کوچی: وحشتناک مرگ یک فیل در کرالا بعد از او گفته با توجه به آناناس پر شده با ترقه به بحث قطبی در سیستم عامل رسانه های اجتماعی همراه جمعی از خطوط.

باردار گاو منحرف شده بود از سکوت دره جنگل و از محل رویداد در شرنور یک اکثریت مسلمان منطقه در کرالا است. او کشف شد هنوز ایستاده در آب و جنگل کارکنان بخش سعی کردم به او را نجات دهد با استفاده از kumki فیل, اما او نمی تکان دادن.

به عنوان ملی و بین المللی رسانه های برداشت حادثه جناح راست حامیان سعی در به تصویر کشیدن آن به عنوان ظلم و ستم با مردم مسلمان تحت سلطه شرنور. چند ملی کانال های رسانه های محلی گزارش داد که مردم ارائه فیل مواد منفجره-پر آناناس اما روشن نیست که دقیقا چگونه این حادثه اتفاق افتاده است.

فعال حقوق حیوانات و BJP رهبر Maneka گاندی در پاسخ به این حادثه در توییتر: “Mallapuram آن شناخته شده است شدید فعالیت های جنایی به خصوص با توجه به حیوانات. هیچ اقدامی تا به حال صورت گرفته در برابر یک شکارچی دزدکی یا حیات وحش قاتل به طوری که آنها در حفظ و انجام آن است. من فقط می توانم نشان می دهد که با شما تماس/ایمیل و درخواست برای عمل است.”

او افزود: “دولت و بخش حیات وحش در کرالا هیچ عمل است. حدود 600 فیل ها در حال کشته شدن توسط معابد با شکستن پاهای خود را ضرب و شتم و گرسنگی آنها و در غیر این صورت توسط صاحبان خصوصی بیمه آنها و سپس عمدا غرق شدن آنها و یا آنها را به گانگرن با قرار دادن زنگ زده ناخن را بر روی آنها.”

به آنی Maneka بود و حتی بیشتر با لينک مستقيم. “این یک قتل است. شرنور مشهور است برای حوادث. آن است که هند بیشترین خشونت آمیز در منطقه است. برای مثال آنها پرتاب سم در جاده ها به طوری که 300-400 پرندگان و سگ ها می میرند در یک زمان.”

سابق اتحادیه وزیر نیز مورد سوال راهول گاندی و خواستار حذف جنگل, وزیر و وزیر امور خارجه. “جنگل منشی باید برداشته شود وزیر (برای حفاظت از حیات وحش) اگر او هر گونه حس باید استعفا دهد. راهول گاندی است که از آن منطقه که چرا او نمی شود عمل” او پرسید.

حتی اشاره شخصیتهای مانند Tarek Fatah نویسنده پاکستانی-کانادایی روزنامه نگار فعال توییتر کاربر برجسته شرنور زاویه که تنها کمک به تغییر تمرکز از این حادثه با توجه به حیوانات فعالان حقوق بشر.

“قساوت تغذیه یک فیل با یک آناناس پر از ترقه & کشتن او صورت گرفت در Mallapuram منطقه از هند کرالا دولت است. این منطقه تنها با اکثریت مسلمان منطقه از دولت با بیش از 70 درصد جمعیت مسلمان” توییتی Tarek Fatah.

او حتی متصل بخشی از یک زودتر اخبار مقاله به اثبات است که مسلمانان را تشکیل می دهند 70.24 درصد از جمعیت شرنور.

Twitterati اعتراض به دادن رنگ مذهبی به این حادثه.

Malayalam بازیگر Parvathy Thiruvothu بیان قوی اعتراض از طریق توییتر خود مسئولیت رسیدگی به. “فقط چگونه شما پرش در فرصتی برای این ضد مسلمان, کمپین نفرت شگفت آور است. تمرکز بر روی این مشکل است. حیوانات در معرض خطر هستند به دلیل بی رحمانه تله های انفجاری. بحث در مورد مسئله واقعی در اینجا!,” او هنوز توییتی.

“من تکرار دوباره و دوباره, من بانوی این حادثه صورت گرفت در پلککد. تنها دلیل او این است که آوردن این اخبار Abt. شرنور است و اغراق Abt همان است که آن را به عنوان سهم بزرگی از جمعیت مسلمان..و این چنین شرم آور است. احزاب سیاسی با استفاده از چنین حادثه ایم” کاربر دیگری در پاسخ به Maneka گاندی دهید.

اما حیوانات راست فعال گروه ها بیش از ناراحت سیاسی از این حادثه. “تمرکز باید در پرداختن به موضوع انسان و حیوانات درگیری بر اساس یک دراز مدت. سیاست گذاران و سایر ذینفعان باید به فکر این مشکل و توجه در آن برای پیدا کردن برخی از راه حل. این مایه تاسف است که تمرکز این حادثه است که منحرف” گفت: Sumanth Bindumadhav حیات وحش, مدیر کمپین انسانی جامعه بین المللی, بین المللی/هند است.

وزیر Pinarayi Vijayan و جنگل وزیر P Raju باید گفت که سخت می شود در برابر کسانی که در این حادثه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله