سیاستمداران حقوق مدنی افسانه ها و ورزشکاران حرفه ای در میان صدها نفر که عضو اعضای خانواده بعد از ظهر پنجشنبه و سوگواری جورج فلوید, مردی که مرگ پس از دوخته شدن به زمین توسط مینیاپولیس پلیس در هفته گذشته مشتعل اعتراض در سراسر جهان است.

خصوصی یادبود برگزار می شد در محراب در مرکز شهر, مینیاپولیس, پردیس مرکزی دانشگاه واقع در حدود 3 کیلومتری شمال این تقاطع که در آن غیر مسلح و پلیس مرد دستگیر شد و در روز یادبود.

خواننده Tiwana پورتر در زمان مرحله اولیه به صورت آهسته و بلوزی تفسیر از “گریس شگفت انگیز.”

وکیل خانواده بنیامین Crump اشاره به افشای آن فلوید بود COVID-19 زمانی که او درگذشت دنبال کرد و گفت: “این بیماری همه گیر کوروناویروس که به کشته شدن جورج فلوید, من می خواهم به آن را روشن.

“ما آن را بسته در با که دیگر همه گیر است که ما بیش از حد آشنا با در امریکا — این بیماری همه گیر از نژادپرستی و تبعیض که به کشته شدن جورج فلوید.”

Crump بازگشت و در cadence خواندن اسامی کسانی که فوت کرده اند در سال های اخیر در حالی که در مواجهه با پلیس در امریکا صحبت از “Philando Castiles از جهان” و “اریک جلب جهان” او ادامه داد: به عنوان نام و در رفت.

برگرد. Al Sharpton بود مطمئن و بی پرده در پیام خود را.

“من می خواهم ما را به نشستن در اینجا و عمل مانند ما تا به حال یک مراسم تشییع جنازه در برنامه” رهبر حقوق مدنی گفت. “جورج فلوید نباید در میان مرحوم. او نمی میرند مشترک شرایط بهداشتی. او از یک مشترک آمریکا عدالت کیفری نقص.

“او آنجا بوده است نه اصلاحی رفتار است که تدریس این کشور است که اگر شما مرتکب یک جرم مهم نیست که آیا شما پوشیدن شلوار جین آبی یا آبی شما باید به پرداخت برای شما مرتکب جرم و جنایت.”

Sharpton سپس توجه خود را تبدیل به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد که کتاب مقدس در این هفته در مقابل یک خانه در پایتخت کشور است.

“اول از همه ما می توانیم با استفاده از کتاب مقدس به عنوان یک سرپا نگه داشتن” او گفت: “و برای کسانی که در برنامه هستند که در مورد عدالت این خانواده نمی خواهد به شما اجازه استفاده از جورج به عنوان یک سرپا نگه داشتن.”

اول از فلوید بستگان به صحبت می کنند Philonise فلوید به یاد می آورد در حال رشد با برادرش نداشتن اما شاد بودن بازی های ویدئویی, بازی های فوتبال و آشپزی و رقص با مادر خود. کسانی که می دانستند که او بهترین او را به نام پری.

“در همه جا شما بروید ببینید مردم چگونه آنها چسبیده به او” برادر گفت. “آنها می خواستند به اطراف او. … جورج او مانند یک کل. او پیاده می رود خارج و هر کس می خواست به او خوش آمد می گوید, می خواستم به آن لذت ببرید با او. بچه ها انجام می دهند مواد مخدر و افراد سیگاری شما نمی تواند بگوید چون زمانی که شما صحبت می کرد با جورج شما احساس مثل شما بود رئیس جمهور.”

در اوایل این سرویس رئيس دانشگاه اسکات Hagan کشید با صدای بلند تشویق زمانی که او اعلام کرد که مسیحی مدرسه شروع می شود یک بورس تحصیلی در Floyd به نام اختصاص داده شده به بخش, الهام بخش, جوان, سیاه, رهبران. Hagan به چالش کشیده دیگر کالج ها برای انجام همان به محرک تشویق.

همچنین ورود با خانواده مینیاپولیس رئیس پلیس Medaria Arradondo در لباس بلوز با چهار ستاره بر روی شانه های او. رئیس اخراج چهار افسر متهم در Floyd مرگ است.

در خارج وجود دارد یک خلق و خوی آرام پیش بینی. هیچ شعار فریاد یا آواز بر خلاف بسیاری از مجامع عمومی فلوید پس از مرگ در مینیاپولیس و جوامع در سراسر کشور. لحظاتی بعد انجیل موسیقی بوم از بلندگو به عزاداران چپ خارج است.

فلوید بدن وارد در اوایل صبح روز پنجشنبه در یک نعش کش از جنوب مینیاپولیس کفن.

در داخل محراب طلایی خود را تابوت بود flanked توسط سفید و بنفش گل و یک تصویر آشنا نقاشی دیواری, نقاشی شده در گوشه خیابان که در آن فلوید دوخته بود به زمین توسط پلیس پیش بینی شده بود بالا منبر.

شرکت کنندگان کاهش ماسک بود و درجه حرارت خود را گرفته بر ورود یک استارک یادآوری است که این سرویس است که برگزار می شود در میان COVID-19 بیماری همه گیر. کرسی مشخص شد, با نام از شرکت کنندگان با نقاط خالی مطابق با اجتماعی فاصله الزامات اما بسیاری از وجود دارد نشسته شانه به شانه.

در حضور بودند رژیم صهیونیستی است. تیم Walz, مینیاپولیس, شهردار یعقوب فری در میان دیگر ایالت مینه سوتا سیاستمداران همراه با رهبران حقوق مدني مارتین لوتر کینگ سوم و کشیش جسی جکسون.

در کنگره ایالات متحده Ilhan عمر از مینیاپولیس نیز وجود دارد به عنوان چند تن از اعضای وایکینگ ها. فلوید شمارش سابق NBA standout Stephen Jackson در میان نزدیک ترین دوستان است. او نیز وجود دارد, همراه با بازیگر کوین هارت و خواننده های رپ Master P و Ludacris.

تنگ پایان Kyle رودلف و در حال اجرا بازگشت الکساندر Mattison سازماندهی این تیم محتمل است که پیوسته Gophers مربی تیم فوتبال P. J. Fleck.

“من احساس آن را مهم” رودلف گفت: از حضور خود. “این است که جامعه ما است. این خانه ما است. من ایستادن برای آنچه درست است و من در برابر چه چیزی اشتباه است.”

زمانی که نه پستال یکی دیگر عزاداران در سکوت ایستاده بود کنار تابوت برگزاری فلوید بدن به عنوان یک انجیل گروه سنگ حمایت درامز و کیبورد.

خارج از جمع تحت مخروطیان در الیوت پارک زن سبک و جلف-گوشه ای از Trask عبادت مرکز که در آن یادبود را بی خانمان مردان نشسته اند در چادر برخی تحت پوشش برزنت در حالی که جمعیت کثیری از دوربین های ملی و بین المللی و رسانه ها ایستاده بود و بر روی سه پایه.

در سراسر این پارک در نزدیکی یک گودی استخر خالی از آب داوطلبان تا حد زیادی از صنعت خدمات تنظیم جداول توزیع غذای رایگان. سازمان های محلی و آشپز Christopher Martin بدبختانه همبرگر در پروپان و چوب کوره با یکی دیگر از داوطلب.

“من فقط می خواستم به طبخ برای برخی از مردم” مارتین گفت. “من لازم نیست مقدار زیادی از پول, اما فکر کردم شاید مردم کمک خواهد.”

کمک های مالی زیادی از جمله آنهایی که از Nicollet, کسی که شام میخورد و USI فیبر او گفت: به او اجازه شروع به کباب کافی برگر, هات داگ و همبرگر گیاهی برای تغذیه حدود 2500 نفر در طول این سرویس امروز.

“مردم سفید آمدن به اینجا احساس غم — چه اتفاقی می افتد زمانی که همه کسانی که مردم سفید بازگشت به شغل خود را در حومه گفت:” جنیفر Schnarr Burnsville که سفید بود و در خارج از محل یادبود. “مردم نیاز به خارج وجود دارد در هر روز است.”

این رویداد برای اولین بار از این سه هفته به تتم فلوید یک مرد سیاه پوست که مرگ داده است اضافه شده صدای به decadeslong بحث در سراسر کشور بیش از مردم چگونه از رنگ ها در درمان با اجرای قانون در سراسر کشور است.

یکی دیگر از یادبود برای برنامه ریزی روز شنبه در Raeford, N. C., که در آن 46 ساله فلوید متولد شد. روز سه شنبه در یک مراسم تشییع جنازه برگزار خواهد شد در هوستون که در آن او زندگی می کردند بسیاری از عمر خود را تا زمانی که در حال حرکت به سمت شهرهای دوقلو حدود پنج سال پیش. خصوصی کفن و دفن را به دنبال خواهد داشت که خدمات.

استار تریبیون کارکنان نویسندگان جان Reinan مارا Klecker, راشل اولسون و پم Louwagie و آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de