلیغات

بیایید روشن, ضد فاشیست و آنارشیست ها همان چیزی نیست. به نمایشگاه برخی از ضد فاشیست در حال آنارشیست ها. برخی از فعالان عدالت اجتماعی هستند. برخی مبلغان مسیحی. در حالی که آنها واقعا نمی حمل کارت عضویت تنها ویژگی های بارز مردم در جنبش ضد فاشیستی است که آنها در برابر فاشیسم است.

اما بیشتر وجود دارد.

توییتر همچنین حذف دو هشتگهای از آن “جدیدترین” بخش پس از “صدها نفر از spammy حساب” گسترش هشتگ #BlackoutDC و #DCBlackout, حیله گر است که پلیس بودند متراکم تلفن همراه سیگنال در اعتراض سایت برای تضعیف اشتراک گذاری اطلاعات با توجه به NPR و NBC. در حالی که هر دو دروغ شد, مورد مناقشه با خبرنگاران بر روی زمین آن را سخت به این باور که این گزارش پس از تبليغاتي Max Blumenthal آغاز یک شایعه است که یک مرد نما به عنوان یک خبرنگار سی ان ان بود اما در واقع یک undercover افسر پلیس است. البته این درست نیست.

تبلیغات

نه این تصویر از واشنگتن سوزان که بود, مشترک میلیون ها بار در توییتر قبل از اینکه کسی متوجه شدم این بود که یک تصویر را از تلویزیون نشان می دهد تعیین بازمانده.

تبلیغات

“من نفرت را به آن می گویند اما این معمولی است گفت: Shireen Mitchell, بنیانگذار کردن خشونت علیه زنان است. “ما در حال دیدن مردم و دخالت در اعتراض و سپس آن را مانند نگاه مردم سیاه و سفید در حال انجام این کارها زمانی که آنها نیست. آنها همچنین تظاهر به antifa.”

میچل, یک نویسنده و تحلیلگر فناوری و تنوع استراتژیست که پروژه آنلاین آهنگ دروغ رای دهندگان سرکوب و هدف آزار و اذیت می گوید که او و همکارانش را دیده اند یک چشم انداز مثبت در فعالیت از حساب آنها ترسیم روسیه و چین با دخالت بازیگران.

تبلیغات

“ما باید نه تنها در مورد روسیه اما دیگر بازیگران است که بهره مندی از این ناآرامی در امریکا” میچل گفت: ریشه. “شما باید درک کنند که حمایت از آمریکا مسائل بسیاری را با مسابقه و این چیزی است که ما در واقع در میان در این لحظه. ما شاهد مسابقه مورد استفاده در کار ما بود و ما گزارش با روسیه [انتخاباتی] تداخل و چگونه است که مورد استفاده قرار گرفت ما در برابر انتخابات است. و من 100 درصد مطمئن است که این اعتراضات به COVID مسائل و دیگران فقط رفتن وارد می شود به دخالت در انتخابات آینده در ماه نوامبر است.”

میچل مراقب باشید به هشدار می دهند که افرادی که استفاده از دروغ نمی توان طبقه بندی به یک گروه سیاسی. Wبا آنکه ایران با اتحاد weaponized این دروغ برای پیشبرد خود استراتژی سیاسی او با اشاره به این در حال حاضر ثابت شده خارجی حمله به هیلاری کلینتون و جو بایدن توضیح چگونه برنی ساندرز بود و جالب سکوت در مورد این مسئله.

تبلیغات

“او از آن بهره برده و استفاده از آن در طول سال 2016 و در کل کمپین رفتن به سال 2020” میچل گفت. “او با استفاده از آن تمام راه را تا زمانی که او در نهایت از دست زمین در کارولینای جنوبی است.

“در نهایت بدست آورد و هرج و مرج هستند و هدف” او گفت:. “مشکل این است که—و این بخشی است که من فکر می کنم مردم درک نمی کنند—این است که کل یک حزب سیاسی که خوب با این سطح از دخالت برای اهداف خود است.”

تبلیغات

“گاهی اوقات آن را سفید supremacists. گاهی اوقات آن را. روسیه گاهی اوقات آن را چین یا فقط به طور منظم راست-کنار. هر کس می خواهد تسلیحاتی دروغ به جا دستور کار خود توضیح داد:” میچل اضافه کرد.

“مانند دروغ و نژاد پرستی فقط این ابزار استفاده می کنند برای رسیدن به اهداف خود است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de