بمبئی و مناطق اطراف آن heaved آه بزرگ امداد به عنوان سیکلون طوفان ‘Nisarga’ به تصویب رسید از طریق بدون ایجاد خسارت زیاد در روز چهارشنبه.

هر چند ساحلی بخش هایی از دولت بودند به شدت انتقاد کرد توسط باران های سنگین و بادهای توفانی Maharashtra باقی مانده تا حد زیادی صدمه ندیده با هیچ عمده نامطلوب حادثه گزارش شده است. اما بیش از چهار نفر در چهار گردباد حوادث مرتبط در پونا Raigad و پلقر منطقه.

دو مرد پس از فوت قطب برق و سقوط یک درخت بر روی آنها در Alibaug منطقه در حالی که دو نفر دیگر کشته در پونا پس از یک دیوار خانه خود را فرو ریخت.

طوفان Nisarga محصل در شهر ساحلی Alibaug در منطقه Raigad حدود 100 کیلومتر از جنوب بمبئی در حدود 1 ساعت با سرعت باد تا 120 kmph. بعدا آن را نقل مکان کرد به بالا و آمار مناطق ساحلی بمبئی خان, Raigad و پلقر با باد تا 100 kmph به 110 kmph. بارش باران های سنگین نیز گزارش شده در شمال ماهاراشترا و پونا.

به عنوان بسیاری از 75,940 مردم ساکن در نزدیکی ساحل دریا و رانش زمین در مناطق مستعد در بمبئی منتقل شد به مکان های امن تر توسط Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC). Milind Borikar جمع از حومه بمبئی گفت که با کمک مدنی بدن آنها را تخلیه 12,000 مردم از خط ساحلی مناطق حومه بمبئی زمین لغزش مناطق و مناطق کوهستانی به BMC مدارس. مدنی بدن است و همچنین ارائه مواد غذایی و آب به آنها.

پرواز عملیات در Chhatrapati Shivaji Maharaj فرودگاه بین المللی در بمبئی نگهداری می شدند بسته تا 7بعد از ظهر در نظر ریزش زمین از طوفان و آنها دوباره در 6pm. این تصمیم به طور موقت تعطیل فرودگاه در نظر گرفته شد پس از فدرال اکسپرس پرواز از بنگلور ساخته شده یک باند گشت در حالی که فرود. “در مشورت با AAI با توجه به قوی crosswinds آن تصمیم گرفته شده است که هیچ ورود و خروج برگزار خواهد شد بین 14.30-ساعت 19.00,” یک بیانیه رسمی از فرودگاه بین المللی بمبئی با مسئولیت محدود (MIAL) گفت.

درختان بی خانمان شدند در سراسر بمبئی با حدود 117 درخت سقوط حوادث گزارش شده به دلیل باران های سنگین و بادهای توفانی. فضایی جنبش در Bandra-Worli Sea Link نیز به حالت تعلیق درآمد. به عنوان بخشی از اندازه گیری ایمنی از حیوانات وحشی در Byculla باغ وحش منتقل شد به برگزاری مناطق.

سه نفر از اعضای یک خانواده مجروح شدند زمانی که بلوک های سیمانی کاهش یافت و خود به کلبه از یک زیر ساخت و ساز ساختمان در, Santacruz در بمبئی به دلیل توفانی باد. سه shanties آسیب دیده بودند در این حادثه که حوالی 11.30 صبح در Dawari نگر در, Santacruz. مجروح شده اند شناخته شده به عنوان Viraj رب (15), Santosh رب (43) و سانجی رب (45).

در Raigad بیش از حد بسیاری از درختان و برق قطب بی خانمان شدند. یک مقام رسمی از فاجعه مدیریت واحد گفت که بیش از ده نفر زخمی شدند, در منطقه Raigad و نزدیکی معنوی و Raigad منطقه مرزی. منطقه جمع آوری Nidhi چودری گفت: “با توجه به تاثیر gusting بادها بسیاری از درختان و قطب الکتریکی کاهش یافت و به پایین در Shrivardhan و همچنین در Alibaug. 13,541 افراد منتقل شده به مکان های امن تر.”

یک افسر ارشد از Mantralaya است که از نزدیک نظارت بر وضعیت, گفت, آسیایی, سن “بام PDS godown دمیده شد در منطقه Raigad. تامین برق مختل شد با توجه به عرضه برق سیم گرفتن جامعی. به عنوان بسیاری از 7,003 ماهیگیر و قایق بودند نقل مکان به یک مکان امن. شانزده NDRF تیم و شش SDRF تیم در حال کار دور ساعت در دولت”.

درآمد وزیر Balasaheb Thorat گفت که این طوفان در حال حرکت به سمت کرجت. ترین مناطق آسیب دیده هستند مورود و Shrivardhan در منطقه Raigad. Panchnama در حال انجام است و دولت این است که کار با آن کامل قدرت به بازگرداندن حالت عادی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de