سامانتا افزار تماس از لیا میشل نمایشی همبستگی می گوید لی ساخته شده زندگی خود یک جهنم زندگی’ در مجموعه ای از سرور و نشاط


Samantha Ware, left, attends the premiere of Netflix’s “Sextuplets” on August 07, 2019, in Hollywood, Calif.; Lea Michele attends the 2019 amfAR Gala Los Angeles on October 10, 2019 in Los Angeles, Calif.

سامانتا افزار, چپ, حضور والاتر از Netflix بکشد “Sextuplets” در اوت 07, 2019 در هالیوود کالیفرنیا.; Lea Michele حضور 2019 amfAR Gala در لس آنجلس در تاریخ 10 اکتبر 2019 در لس آنجلس کالیفرنیا.
عکس: ژان باپتیست Lacroix (گتی ایماژ), مت Winkelmeyer (گتی ایماژ)

به عنوان ما به نوبه خود به “افراد مشهور آگاهی” فصل از این کتاب زندگی ما تماس بگیرید “زندگی در سن دا Rona تظاهرات و بیشتر” سیاه و سفید جامعه (به خصوص در رسانه های اجتماعی) در حال تبدیل شدن به آگاهی بیشتری از تخت پیچیده obtusely حساس راه های که در آن افراد مشهور (و مارک) شده اند در تلاش برای نشان دادن حمایت خود را در طول تظاهرات جورج فلوید Breonna تیلور تونی McDade و بیشتر.

تبلیغات

رقص در یک روند برای دلجویی نفس خود را برای جلوگیری از واقعی کار مداوم هنگامی که عادی خود را در تضاد با شیوه های بسیار پیام همبستگی شما نمایش داده شده در رسانه های اجتماعی خود صفحه ؟ که آن را نمی.

تبلیغات

روز دوشنبه لیا میشل (Glee) خودش را در تابستان جام جم صفحه نمایش.

“جورج فلوید سزاوار نیست این. این نه یک حادثه جدا شده و آن را باید پایان یابد” میشل توییتی اضافه کردن هشتگ #BlackLivesMatter.

ایست, ایست, ایست—نگه دارید تا در حال حاضر لی شما رو بیش از حد نمایشی شیب در تراشه های خود را! به همین دلیل است که شما ممکن است بپرسید? به خوبی سابق Glee شرکت ستاره سامانتا افزار تا به حال یک مثال که به او ارائه شده در سمت راست صفحه نمایش (در همه کلاه بنابراین شما نمی توانید از دست این خواندن) از طریق نقل قول در توییت.

تبلیغات

“LMAO به یاد داشته باشید زمانی که شما ساخته شده من اولین تلویزیون فرفره جهنم زندگی?!?!” Ware پاسخ داد. “چون من شما را هرگز فراموش نکنید. من اعتقاد دارم که شما همه گفته که اگر [شما] تا به حال این فرصت را به شما خواهد ‘گه من کلاه گیس!’ در میان دیگر آسیب زا MICROAGRESSIONS ساخته شده است که من سوال حرفه ای در هالیوود…”.

تبلیغات

به عنوان انواع مختلفی اشاره کرد: “وره تا به حال یک مهمان تکرار نقش جین هیوارد در فصل ششم “Glee” در سال 2015 ظاهر می شود در 11 قسمت” و “میشل با بازی ریچل بری یکی از بازیگران اصلی اعضای طول تمام شش فصل Glee.”

چون اکثر مردمی در جامعه سیاه پوستان تغذیه می شوند نیمپز کردن با آب گرم شایع جهل و بی اعتنا تاکتیک به نوعی “حمایت” ما تلاش های عمده ای از سیاه و توییتر و یا از پیوست و یا به تماشای همراه با مقدار—منتظر—glee. همکار Glee cast members مانند الکس Newell و Amber Riley گفت: یک لقمه فقط با استفاده از فایل های gif و Yvette Nicole Brown (که کار با میشل در ABC را در کوتاه مدت نشان می دهد شهردار) افزایش, افزار, با, “من احساس هر یک از این حروف.”

تبلیغات

تبلیغات

مانند بسیاری از microaggressions این به نظر نمی رسد به یک رویداد و یا جدا یکی بود که تنها مختص افزار. معمولا زمانی که چندین سیاه مردمی به ما بگویید که چیزی در شیر ain’t پاک ما باید به حداقل گوش دهید.

تبلیغات

به روز رسانی: 6/2/2020, 6:13 p. m. ET:

به نظر می رسد عواقب آینده نه سریع. غذا-کیت ارائه دهنده HelloFresh گفت: “خداحافظ” به همکاری خود با میشل.

تبلیغات

“HelloFresh نیست چشم پوشی نژادپرستی و تبعیض از هر نوع. ما دلسرد و نا امید به یادگیری اخیر ادعاهای مربوط Lea Michele. این را ما بسیار جدی و پایان همکاری ما با Lea Michele, موثر, بلافاصله,” تحویل شرکت خدمات توییتی در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de