Drew Brees انتقاد توسط هم تیمی های دیگران; معذرت خواهی برای سخنان در مورد زانو

Category: کیمیا | No comments

Drew Brees ستاره کارفرمایی از پرستاران نیواورلئان مواجه شدید انتقاد در روز چهارشنبه پس از تکرار است که او در نظر گرفته آن را بی احترامی به بازیکنان به زانو زدن در طول سرود ملی در اعتراض به خشونت پلیس.

Brees ساخته شده نظرات پس از او خواسته شده بود در مصاحبه ای چگونه NFL باید پاسخ دهند اگر این فصل بود برای شروع و بازیکنان از سر زانو طول سرود مانند khezri را ابتدا در سال 2016 زمانی که او کارفرمایی از سان فرانسیسکو 49ers.

“من هرگز موافق با کسی بی احترامی به پرچم ایالات متحده آمریکا و یا کشور ما” Brees گفت: در مصاحبه با یاهو مالی. او اضافه کرد که زمانی که او در این پرچم ایستاده بود و با دست خود را بر قلب او در طول سرود او پیش بینی پدربزرگ خود که در جنگ جهانی دوم.

“و همه چیز حق با کشور ما در حال حاضر؟” Brees گفت. “نه. آن را نمی. ما هنوز راه طولانی برای رفتن. اما من فکر می کنم آنچه شما ایستاده وجود دارد و احترام به پرچم خود را با دست خود دل است این نشان می دهد که وحدت. این نشان می دهد که ما همه در این با هم. همه ما می توانید انجام دهید بهتر است. و این که ما همه بخشی از راه حل است.”

روز پنج شنبه صبح Brees عذرخواهی در یک Instagram پست: “در تلاش برای صحبت در مورد احترام و وحدت و همبستگی حول آمریکا پرچم و سرود ملی, من ساخته شده از نظر بودند که حساس و به طور کامل از دست رفته را در مسائل مواجه هستیم در حال حاضر به عنوان یک کشور است. آنها فاقد آگاهی و هر نوع همدردی یا همدلی است.”

او اضافه کرد که او “بیمار در مورد راه نظرات من تصور می شد دیروز اما من کامل پاسخگویی و مسئولیت است.”

Brees ساخته شده است که نظرات مشابه قبل است. در سال 2016 او با انتقاد Kaepernick برای نشستن در طول سرود و گفت این بی احترامی به پرچم آمریکا” و “یک ترکیب متناقض” از آنجا که این پرچم به منتقدان حق صحبت کردن در وهله اول.

اما در روز چهارشنبه Brees نظرات باعث تازه و خشم به عنوان ملت مواجه موجی از اعتراضات پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید در مینیاپولیس که پس از یک افسر پلیس سفید دوخته او را با گردن. در جهان ورزش, Floyd, مرگ تمدید توجه Kaepernick و مبارزات انتخاباتی خود را به صورت نژادی و عدالت اجتماعی است.

کارفرمایی است که بدون کار در فوتبال به حل و فصل با لیگ سال گذشته بیش از اتهام خود را که او تا به حال شده است را تکذیب کرد زیرا وی تا به حال به زانو در طول سرود قبل از بازی.

برخی از کسانی که انتقاد Brees سخنان بودند برجسته حرفه ای و چهره های ورزشی از جمله اعضای تیم خود را دارد.

LeBron James در توییتر نوشت که Brees سخنان آمده بود به عنوان یک شگفتی به او. او افزود که Kaepernick اعتراض مطلقا “هیچ چیزی برای انجام با بی احترامی از” ملت پرچم و “سربازان (مردان و زنان) که در حفظ سرزمین ما رایگان است.”

مایکل توماس یک گیرنده گسترده ای در پرستاران, پاسخ به Brees نظرات در توییتر تنها با یک شکلک: چهره سبز که نشان داد تهوع. امانوئل ساندرز یکی دیگر از پرستاران گیرنده گسترده ای نیز ابراز بی میلی به نوشتن در توییتر “Smh.. نادان است.”

چند مفسران گفت: این اظهارات به خصوص حساس آینده از کارفرمایی در لیگ است که در آن سه چهارم از بازیکنان آفریقایی-آمریکایی و در عین حال تقریبا هر صاحب و تیم اجرایی و سفید است.

Brees یک قهرمان سوپر باول که دارای یک تعداد N. F. L. پرونده نیز یک ستاره بزرگ در یک شهر که در آن اکثریت ساکنان سیاه و سفید هستند.

“SMH. شما نماینده New Orleans, Louisiana. هرگز فراموش نکنید که! #Bottomofthemap,” Tyrann متیو ایمنی برای شهر کانزاس ستاد در توییتر نوشت.

جاش هارت که نقش در NBA برای New Orleans Pelicans گفت که زانو را در طول سرود بود: “هرگز در مورد بی احترامی نیروهای مسلح.”

“این در مورد خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی در کشور ما” او در توییتر نوشت. “این کشور نمی تواند متحد اگر آمریکایی های آفریقایی تبار هستند که به ناحق کشته شده در خیابان به دلیل رنگ پوست خود را.”

قبل از عذرخواهی Brees در دفاع از سخنان خود تکرار همین دلیل به اعتقاد او مهم بود که برای ایستادن برای سرود.

“من معتقدم که ما باید همه ایستادن برای سرود ملی و احترام کشور ما و تمام کسانی که قربانی بسیار برای ما آزادی” Brees ESPN گفت: در یک پیام به صورت متن. “است که شامل همه کسانی که در راهپیمایی حق رای برای زنان در 1920s و همه کسانی که در راهپیمایی حقوق مدنی جنبش و در ادامه به راهپیمایی برای برابری نژادی. همه ما … همه … نشان دهنده آن پرچم. همان راه من احترام همه شهروندان کشور ما … بدون توجه به نژاد و رنگ و مذهب.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>