دادستان کل کیت الیسون در چهار شنبه به روز رسانی اتهامات سابق مینیاپولیس افسر پلیس که به زانو در جورج فلوید گردن و اتهام سه تن دیگر از ماموران در صحنه با کمک و معاونت در جرم قتل.

این تصمیم تنها دو روز پس از الیسون در زمان بیش از پیگرد قانونی از Hennepin County وکیل Mike Freeman و به دنبال بیش از یک هفته از گاهی خشونت آمیز تظاهرات خواستار تشدید اتهامات سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین که دوخته بود فلوید به زمین و برگزار شد او وجود دارد برای نزدیک به نه ساعت. معترضان همچنین خواستار دستگیری سه تن دیگر از افسران سابق که حاضر بودند اما موفق به مداخله. هر چهار نفر بودند رزرو به زندان Hennepin شهرستان در روز چهارشنبه.

“به Floyd خانواده به جامعه عزیزمان و هر کس که به تماشای من می گویند: جورج فلوید اهمیت. او عاشق بود. زندگی او مهم است. زندگی او ارزش است. ما به دنبال عدالت برای او و برای شما و ما را پیدا خواهد کرد آن را” الیسون گفت:

با این حال او گفت که او فکر نمیکند که “یکی از موفق پیگرد قانونی می تواند اصلاح صدمه دیده و از دست دادن است که بسیاری از مردم احساس می کنید. این راه حل به درد خواهد بود و در آهسته و دشوار کار احداث عدالت و انصاف در جامعه ما است.”

چوین بود که در فیلم ضبط زانو در Floyd گردن به او التماس هوا در روز یادبود در حال حاضر چهره جدی تر به اتهام قتل درجه دوم در علاوه بر این به اصل اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس با مقصر سهل انگاری.

چوین در اصل شارژ Hennepin County وکیل را هفته گذشته است.

اصلاح شکایت علیه چوین اظهار داشت: “پلیس در حال آموزش است که این نوع خویشتن داری با یک موضوع در یک موقعیت مستعد است ذاتا خطرناک است. … افسر چوین را داری آقای فلوید در این صورت برای یک دوره طولانی مدت بود و یک عامل اساسی در آقای فلوید از دست دادن هوشیاری تشکیل توجهی آسیب بدنی و آقای فلوید مرگ نیز هست.”

همین Lewis, ویژه دادستان در مورد علیه Jeronimo Yanez سابق سنت آنتونی افسر پلیس که به کشته شدن Philando کاستیا در سال 2016 گفت: نزدیک به نه دقیقه ضبط لحظات قبل از فلوید درگذشت نشان داد شواهد کافی به قصد کشتن در چوین ،

“کسانی که لحظات به علت بازتاب در مورد اینکه آیا یا نه شما در وسط یک عمدی در اینجا” لوئیس گفت. “شما جورج فلوید التماس برای زندگی مناسب است ؟ “من نمی توانم نفس بکشم.’ این است که یک لحظه از پتانسیل انعکاس چوین را بخشی از” لوئیس گفت. “او تا به حال فرصت های متعدد برای تغییر البته در اینجا و تصمیم گرفت به بیش از طول تقریبا 10 دقیقه.”

دیگر ماموران در صحنه — Tou Thao, J الکساندر Kueng و توماس لین — بودند هر یک به اتهام کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم در حالی که ارتکاب جنایت و با کمک و معاونت در جرم درجه دوم قتل نفس با مقصر سهل انگاری. هر دو اتهام طبقه بندی شده به عنوان “غیر عمدی” جنایات.

Thao ثبت شد تماشای چوین ادامه داد: به فشار بر فلوید گردن با زانو خود را. Kueng یکی از اولین افسران در صحنه و کمک به پین فلوید پایین. لین شد مفصل در اوایل اتهامات اشاره اسلحه در Floyd قبل از جوراب توری, جوراب و بعد از او پرسید که آیا افسران باید رول فلوید در سمت خود را به عنوان او محدود است.

اتهامات آمده تنها چند روز پس از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz خواسته الیسون به بیش از دادستان که تا روز یکشنبه شده بود رهبری Hennepin County دفتر دادستان. فریمن ایستاده بود کنار الیسون به عنوان دادستان کل اعلام کرد که اتهامات چهار شنبه, اما او نمی صحبت می کنند و چپ میانه کنفرانس خبری.

با وجود سرعت سریع اضافه کردن اتهامات به بررسی الیسون به دنبال مدیریت انتظارات هشدار می داد که این موارد می تواند “ماه” را از طریق مراجعه کنید. او همچنین براق کردن ایده شدید که فشار افکار عمومی تحت تاثیر روند.

اتهامات اشاره کرد که فلوید بود “آرام” پس از او بود که برای اولین بار دستگیر و قبل از چوین زانو در گردن او. شکایت نیز اشاره کرد و سه بار است که پس از فلوید دوخته بود به پیاده رو توسط سه افسر هیچ یک از آنها را نقل مکان کرد و از مواضع خود را با وجود درخواست از فلوید. تصویری از این حادثه نشان داد که تماشاگران نیز التماس کرد با پلیس است.

فلوید گفت: برای اولین بار دو افسر در صحنه خط و Kueng — كه مقاومت در برابر بازداشت اما نمی خواهید برای دریافت به پشت ماشین پیراهن زیرا او ترس اتهامات گفت.

Walz با صدور بیانیه ای پس از الیسون اعلام کرد که اتهامات جدید. “من گذاشته گل در جورج فلوید مراسم یادبود این صبح است. به عنوان یک سابق دبیرستان معلم تاریخ من نگاه کردن در نقاشی دیواری از جورج چهره نقاشی شده در بالا و من در آنچه که مرگ را معنی برای نسل های آینده است. چه خواهد شد ما جوان مردم در مورد این لحظه ؟ خواهد شد و مرگ او فقط یک نوسان گذرا در یک کتاب درسی? و یا آن را به پایین در تاریخ به عنوان زمانی که کشور ما تبدیل شده به سمت عدالت ،

“آن را در هر یک از ما را به تعیین که پاسخ” Walz گفت. “اتهامات اعلام شده توسط دادستان کل کیت الیسون امروز به معنی گام به سمت عدالت برای جورج فلوید. اما ما نیز باید تشخیص دهند که غم و اندوه رانندگی تظاهرات در سراسر جهان است که در مورد بیش از یک حادثه غم انگیز.

“جورج فلوید مرگ است نشانه ای از یک بیماری است. ما نمی خواهد یک روز از خواب بیدار و بیماری های سیستمیک نژادپرستی درمان برای ما. این است که در هر یک از ما را حل کند و ما کار سخت پیش رو,” او گفت:. “ما مدیون که خیلی به جورج فلوید و ما مدیون که بسیار به یکدیگر است.”

یکی از وکلای نمایندگی فلوید خانواده بنیامین Crump منتشر شد بیانیه چهار شنبه ستایش دستگیری و شارژ از سه تن دیگر از افسران و ارتقاء از اتهام قتل علیه چوین. Crump بیانیه پس از استار تریبیون اولین گزارش اتهامات و قبل از الیسون در اتاق ساخته شده است هر گونه اطلاعیه های رسمی.

“این یک لحظه تلخ و شیرین برای خانواده جورج فلوید گفت:” بیانیه مشترک توسط Floyd خانواده Crump و تیم حقوقی. “ما عمیقا احساس خشنودی که دادستان کل کیت الیسون در زمان اقدام قاطع در این مورد دستگیری و شارژ تمام افسران درگیر در جورج فلوید مرگ و ارتقاء اتهام درک چوین به جرم قتل درجه دوم.”

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری نیز منتشر شد بیانیه ای در حمایت از اتهامات جدید.

“که جورج فلوید درخواست — که مبارزه خود را برای زنده ماندن — رفت و ناشناخته و غیر مسلح نه فقط یکی بلکه چهار افسران برای همیشه زنده خواهد به عنوان دلسرد کننده ترین لحظات در شهر ما تاریخ” فری گفت. “عدم عمل به مبلغ یک شکست به رسمیت شناختن جورج بشریت است.”

وکیل اریک نلسون که به نمایندگی از چوین کاهش یافته است به نظر. چوین همچنان در بازداشت در زندان ایالتی در Oak Park Heights.

Kueng وکیل توماس Plunkett با انتشار بیانیه ای روز شنبه حاکی از این است که مشتری خود خواسته بود در 1:20 p. m. به نوبه خود در او است که برگزار می شود در شهرستان Hennepin زندان است.

Plunkett که نماینده سابق مینیاپولیس افسر محمد نور هنگامی که او محاکمه و به اعدام محکوم شده در سال 2019 به صورت ضرب تیراندازی جاستین Ruszczyk Damond کاهش بیشتر نظر.

وکیل ارل خاکستری است که به نمایندگی از لین نیز کاهش یافته است به نظر. خاکستری نشان داده Yanez زمانی که او محاکمه و تبرئه در سال 2017 برای ضرب تیراندازی کاستیا.

Thao وکیل رابرت Paule نمی تواند نظر رسیده است.

فلوید خانواده و Crump خود را وکیل نامیده اتهامات جدید “یک گام مهم رو به جلو در جاده ها به عدالت است و ما احساس خشنودی است که این مهم عمل آورده بود قبل از جورج فلوید بدن به استراحت گذاشته شد … که یک منبع صلح جورج خانواده در این زمان دردناک.”

آنها خواست الیسون به ادامه بررسی و ارتقاء اتهام به قتل درجه اول که حامل بالقوه جمله زندگی است.

قتل درجه اول نیاز به اثبات برنامه ریزی کردن جرم و جنایت. درجه دوم غیر عمدی قتل حامل یک جمله حداکثر 40 سال است. قتل در درجه سوم حداکثر 25 سال حبس. به اتهام کمک و معاونت در جرم حمل همان مجازات حداکثر به عنوان زمینه جرم و جنایت است.

“این افسران می دانستم که آنها عمل می تواند با مصونیت از مجازات با توجه به مینیاپولیس اداره پلیس را گسترده و طولانی مدت و الگوی عمل نقض مردم حقوق اساسی” خانواده بیانیه ای گفت:. “ما همچنین تقاضای دائمی شفاف پلیس مسئولیت پذیری در همه سطوح و در همه زمان ها است.”

خانواده های تشکر شده از “فوران” حمایت از آن را دریافت کرده است که آشکار در روز از تظاهرات در سراسر کشور و جهان است.

“پیام ما به آنها: پیدا کردن سازنده و مثبت راه برای نگه داشتن تمرکز و فشار بر” گفتند. “اجازه ندهید تا در خواست خود را برای تغییر.”

سابق ماموران دادستانی سریعترین در مینه سوتا تاریخ در برابر ماموران در کار که منجر به کشته شدن غیرنظامیان و اولین بار است که بیش از یک افسر درگیر در چنین حادثه شده است با عنوان جرم جنایی متهم شده است. سه افسر قبلا به اتهام قتل یک غیر نظامی در کار; نور به اعدام محکوم شده در دادگاه در حالی که دو نفر تبرئه شدند.

“به من اجازه دهید صادقانه اینجا کشور ما را تحت پیگرد قانونی قرار این مسائل در مینه سوتا و در سراسر کشور” الیسون گفت. “ما نمی توانیم کنترل گذشته است. همه ما می توانید انجام دهید این است که نگاهی به این صورت است که در مقابل ما در حال حاضر و ما حسن نیت خود را به عدالت به این وضعیت و ما خواهد شد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de