DEA اعطا اقتدار به انجام نظارت پنهان’ در جورج فلوید معترضان


Illustration for article titled DEA Granted Authority to ‘Conduct Covert Surveillance’ on George Floyd Protesters

عکس: Kerem Yucel (خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

اداره مبارزه با مواد مخدر قرار است دقیقا چه آن را مانند تلفن های موبایل—یک سازمان وظیفه مبارزه با قاچاق مواد مخدر و توزیع در ایالات متحده است. از آنجا که گروه تشکیل شد و در سال 1973 اجرای فدرال قوانین مواد مخدر بوده است و آن یکی کار…تا یکشنبه. بیش از آخر هفته DEA شد رنده شده موقت و اقتدار بی سابقه ای برای نظارت معترضان شرکت کننده در سراسر کشور تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید.

تبلیغات

Buzzfeed گزارش که یک تفاهم نامه به دنبال “تصویب موقت تعیین Non-Title 21 اجرای قانون قدرت” امضا شد در توسط وزارت دادگستری دادن DEA متهور به “انجام نظارت پنهان” در میان “اعتراضات گسترده در سراسر کشور که در برخی موارد شامل خشونت و غارت” با توجه به این یادداشت.

این یادداشت نشان می دهد که DEA صادر شده است قدرت را به شرکت در فعالیت های زیر است:

اگر این درخواست داده است DEA عوامل خاص و وظیفه نیروی افسران را به عنوان لازم است (1) انجام نظارت پنهان و محافظت در برابر تهدیدات به امنیت عمومی; (2) به اشتراک گذاری اطلاعات فدرال و دولت های محلی و قبیله ای همتایان; (3) اگر لازم باشد به عنوان دخالت فدرال مأموران اجرای قانون برای محافظت از هر دو شرکت کنندگان و تماشاگران در تظاهرات; و (4) در صورت لزوم تعامل تحقیقاتی و اجرای فعالیت های, از جمله, اما نه محدود به انجام مصاحبه انجام جستجو و تلاش برای نقض قانون فدرال است.

تبلیغات

قدرت اعطا شده به بخش تنظیم شده به پایان می رسد و پس از 14 روز آن کمی به سبزها نگرانی برخی از مقامات از جمله آیتالله سیستانی دادستان ارشد هیو Handeyside.

“مبارزه با مواد مخدر عوامل نباید انجام نظارت پنهان از تظاهرات و متمم اول قانون اساسی حفاظت گفتار” Handeyside گفت Buzzfeed. “این نوع از نظارت و به اشتراک گذاری اطلاعات ممکن است به خوبی می بی دلیل تحقیق و تفحص از افراد اعمال حقوق قانونی خود به دنبال عدالت است. قوه مجریه در ادامه به اجرای بی پروا در جهت اشتباه است.”

با توجه به Buzzfeed, سه DEA عوامل که مایل به ناشناس باقی می ماند نیز باید مسائل را با قدرت اعطا شده به این اداره و آن را به عنوان “نمونه ای از وزارت دادگستری به طور بالقوه سوء استفاده از قدرت خود را در تلاش به لام اعتراضات و سرکوب محافظت شده در متمم اول قانون اساسی فعالیت است.”

در روز شنبه—روز قبل از DOJ, درخواست رسما تایید شده—دادستان کل ویلیام Barr با صدور بیانیه ای که آغاز می شود “عظمت ملت ما می آید از تعهد ما به حکومت قانون است.”

تبلیغات

در این بیانیه بار می رود می گویند که بسیاری از خشونت های رخ داده در طول تظاهرات شده است “برنامه ریزی, سازماندهی, هدایت و توسط anarchistic و چپ گرایان با استفاده از Antifa مانند تاکتیک” ادعا شده است که تکرار توسط بسیاری از محافظه کاران و مقامات جمهوری خواه— از جمله خانواده رئیس جمهور—که به راحتی غفلت به ارائه هر گونه مدرکی برای حمایت از آن.

بر پایان بیانیه خود متعهد است که FBI و DEA مارشال آمریکا و ع خواهد بود “مستقر برای حمایت از تلاش های محلی برای اجرای قانون فدرال است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر