Da Brat attends the 2019 Bounce Trumpet Awards on January 19, 2019, in Atlanta, Georgia.

Da Brat حضور 2019 گزاف گویی ترومپت جوایز در تاریخ 19 ژانویه 2019 در آتلانتا ،
عکس: موسی رابینسون (گتی ایماژ برای گزاف گویی ترومپت جوایز)

این غرور ماه و Da Brat, جشن LGBTQIA بزرگداشت برای اولین بار در این سال پس از داشتن شده است به موضوع چرخش شایعات پیرامون تمایلات جنسی خود را برای چند دهه. در اخیر تنوع از ویژگی های با عنوان “Da Brat آینده است از داستان است که 25 سال در ساخت” رپر-تبدیل-رادیو-شخصیت باز کرد تا در مورد پیچیدگی که منجر به آمدن او از زمانی که او انجام داد.

تبلیغات

هر چند Da Brat (که شد اولین زن خواننده رپ برای رفتن پلاتین با او 1994 آلبوم Funkdafied) به ما این اطمینان او برچسب رکورد و مدیران را هل داد و او بود که در نهایت او تصمیم به ماندن در گنجه او اعتراف او احساس خارج از فشارها از صنعت و همچنین از تربیت دینی. “من همیشه به شما گفته می شود زن به مردان و زنان به فروش سوابق—شما نمی خواهید کسی به تبعیض” او نشان داد. “این کاملا تصمیم من. من منظور شما را دیدم آنچه که اتفاق افتاده است به مردم مانند الن: به یاد داشته باشید زمانی که او از دست تلویزیون خود را نشان می دهد و همه این چیزهای وحشتناک اتفاق می افتد? مردم کاملا در برابر آن است.”

تبلیغات

تنوع را جیمز پاتریک هرمان ادامه می دهد:

متولد Shawntae هریس او را تحسین کرد از سمت غرب شیکاگو و رشد در کلیسا حضور در خدمات پنج روز در هفته است. در حالی که او آموخته است که به بازی هفت ابزار برنج در مدرسه در کلیسا او نواختن پیانو و درام و به کارگردانی و گروه کر. “همه که آهنگی از کلیسا نقش به که من به عنوان یک سرگرم کننده امروز,” او می گوید. سخت کد لباس و ایده های سنتی در مورد نقش های جنسیتی—بچه بداخلاق و لوس مجبور به پوشیدن دامن های بلند—نیز تا به حال یک تاثیر قوی.

“من می تواند یک بچه شیطان یا مطلق بانوی—من به خودم به عنوان ‘بهترین از هر دو دختران'” جوک. مادر بزرگ او حتی ثبت نام در قوانین و مقررات کلاس. “مادر بزرگ من گذشت اما او تقدیس می گوید:” بچه بداخلاق و لوس. “من نمی خواهم هر کسی در کلیسا به قاضی او را به دلیل آنچه که من انجام. شما هرگز نمی خواهید به صدمه زدن به مردم که مطرح شده شما; شما نمی خواهید به آنها را نا امید.”

اما بچه بداخلاق و لوس را احتمالا نمی خواهید برای پیوستن به PFLAG در هر زمان به زودی. “آره مادر من است نه مانند پریدن برای شادی” می گوید: بچه بداخلاق و لوس. “او نمی خواهید به چشم پوشی از آن, اما, او مرا دوست دارد بدون قید و شرط. هیچ کس در خانواده من گفت هر چیزی بد یا اهانت آمیز.”

بعلاوه Da Brat ترجیح داده به نگه داشتن زندگی خصوصی اش به خودش.

“من همیشه احساس می کردم که خصوصی است و بهتر راه بروید چرا که پس از آن شما لازم نیست که بسیاری از مردم در کسب و کار” گفت: بچه بداخلاق و لوس. “من خوب ماندن آرام اما شریک زندگی من است, رسانه های اجتماعی مغول—که او چگونه شد که او است. و هنگامی که شما با کسی شما را مجبور به پاسخگویی در وسط. بنابراین به نظر من این وسط فقط اجازه همه می دانیم که: “هی او یکی است.'”

تبلیغات

در اواخر ماه مارس Da Brat مشترک کمی از زندگی خصوصی خود را به صورت آشکار به جهان از طریق Instagram که او در واقع در یک رابطه عاشقانه با لوله شکل نما مو محصولات, مدیر عامل شرکت Jesseca Dupart.

تبلیغات

همانطور که برای خود هویت 46 ساله رپ قرار داده یک برچسب خاص در آن است. “من تا به حال دوست پسر در دبیرستان و پس از آن من مورخ بچه ها و دختران, بنابراین من حدس می زنم برای مدت زمان طولانی من دوجنسي,” او گفت:.

به طور کلی Da Brat مفتخر است که احتمالا به عنوان یک مدل نقش برای هر کسی که در حال حاضر ممکن است با تلاش خود و هویت جنسی.

تبلیغات

“برای من افتخار است دوست داشتن خودم و نه بهانه ای برای هر چیزی: زندگی در حقیقت خود” او اشاره کرد. “اگر من می تواند الهام بخش کسی و یا کمک به دیگران برای مقابله با مسائل و روابط جنسی خود را, پس از آن من اینجا هستم برای آن است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله