طوفان Nisarga در حال حاضر افسردگی بیش از Vidarbha; آی می گوید آن را تضعیف بیشتر

بمبئی: طوفان Nisarga که امان بمبئی پس از آن محصل در نزدیکی مجاور Alibaug در حال حاضر افسردگی بیش از غرب Vidarbha منطقه در ماهاراشترا و تضعیف بیشتر خواهد شد که هند هواشناسی بخش(آی) گفت: در روز پنج شنبه.

طوفان Nisarga محصل در نزدیکی Alibaug حدود 110 کیلومتر از اینجا در دوشنبه مقدار کمی هند مرکز مالی است که در حال حاضر در وضعیتی وخیم تحت COVID-19 بیماری همه گیر.

“افسردگی عمیق ضعیف به افسردگی بیش از غرب Vidarbha (Maharashtra) در 0530 IST از 4 ژوئن به حرکت شرق – northeastwards و تضعیف به خوبی مشخص شده منطقه کم فشار (WML) امروز شب” بخش توییتی.

طوفان تا به حال مناطق ساحلی ماهاراشترا از دریای عرب با سرعت باد تا 120 کیلومتر در ساعت (kmph) در چهار شنبه بعد از ظهر. بمبئی شد و در لبه آن را به عنوان آماده برای طوفان پس از یک فاصله 72 سال است.

همسایه مناطق ساحلی از Raigad و پلقر با مته سوراخ کردن فشار از طوفان را تجربه قوی وزش باد و بارش باران های سنگین و مواج دریا خروش. جزر و مد امواج اندازه گیری تا 6-8 شاشیدن بخش هایی از مناطق ساحلی.

قلع سقف بنا در تراس آپارتمان مسکونی دور پرواز در برخی از اماکن و چند درخت و قطب برق نیز بی خانمان.

58 سال پس از درگذشت یک ترانسفورماتور قدرت بر روی او سقوط کرد در حالی که او با عجله خانه را به فرار از طوفان خشم در منطقه Raigad در حالی که s 65 سال و 52 سال درگذشت در خانه سقوط پس از قلع ورق در سقف دمیده شد در دو رویداد جداگانه در منطقه پونا, مقامات گفت.

Mumbaikars heaved آه امداد به عنوان گردباد آسیب به نظر می رسد محدود به ریشه کنی درختان در برخی از مناطق که منجر به وسایل نقلیه در حال خرد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر