حیدرآباد: سیزده تحصیلات تکمیلی پزشکان, یک زایمان استاد دانشگاه و سه بهداشت و درمان کارگران در فکری و موسسه علوم پزشکی (NIMS) آزمایش مثبت برای Covid-19 روز چهارشنبه.

هفت پست-فارغ التحصیلان Osmania کالج پزشکی دو گاندی کالج پزشکی چهار نفر از NIMS نیز تست مثبت در نظر گرفتن تعداد کل پزشکان مبتلا به 25 در بيمارستان های دولتی. قبل از آن 12 ص پزشکان OMC آلوده به این ویروس که با آنها قرارداد از یک غذاخوری کارگر.

شده است با عجله از بیماران به صورت غیر Covid مراقبت های پس از کاستن از مستند وجود ندارد اما مناسب غربالگری این بیماران یا مایع در کشور بپردازد. بيماران کانديد عمل جراحی در حال آزمایش برای Covid-19 و این در معرض پزشکان و پرستاران رسیدگی به آنها. این چیزی است که اتفاق افتاده است در NIMS که در آن بیمار در بخش مراقبت های ویژه طراحی و توسعه دو جانبه پنومونی افشای پزشکان.

ارشد دکتر توضیح داد: “پزشکان قلب و عروق و پزشکی عمومی متاثر شده اند. این است زیرا هیچ مناسب غربالگری بیماران و یا تست بهداشت و درمان کارگران است. پس از PGs آزمایش مثبت تنها کسانی که داشتن علائم در حال آزمایش هستند و یا کسانی که در تماس با آن بسیار ناعادلانه است. این تماس برای غربالگری توده از تمام کارکنان بهداشتی درمانی به عنوان آنها در معرض و بدون علامت حامل.”

در Osmania بیمارستان عمومی تمام بخشها و خارج از بیمار در گروه پر به عنوان دیگر دولت بیمارستان گاندی, بیمارستان, است که مصرف تنها Covid-19 بيمار. این باعث می شود آن را دشوار است برای پاکسازی بخش و باعث عفونت به گسترش باشد ،

مشکل دیگر این است که مردم از جمله بهداشت و درمان کارگران فاش نمی در صورتی که علائم یا با توجه به ملاحظات اقتصادی و یا اینکه آنها تحت فشار به کار و کسب درآمد. این بیش از حد را افزایش می دهد خطر گسترش سرایت.

این Telangana پزشکان ارتباط با نزدیک شدن وزیر بهداشت Etela Rajender و خواستار توده غربالگری و حفاظت شخصی, تجهیزات, N 95 ماسک و مایع امکانات در بیمارستان های دولتی.

گفت: ارشد دکتر: “ما پزشکان ارشد همه بالای 60 سال سن و آنها را در معرض خطر منطقه. ما باید مردم و دولت به درک که آنها باید انتخاب کردن فقط برای اورژانس خدمات بهداشت و درمان در حال حاضر. با عجله به بیمارستان های کوچک و جزئی بیماری منجر به گسترش بیشتر عفونت است. این پیام رفته و دور از ذهن مردم به عنوان آنها در حال حاضر فکر می کنم که مستند است و همه چیز برگشت به حالت عادی است که این مورد نیست.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de