Illustration for article titled Attorney General Keith Ellison Charges Other 3 Officers in George Floyds Death; Derek Chauvins Charges Upgraded to 2nd-Degree Murder [Updated]

عکس: برنده McNamee (گتی ایماژ)

خشم و انزجار علیه خشونت پلیس به سراسر کشور در هفته زیر جورج فلوید مرگ در دست مینیاپولیس افسران پلیس. روز جمعه درک چوین را اخراج افسر دیده می شود با زانو خود را در Floyd گردن دستگیر شد و به اتهام سوم-قتل عمد و قتل نفس.

تبلیغات

در حال حاضر Tou Thao, J. Alexander Kueng و توماس خط سه تن دیگر از افسران سابق دیده می شود در این ویدئو به اتهام کمک و معاونت در جرم قتل با توجه به استار تریبیون. مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون اعلام کرد اتهامات در چهار شنبه بعد از ظهر. علاوه بر این اتهامات علیه چوین شد به روز رسانی به قتل درجه دوم. سناتور. ctq در ابتدا اعلام کرد که توسعه در توییتر.

تبلیغات

در این ویدئو از فلوید مرگ Thao دیده می شود به دنبال به عنوان چوین به زانو خود را در Floyd گردن و فلوید پنجه نرم می کند “من نمی توانم نفس بکشم.” Kueng و خط دیده می شود کمک به چوین نگه فلوید پایین نگه داشتن زانو های خود را بر روی پشت خود را. تمام چهار افسران اخراج شدند یک روز پس از اتهام قتل رخ داده است. مستقل کالبد شکافی دستور فلوید خانواده برچسب فلوید مرگ یک قتل به عنوان یک نتیجه از او امپراتور از زانو قرار داده شده بر روی گردن و پشت.

این حرکت در می آید و تنها سه روز پس از مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz منصوب الیسون به عنوان سرب دادستان در این مورد. بنیامین Crump وکیل به نمایندگی فلوید خانواده توییتی خانواده در پاسخ به این دستگیری ها.

به روز شده: 6/3/20, 5:18 p. m. ET: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه, مینه سوتا, دادستان کل کیت الیسون توضیح داد: شکایت اصلاح است که به روز رسانی اتهام درک چوین به درجه دوم جنایت, قتل, باور شواهد موجه قوی تر شارژ.

تبلیغات

“با توجه به مینه سوتا قانون شما باید به عمد و شور و مشورت به اتهام قتل درجه اول. قتل درجه دوم شما باید به قصد مرگ به نتیجه. برای درجه دوم قتل جنایت, شما باید به در نظر گرفته شده از جنایت و مرگ بود در نتیجه بدون اینکه لزوما داشتن آن که قصد. ما ادعا می کنند که جورج فلوید بود حمله و به طوری که می تواند زمینه ای جنایت” الیسون گفت: در پاسخ به یک سوال در مورد به روز رسانی را از اتهامات عنوان شده علیه.

به عنوان زمانی که سه تن دیگر از سابق افسران خواهد بود گرفته شده و به بازداشت کشید ایوانز سرپرست مینه سوتا اداره جنایی و دلهره گفت: “ما در روند گرفتن افسران به زندان. ما گزارش می دهند که یکی در حال حاضر در بازداشت و دو نفر دیگر ما در این روند با توجه به بازداشت و انتظار می رود آنها را به این بعد از ظهر.”

تبلیغات

الیسون نیز تاکید کرد که این هفته از اعتراض و ناآرامی در سراسر کشور هیچ نقشی در تصمیم گیری خود را به اتهام افسران.

“من می توانم بگویم که من اجازه نمی دهد فشار عمومی به ما تاثیر فرایند تصمیم گیری است. من آماده به مقاومت در برابر هر تماس آمد. ما ساخته شده این تصمیمات بر اساس حقایق ما جمع آوری کرده اند از آنجایی که این موضوع رخ داده است و این اتهامات بر اساس قانون ما فکر می کنم صدق می کند.”

تبلیغات

داستان به روز شده است تا منعکس کننده که اتهامات اعلام شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de