Illustration for article titled ‘Damn That Statue’: Birmingham Proves Protests Work by Forcing Mayor to Confront Racism With ‘Gangsta Shit’

تصویر: Youtube (تام Gordon)

در مقایسه با بسیاری از شهرستانها اندازه آن Birmingham, Ala., واقعا یک پلیس با خشونت مشکل است. در حالی که قتل های فراقضایی همیشه یک مشکل بیرمنگام نشسته در نزدیکی پایین از طیف برای شهرهای آمریکا با 4.7 پلیس قتل در هر 100 ، 000 شهروندان با توجه به نقشه برداری از خشونت پلیس. و جالب, به عنوان چهارم-blackest شهرستان در کشور بیرمنگام یکی از معدود مکان هایی است که در واقع کشته شدن بیشتر مردم سفید سرانه از سیاه و سفید. بین سال های 2013 و 2019 مأموران اجرای قانون در این شهر کشته و چهار مردم سیاه و سفید و سه سفیده معنی این شهرستان را سفید شهروندان دو و نیم برابر بیشتر از احتمال کشته شدن توسط پلیس.

تبلیغات

Illustration for article titled ‘Damn That Statue’: Birmingham Proves Protests Work by Forcing Mayor to Confront Racism With ‘Gangsta Shit’

گرافیک: نقشه برداری خشونت پلیس

این شهر همچنین دارای یک سابقه طولانی فعالیت. تظاهرات عادی در بیرمنگام. هنگامی که قیام شکست در سراسر کشور بیش از مرگ جورج فلوید, بیرمنگام فعال شروع به سازماندهی. اما با این شهر طولانی میراث در جنبش حقوق مدنی چه می تواند فعالان محلی شکایت در مورد ؟

تبلیغات

خوب بیرمنگام هنوز نژاد پرستی.

اول از همه, آن را در آلاباما. این شهر همچنین دارای شش کشور بالای 50 نابرابر سیستم مدرسه با توجه به Edbuild. آن را در رتبه دوم در کشور برای جرم و جنایت خشونت آمیز و دارای 34-بیشترین آب آشامیدنی آلوده. و آیا من ذکر آن در آلاباما?

و پس از آن وجود دارد مؤتلفه مجسمه.

حتی اگر شهر بیرمنگام حتی نمی وجود داشته باشد در طول جنگ داخلی این شهرستان دارای سه بناهای تاریخی به صاحبان برده از جمله دو متفق مجسمه در Linn پارک که در آن مردم جمع شده بودند در اعتراض به خشونت پلیس در روز دوشنبه. برخی از افراد در میان جمعیت بودند و در واقع رایگان در اعتراض به دلیل آلاباما یکی از معدود مکان هایی در آمریکا که بسته ادارات دولتی در ژوئن 1 به افتخار مؤتلفه رهبر Jefferson Davis (آیا من ذکر است این قسمت در مورد آلاباما?).

تبلیغات

بیرمنگام به حال دو متفق مجسمه.

روز دوشنبه طی مراسمی در Linn پارک, جمعیت رشد خشونت تا زمانی که معترضان به یاد جایی که آنها بودند. آنها شروع به تمرکز توجه خود را بر روی مجسمه به پارک اسم چارلز لینیک مؤتلفه ملوان و صنعتگر که تاسیس یکی از آلاباما بزرگترین بانک AmSouth.

تبلیغات

آنها پاره که گه کردن

تبلیغات

جمعیت نیز آسیب دیده و یک مجسمه از توماس جفرسوندر مقابل Jefferson County courthouse. اما زمانی که جمعیت آن تبدیل شده خشم ترین منفور مؤتلفه مجسمه در شهر 52-پا ستون هرمی شکل سنگی اختصاص داده شده به خائن جنگ سربازان و ملوانان نمی خواهد پایین آمده است. نگهداری آنها در تلاش است. پلیس بسته در روی داعش است. آنها نمی خواهد متوقف شود. مجسمه نمی خواهد پایین آمده است.

سپس یکی از معترضان در پا به ارائه برخی از کمک.

“من در واقع از نظر جسمی راه می رفت به دریایی از معترضین بودند که کوبیدن و تلاش به آن دست کشیدن پایین” در این قاره گفت: ریشه. “آنها در واقع یک طناب در اطراف مجسمه متصل شده و آن را به یک [دوج] 1500 کامیون. من به آنها گفتم ” لطفا ایستادگی کردن.’ و سپس من آنها را پرسید که ” اگر شما به من یک پنجره من را آن پایین است.’

تبلیغات

او وعده داده شده این جمعیت که اگر آنها به او تا ظهر روز شنبه او را که گه کردن برای همیشه لطفا برای. و اگر مجسمه نمی آمد پایین مهلت مردم در سراسر شهر نگران است که پس از آن تظاهرات خواهد بود زشت تر و خشن تر از روز یکشنبه. امیدوار کننده معترض می دانست که او تا به حال به آن را انجام دهد. و از آنجا که هر کس در میان جمعیت می دانستم که این خاص معترض متنفر بودم که مجسمه آنها را برای یک روز است.

تبلیغات

این معترضان بود, Birmingham شهردار Randall Woodfin.

“دلیل ساده است” Woodfin توضیح داد به ریشه. “من ترجیح می دهم آن را دریافت و از دولت از تمام نا آرامی های مدنی در شهر شورش یا کسی صدمه دیده است گرفتن مصرف آن پایین است.”

تبلیغات

Woodfin توضیح داد که او در حال حاضر دیده می شود این خشونت ها در این شهر که از سه گروه مختلف.

“معترضان متفاوت از غارتگران و غارتگران متفاوت از آنارشیست ها و غارتگران و تظاهر کنندگان در شهر” Woodfin اشاره کرد. “من معتقدم که آنارشیست ها و غارتگران co-انتخاب کردن و بهره برداری از [معترضان] وجود دارد. اما من نیز صادقانه به همین دلیل است که من در خارج وجود دارد. من رفتم خارج وجود دارد برای آنها دفاع می گویند: ‘Lخدا آنچه شما انجام می دهند اشتباه است. آنچه شما انجام می دهند غیر قانونی است. اما من درک می کنم که چرا شما آن را انجام. پس در نهایت اگر کسی را به انجام کاری غیر قانونی آن را احتمالا باید در شهر بیرمنگام به دلیل وزن ما مصرف آن را پایین قرار نیست هر زندگی در معرض خطر است. آن را ایجاد نمی کند هر ناآرامی های مدنی. آن را نمی کند مردم دستگیر شد. قرار نیست پلیس در یک موقعیت برای شرکت در چیزی که در آن وجود دارد همه این دیگر اهداف نرم است که عبارتند از مقر پلیس و پلیس حوزه در مراکز و دیگر مناطق تجاری.”

تبلیغات

اگر این به نظر می رسد معقول و منطقی وجود دارد یک چیز دیگر را در نظر بگیرید:

Woodfin در اصل امیدوار به شکستن قانون است.

سه سال پیش آلاباما تاریخچه آگاهانه نمایندگان مجلس با تصویب آلاباما یادبود حفظ عمل از 2017 منع “جابجایی, حذف, تغییر, تغییر نام و یا دیگر اختلال از هر معماری قابل توجهی ساختمان یادبود ساختمان یادبود خیابان یا بنای تاریخی واقع در اموال عمومی است که در جای خود برای 40 سال یا بیشتر.” در حالی که این قانون هیچ خاص ذکر مؤتلفه یادبود یا سفید supremacist خائن به کشور خود را تحمیل $25,000 خوب برای هر شهرداری که نقض قانون است.

تبلیغات

در ژانویه 2019 یک قاضی فدرال باطل قانون زمانی که بیرمنگام مقامات شهرستان تصمیم به حذف یک Confederate monument که بنا در مرکز شهر پارک در سال 1905. پس از آلاباما دادستان کل استیو مارشال به دادگاه تجدید نظر تصمیم, Birmingham آمد تا با یک راه حل: آنها ساخته شده است یک جعبه چوبی در اطراف بنای یادبود برای مردم سفید کون لگد. اما یک دادگاه فدرال در نهایت اعمال خوب در این شهر فقط برای مانع بنای تاریخی است.

که هنوز هم کافی نیست.

در ماه فوریه ایالت آلاباما بهداشت ، جرالد آلن (R-تاسکالوسا) آمد تا با یک راه منحصر به فرد برای جشن ماه تاریخ سیاه. او معرفی یک لایحه است که افزایش خوب به 10000 $در هر روز برای هر شهر که بی احترامی به حرمت “از دست داد علت” خاطرات یک لایحه که قانونگذاران به نام “چیزی جز نژاد پرستی.”

تبلیغات

“باید در شهر بیرمنگام ادامه با حذف این بنای تاریخی در سوال بر اساس چند مکالمات من امروز شهرستان رهبران درک من را از انجام وظایف محول شده به من با عمل به دنبال یک جدید عمران شکایت علیه شهر” گفت: آلاباما دادستان کل استیو مارشال, تهدید Woodfin در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز بعد. “پس از شب گذشته خشونت شیوع من ارائه شده شهر بیرمنگهام پشتیبانی و منابع من برای بازگرداندن آرامش به این شهر است.”

توسط “منابع” مارشال احتمالا به معنای “پلیس” به طور خاص ایالت آلاباما Troopers.

تبلیغات

Woodfin نبود مطالعه که گه. بیرمنگام نبود مطالعه که گه.

“ما در حال حاضر باید یک راه را از آنجا که ما از دست این دادگاه مورد زمانی که ما تحت پوشش مجسمه با جعبه” Woodfin گفت: ریشه. “ما در حال حاضر مدیون $25,000 و آنها باید در مورد جمع آوری آن است.”

تبلیغات

و پس از آن بود که تهدید به مرگ. ریشه به دست آمده است فایل های صوتی از تماس های تلفنی از شهر 911 اورژانس سیستم های ساخته شده توسط عزاداران به علت از دست رفته از Confederate States of America سفید supremacist مدینه فاضله است. تماس دادن Woodfin یک قطعه از خود نژادپرستانه ذهن شامل بازدید از قبیل:

  • “اگر شما را که مجسمه در Linn پارک که مؤتلفه stدرueمن میخوام پایین آمدن وجود دارد با یک AK-47 و شروع به باد خوک دور. و معترضان. شما مرا می شنوید؟”
  • “من میخوام ترور کاکاسیاه Randall وودفیلد [sic] و کشتن که مرده کاکاسیاه. شما بهتر است تماس بگیرید که گه خاموش در حال حاضر.”
  • شما فکر می کنم بازی می کنم ؟ آن خواهید بود بیش از همه اخبار پانک ، من پایین آمدن وجود دارد در حال حاضر (نامفهوم) به ضربه خود را گاییدن, سر, asshole
  • Fuck off, سراخ کون. من شما آویزان از یک درخت سیاه پوست.

همه منتظر.

روز دوشنبه پلیس به صفآماده برای متعاقب آن غوغا. یک GoFundMe صفحه ایجاد شده به پرداخت جریمه مطرح شده بیش از اندازه کافی پول برای پرداخت جریمه. نژادپرستان آماده برای ترور “و کشتن که مرده کاکاسیاه” (پس از مشاوره با این کشور مرده سیاه پوست ترور کارشناسان ریشه هنوز نمی توانند بفهمند که چگونه است که با این نسخهها کار) قبل از Woodfin منتقل مجسمه. معترضان از خواب بیدار در روز سه شنبه صبح آماده سازی برای نشان دادن شهر و جهان است که آنها به معنای کسب و کار. و هنگامی که گروه های تشکیل شده در Linn پارک به جشن و یا اعتراض مجسمه را برداشت هر کس نا امید شده بود.

تبلیغات

مجسمه رفته بود.

با استفاده از یک پیمانکار Woodfin به حال کارگران ریختن این بنای تاریخی تا حدود ساعت 3 صبح روز سه شنبه.

تبلیغات

پرسید که آیا او فکر می کند در نظر گرفتن این مجسمه کاهش برخی از خشونت و اموال آسیب دیده در شهرهای دیگر گریبانگیر توسط شورش Woodfin پاسخ داده به سادگی:

“100 درصد است.”

“من نمی دانم آنچه را که نماد ظلم و ستم در دیگر شهرستانها در امریکا است” Woodfin اعلام کرد. “من می دانم که بسیاری از شهرهای متاسفانه برخی از شکل ملموس چیزی که نشان دهنده ظلم و ستم به مردم سیاه و سفید. و هنگامی که شما مانند یک زنده وضعیت رخ داده است که به جورج فلوید شما رو به یاد داشته باشید—حتی اگر ما خشم هر زمان گزارشی مرد کشته شده است توسط یک افسر سفید—هیچ یک از ما در طول عمر ما تا کنون دیده اند یک افسر را به زانو خود را قرار داده و آن را در گردن. پس از انسان می میرد زانو خود را هنوز هم در گردن او. و تمام زمان نگاه در چهره اش است ‘I don’t give a damn در مورد این فرد در زندگی است.’ شما بهتر است باور در این شهرستانها آمریکایی جدا از آنارشیست ها جدا از غارتگران معترضان در حال رفتن به رفتن به سایت از هر چیزی که صلاح ظالمانه و پیدا کردن یک راه به تقاضای آن وجود دارد نمی شود چرا که این امر خشم نه دلسوز برای مردم سیاه و سفید به بیرون آمدن در برخی از راه.”

تبلیغات

شاید سخت ترین سوال Woodfin تا به حال به پاسخ بود نه در مورد مجسمه اما آیا خود حذف سرکوبگر نماد به این معنی است که خشونت کار می کنند.

“بله,” او گفت: بدون تردید. “آنها ساخته شده این گفتگو دوباره به چهره و قلب شهر ما و ما تا به حال یک تصمیم. اجازه دهید روشن است که مجسمه میاد پایین.”

تبلیغات

گذشته از مرده سیاه پوست قاتل تیم ملی شاید کسی که ناراحت است در این مورد به نوبه خود از وقایع است که در آلاباما دادستان کل.

“او در حال حاضر در زمینه حرکت با دادگاه امروز که ما در تخلف از قانون دوباره” Woodfin گفت: ریشه. بنابراین کمتر از 24 ساعت از من مصرف آن را پایین او در حال حاضر ثبت یک حرکت علیه ما.”

تبلیغات

اما آنها باید این پول وجود دارد بنابراین باید چیزی برای نگرانی در مورد ، حتی اگر ساکنان را از دست ندهید, مجسمه, آنها می توانند کتاب ها را بخوانید, بازدید از یک موزه و یا…

“لعنت که مجسمه” Woodfin قبل گفت: دست خوش پیشامد میشه به یک سکوت کوتاه.

“اما این آلاباما,” او اضافه شده است.

که آنچه شما باید در مورد نگران نباشید.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de