سرینگر: به عنوان نیروهای امنیتی تحت فشار قرار دادند توهین آمیز اقدامات با جدیت بیشتری در برابر شبه نظامیان جدایی طلب در جامو و کشمیر ارشد فرمانده جیش-e-محمد (JeM) بود همراه با دو همکار کشته در تیراندازی در جنوب پولوما منطقه در روز چهارشنبه. ارتش اصالح شد و زخمی در برخورد یک گزارش است.

J&K پلیس و مقامات ارتش گفته است که کشته JeM فرمانده عبدالرحمان Alvi نام مستعار Fouji بهایی نام مستعار Fouji بابا یک افغانستان “جانباز” به عنوان او گزارش شده است که مبارزه در کنار طالبان قبل از تبدیل به کشمیر چند سال پیش.

او همچنین شناخته شده به عنوان یک متخصص در جعل بداهه مواد منفجره دستگاه ها و گزارش های درگیر در 14 فوریه 2019 حمله تروریستی در Lethpora, پولوما که در آن بیش از چهل CRPF پرسنل کشته شدند.

مقامات گفت که مبارزه آغاز شد در پولوما را کنگان منطقه در اوایل روز شنبه پس از J&K را پلیس ضد شورش عملیات ویژه گروه (SOG) همراه با ارتش 55 Rashtriya تفنگ و مرکزی ذخیره Police Force (CRPF)’s 182 و 183 گردان راه اندازی یک کمربند-و-عملیات جستجو برای خیط و پیت کردن شبه نظامیان مرده یا زنده است.

دفاع سخنگوی سرهنگ راجش Kalia گفت: “عملیات مشترک راه اندازی شد در ساعات اولیه امروز در خاص هوش ورودی. به زودی تماس تاسیس شد با تروریست ها پنهان کرد.”

او اضافه کرد که اطلاعیه ها ساخته شد از طریق سیستم درخواست پناه داعش به تسلیم “اما آنها در پاسخ با باز کردن آتش بر روی نیروهای امنیتی تحریک مبارزه با آتش.”

J&K سخنگوی پلیس گفت که Alvi فعال بود در دره کشمیر پس از 2017. “تحقیقات نشان او یک بسته مواد تخریبی متخصص و متفکر اخیر شکست خورده خودرو, بمب گذاری در پولوما,” او گفت:.

نیروهای امنیتی مبارزه با سه دهه پیر شورش در J&K تا به حال در مارس 28 ادعا کرد که آنها کشف و خنثی کرد برنامه ریزی برای یک عمل تروریستی در پولوما شبیه به یک انجام شده در همان منطقه در 14 فوریه سال گذشته به موقع تشخیص یک Santro ماشین لادن با 40 تا 45 کیلوگرم از مواد منفجره بود که رانده شدن از طریق منطقه. بمب کاشته شده در ماشین بود و پس از آن منفجر توسط تیم خنثی سازی بمب.

یک گزارش از پولوما گفت که چهار مبارزه در کنگان به آستان Mohalla چپ چندین خانه مسکونی آسیب دیده است. به زودی پس از اسلحه شروع به خروش مقامات جامعی خدمات اینترنت در کل منطقه “به عنوان یک اقدام احتیاطی.”

پلیس ادعا کرد که Alvi نزدیک بود و محرم از JeM رئیس مولانا مسعود ازهر و یک عکس منتشر شده از طریق رسانه های اجتماعی برخی از زمان عقب است و شهادت است. در عکس Alvi دیده می شود طرفین الازهر در یک تابع برگزار شد جایی در پاکستان است.

پلیس گفت که هویت دو تن دیگر از کشته داعش هنوز مشخص نشده است.

در حالی که پرداختن به یک عجله به نام کنفرانس مطبوعاتی در اینجا بازرس کل پلیس (کشمیر محدوده) Vijay Kumar گفت که تحقیقات همچنین نشان داد که Alvi ساکن مولتان در پاکستان پنجاب بود و نسبی JeM رئیس.

او نامیده می شوند قتل او به عنوان یک “موفقیت بزرگ” از نیروهای امنیتی در مبارزه علیه شبه نظامیان 75 از آنها طبق ادعای خود کشته شده اند تا کنون این سال است. کشته شامل فرماندهان ارشد JeM, حزب-ul-مجاهدین و لشکر طیبه است.

این IGP گفت که دو تن دیگر از شبه نظامیان در ظاهر به محلی کشمیری. “ما به نام برخی از افراد به هویت مقتول و اگر آنها تبدیل به محلی پدر و مادر خود را مجاز به شرکت در کفن و دفن در (دور) Baramulla منطقه,” او گفت:.

او اضافه کرد که دو بمب دست ساز “کارشناسان” از JeM هنوز هم در بزرگ شناخته شده در شبه صفوف خود اسامی ولید بهایی و Lamboo داداش هر دو خارجی.

پاسخ به سوالات IGP گفت که پلیس آموخته اند که JeM ارشد در کشمیر عبدالله رشید Gazi عامل از جنگل از پولوما را Khrew منطقه است. “من مطمئن هستم که او بیش از حد خواهد بود خنثی هنگامی که او پایین می آید. اما ما حتی می تواند او را گرفتن که در آن او پنهان شده است در حال حاضر. به این دلیل است که ما منبع پایه است که ما را شناسایی کرده اند که جیش ارشد در غیر این صورت لباس فاش نمی کند نام سر خود را,” او گفت:.

نیروهای امنیتی در یک عملیات مشابه در روز سه شنبه منجر به کشته شدن دو مظنون به شبه نظامیان در Saimoh روستای مرکزی منطقه در پولوما. پیش از این ارتش بود که ادعا کرد قتل سیزده نفوذ داعش در یک سری از درگیری در مکان های مختلف در امتداد خط کنترل (LoC) در J&K را Poonch و Rajouri مناطق.

اما منابع مستقل تایید کشته شدن تنها سه مظنون شبه نظامیان در Rajouri را Noushera بخش در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله