CCMB clalims کشف بیشتر تلخ فشار COVID-19 ویروس در هند

Category: کیمیا | No comments

حیدرآباد: دانشمندان در حیدرآباد مرکز سلولی و مولکولی زیست شناسی (CCMB) کشف جدید تلخ فشار از coronavirus در هند است که آنها فکر می کنم تلخ تر است و می تواند مسئول گسترده مرگ و شاهد بودن در ماهاراشترا تامیل نادو و دهلی نو است.

“در اینجا این است که یک تازه preprint در ژنوم تحلیل سارس-CoV2 گسترش در هند. نتایج نشان می دهد متمایز خوشه ویروس جمعیت uncharacterised تا کنون شايع است که در هند به نام کلاد A3i,” CCMB توییتی.

موسسه تحقیقاتی به نام منحصر به فرد این خوشه از این ویروس به عنوان ” کلاد A3i که آن را می گوید که 41 درصد از ژنوم توالی در هند.

با توجه به مطالعه است که هنوز تحت بررسی دقیق توسط bioRxiv مجله کلاد A3i شده است یافت نمی شود در هر بخش دیگری از جهان است. CCMB دانشمندان می گویند این ویروس جهش یافته در هند به دلیل مختلف مواد ژنتیکی در اینجا یافت نشد.

Coronavirus گونه های موجود در کشورهای دیگر شده اند به عنوان A2a, A3 و B4.

این خوشه دارای چهار گونه های مختلف. از این C13730T یافت شده است تلخ ترین.

این مطالعه گفت: این گونه یافت شده است در بالاترین نسبت در تامیل نادو Telangana, ماهاراشترا و دهلی نو است. معلوم شد در غلظت های پایین تر در Bihar, Karnataka, Uttar Pradesh, West Bengal, Gujarat, و, Madhya Pradesh.

دانشمندان نمونه های جمع آوری شده از Telangana در تاریخ 11 مارس و پس از آن از دهلی نو واقع شدهاست و کشورهای دیگر. هنگامی که این نمونه ها مورد تجزیه و تحلیل مشخص شد که یک کلاستر جدید پدید آمده در ماه فوریه و منجر به جهش در ویروس و گسترش بیشتر عفونت است.

در حالی که حاکی از این است که این گونه است که شبیه به آنهایی که تشخیص داده شده در سنگاپور و فیلیپین Rakesh Mishra, مدیر CCMB و همکاری نویسنده این مقاله گفت: توالی ژنوم از نمونه های بیشتر انجام خواهد شد در روزهای آینده کمک خواهد کرد که در دانستن بیشتر در مورد فشار است.

با کلیک بر روی دکن کرونیکل تکنولوژی و علم برای آخرین اخبار و بررسی است. ما را دنبال کنید Facebook Twitter.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>