مینیاپولیس: دادستان روز چهارشنبه وارد اتهامات جدید علیه چهار مینیاپولیس ماموران پلیس دخیل در مرگ گزارشی که دوخته بود با گردن خود را به خیابان در طول بازداشت در تصویری جرقه نه روز از سراسر کشور اعتراض مدنی و آشفتگی.

درک چوین دستگیر جمعه به اتهام سوم-قتل عمد و غيرعمد در مرگ جورج فلوید, 46 بود که به تازگی به اتهام های اضافی جدی تر تعداد قتل درجه دوم با توجه به اسناد دادگاه واصل در این مورد.

اضافه هزینه تعریف شده تحت مینه سوتا قانون به عنوان ناخواسته باعث فرد دیگری مرگ در کمیسیون یک جرم جنایت ادامه می دهند یک جمله به 40 سال از 15 سال بیش از حداکثر مجازات حبس برای سومین قتل درجه.

چوین, 44 بود که افسر سفید دیده می شود در کثیرالانتشار فیلم زانو زدن در Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت به عنوان فلوید gasped هوا و بارها و بارها آغاز, “لطفا, من نمی توانم نفس بکشم” قبل از حرکت رو به رشد در حالی که تماشاگران فریاد زد پلیس به او اجازه دهید تا.

فلوید که پلیس مظنون به تلاش برای تصویب یک لایحه تقلبی به پرداخت برای سیگار بود در یک بیمارستان مرده پس از مدت کوتاهی منجر به مرگ روبرو می شوند ممکن است 25.

سه همکار افسران اخراج از مینیاپولیس اداره پلیس همراه با چوین روز بعد متهم شدند روز چهارشنبه برای اولین بار در مورد هر یک با کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم و با کمک و معاونت در جرم قتل نفس.

آن سه – توماس Lane, J. Alexander Kueng و Tou Thao – نیز به زندان برده شد. کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم حمل همان حداکثر مجازات به جرم زمینه – 40 سال در زندان است.

فلوید مرگ تبدیل شده است آخرین flashpoint برای خشم نهفته بیش از خشونت پلیس علیه آمریکایی های آفریقایی تبار آتش بسیار شارژ مسئله نژادی عدالت به بالای سیاسی در دستور کار پنج ماه قبل از انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در نوامبر. 3.

صحنه های از معترضان از تمام نژادها جاری شدن سیل در خیابان ها – عمدتا مسالمت آمیز اما گاهی اوقات همراه با آتش سوزی غارت و درگیری با پلیس – سوخت یک حس بحران بلکه به امید تغییر.

جرم فعالیت عمومی به دنبال هفته از مستند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که مجبور میلیون ها نفر از آمریکایی ها از کار و به طور نامتناسبی تحت تاثیر اقلیت.

محاکمه ماه دور

مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون سیاه سابق آمریکا کنگره درخواست کرده است با قرار وثیقه 1 میلیون دلار برای هر یک از چهار سابق افسران اسناد دادگاه نشان داد.

هنگامی که درباره انتخاب بیش از, تلفن, خط, وکیل ارل گری گفت که او تا به حال نه دریافت هر گونه اطلاعات در مورد اتهامات نشده است. وکیل دیگر افسران متهم در این پرونده بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

“این یک گام مهم رو به جلو در جاده ها به عدالت است و ما احساس خشنودی است که این مهم عمل آورده بود قبل از جورج فلوید بدن به استراحت گذاشته شد,” بنیامین Crump وکیل برای Floyd, خانواده, در بیانیه ای گفت.

در یک بعد از ظهر کنفرانس خبری الیسون گفت: برنده شدن در یک محکومیت “خواهد بود” و اشاره کرد که Hennepin County وکیل Mike Freeman که دفتر ثبت اصلی اتهامات علیه چوین تنها دادستان در دولت به موفقیت محکوم به یک افسر پلیس به قتل است.

به طور کامل تحقیق در این مورد “در حال رفتن به ماه را,” او گفت:. معترضان بود خواستار به صورت گسترده تر شامل تمام افسران که حاضر بودند در این حادثه.

خارج از آشوبگران

تظاهرات فوران در مینیاپولیس و در جای دیگر شب فلوید پس از مرگ و پس از گسترش به ده ها شهر کوچک و بزرگ در سراسر ایالات متحده است.

در بسیاری از شهرها تظاهرکنندگان هجوم شب حکومت برآورده شده است توسط پلیس ضد شورش با شلیک گاز اشک آور گرز و گلوله های لاستیکی برای متفرق کردن موهای وز جمعیت. گارد ملی و نیروهای فعال شده اند در چندین ایالت برای کمک به اجرای قانون محلی است.

مقامات و برخی اعتراض سازمان را مقصر بسیاری از بی قانونی در خارج از آشوبگران و عناصر جنایی با استفاده از این وضعیت است.

تظاهرات رشد کرده بود عمدتا مسالمت آمیز روز چهارشنبه و درگیری بین پلیس و معترضان بیشتر پراکنده.

جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: عدالت باید انجام شود در Floyd را مورد بلکه تبلیغ یک خط سخت در برابر خشونت و تهدید به استفاده از ارتش برای برقراری نظم.

وزیر دفاع علامت Esper گفت که او نمی بازگشت استقرار نیروهای نظامی برای گشت زنی در این کشور است.

“گزینه ای برای استفاده از فعال وظیفه نیروهای در اجرای قانون نقش تنها باید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک ماده در رفت و آمد مکرر گذشته و تنها در فوری ترین و مبرم از شرایط است. ما در یکی از آن شرایط در حال حاضر,” او گفت: “ما جلسه.

تظاهرات و راهپیمایی در مرکز شهر واشنگتن دوباره چهارشنبه شب شعار “نه عدالت بدون صلح” و “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.” گروه دیگری جمع آوری شده در نزدیکی کاخ سفید و لافایت مربع که در آن ایالات متحده پارک پلیس تظاهرات صلح آمیز از پارک در روز دوشنبه قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن راه می رفت از طریق پارک به یک کلیسا به نگه دارید تا یک کتاب مقدس برای دوربین.

در جنوب مینیاپولیس گوشه خیابان که در آن فلوید بود دستگیر جمعیت صدها ایستاده بود در یک شب زنده داری در چهارشنبه برخی با مشت خود را در هوا گریه.

“این نوزاد مراحل” Kenneth Williams, 54, سیاه نیروی دریایی ایالات متحده کهنه زندگی می کند که نزدیک گفت: به تازگی اعلام کرد اتهامات جنایی در مورد. “کسی باید پا و انجام می شود چیزی در صحنه آن روز.”

“پلیس شده اند به گرفتن دور با این سال, اما در حال حاضر ما دوربین های دیجیتال,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de