“او بازی کارت سیاه’: NYC کارن بارها و بارها تماس پلیس زن برای…نشستن در یک پارک عمومی


Illustration for article titled ‘She’s Playing the Black Card’: NYC Karen Repeatedly Calls Police on Black Woman for...Sitting in a Public Park

تصویر: @_brownsugarbaby (Instagram)

یک هفته پیش امی کوپر.k.یک. “پارک مرکزی کارن” رفت ویروسی برای تمام دلایل اشتباه پس از او به نام پلیس در یک مرد سیاه و سفید این ادعا او تهدید زندگی خود را در حالی که فیلم نشان داد او در خطر است. کوپر از دست او و سگ او را زیر این حادثه که در خدمت به عنوان یک داستان اخطار به زنان در همه جاآموزش آنها را یک بار و برای همه است که آن را خوب است به استفاده از پلیس خود را به عنوان شخصی مردم سیاه و سفید نابود…

تبلیغات

Nah فقط شوخی; دیگر زن سفید را خیلی دقیق همان چیزی که در دیگر پارک شهر نیویورک در روز جمعه.

مجموعه گزارش که کارن عاقبت کسی که شناخته شده است به عنوان Svitlana Flom بود گرفتار در دوربین بارها و بارها در تماس با پلیس از یک زن به ظاهر برای مراقبت از او را لعنت کسب و کار در حالی که نشسته بر روی یک نیمکت در یک فضای عمومی در شهر فوقانی سمت غرب. سیاه و سفید زن که Instagram رسیدگی است @_brownsugarbaby ثبت حادثه و آپلود یک سری از فیلم های کوتاه از Flom ساخت چندین تماس به پلیس و تقلید می کنی پریشانی در حالی که گفتن مبهم داستان در مورد حمله کردند.

تبلیغات

“از 6:15pm – 7:31pm این زن Svitlana Flom [و او] احساس نیاز به نه تنها رویکرد من اما تماس با پلیس چندین بار بر من!!” این عنوان در Instagram ارسال می خواند. “او بیش از حد ‘نگران’ که من نشسته بود ‘راحت’ در ‘محله خود!’ اولین تماس بود چرا که او فکر می کردم سیگار کشیدن در مکان های عمومی…اما 3rd, تماس, آن ندارد, bcuz من ‘تهدید او و فرزندان !!'”

در اولین ویدئو Flom شنیده می شود گفتن پلیس “او بازی کارت سیاه او فیلمبرداری من است.” در یکی دیگر از فیلم های زن سیاه و سفید نقطه دوربین خود را به یک ساختمان در نزدیکی و می گوید به Flom “که من ساختمان. این محله. من حق در اینجا.”

زن گفت که در Flom سوم با پلیس تماس او ادعا کرد که او و فرزندان او هستند که در معرض تهدید—حتی اگر بسیاری از فیلم نشان می دهد Flom است که هیچ جا در نزدیکی فرزندان او.

تبلیغات

با توجه به پیچیده پلیس در نهایت وارد اما دیدم هیچ چیز وجود دارد با فشار دادن و رفتن و کاهش یافته است را به هر گونه اقدام. در یک ویدئو Flom شنیده می شود درخواست زن به همراه او به دیدار با افسران به آن زن پاسخ می دهد: “اگر Bozo شد یک فرد از آن شما می شود.”

مردم در توییتر البته تا به حال یک روز درست قرار دادن کارن 2.0 در انفجار کامل.

تبلیغات
تبلیغات

برخی با اشاره به این که Flom احتمالا نمی تواند نگران خوبیاز کودکان خود را از او نگه می دارد و راه رفتن به دور از آنها را به تماس با پلیس در سیاه و سفید زن برای menacingly…خوب…نشستن در مکان.

تبلیغات

بدیهی است که مقایسه به امی کوپر ساخته شد.

تبلیغات

هنگامی که این زنان سفید یادگیری ارزش رفتن و مراقبت از کسب و کار خود را? آن را به زندگی خود را بسیار ساده تر در حال حاضر که دوربین تلفن های همراه و رسانه های اجتماعی داده اند, مردم سیاه و سفید یک راه برای مبارزه با به عقب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de