Illustration for article titled Drew Brees Declares He ‘Will Never Agree With Anybody Disrespecting the Flag’ and Other Clueless White People Things

عکس: استفان دونن (گتی ایماژ)

New Orleans Saints کارفرمایی Drew Brees به یاد همه ما در روز چهارشنبه است که در حالی که او است که قطعا یک دیدنی و جذاب ورزشکار محبوب pro طرفداران فوتبال در سراسر کشور—او هنوز هم سفید. نه فقط سفید اما سفید و از لمس. پس از تماس, در واقع, که او زنده ترد پیر روایات از سال 2016 در مورد چگونه زانو طول سرود ملی بی احترامی به پرچم نیروهای نظامی و ملت است.

تبلیغات

در مصاحبه با یاهو امور مالی Brees پرسیده شد که چگونه NFL باید پاسخ دهند اگر بازیکنان شروع به زانو در طول سرود در اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند—به عنوان بسیاری را در طول سال 2016 جنبش با الهام از سابق NFL quarterback khezri—در پی در سراسر کشور تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید. Brees در پاسخ اعلام کرد که او “هرگز موافق با کسی بی احترامی به پرچم ایالات متحده آمریکا و یا کشور ما است.”

تبلیغات

Brees تشریح موضع خود را در راه است که او قفقازی ذهن باید فکر خواهد استنباط احساسات میهن پرستی و همدلی برای افرادی که خود را پرستاره باکسر همه در یک دسته بیش تظاهرات سکوت در طول یک آهنگ که رک و پوست کنده نمی کند حتی با کف دست زدن.

“اجازه دهید من فقط به آنچه من می بینم و یا آنچه که من احساس می کنم زمانی که سرود ملی و زمانی که من نگاه به پرچم ایالات متحده” Brees ادامه داد. “من تصور من دو پدربزرگ که مبارزه را برای این کشور در طول جنگ جهانی دوم در ارتش و در دریایی Corp. هر دو خطر جان خود را برای محافظت از کشور ما و سعی کنید به کشور ما و این جهان به مکانی بهتر. بنابراین هر بار که من ایستاده با دست من بر قلب من به دنبال که در آن پرچم و خواندن سرود ملی این چیزی است که من فکر می کنم در مورد. و در بسیاری از موارد که من به ارمغان می آورد به اشک, فکر کردن در مورد تمام شده است که قربانی. نه فقط کسانی که در ارتش اما برای اینکه کسانی که در طول جنبش حقوق مدنی از ’60s و تمام شده است که تحمل توسط بسیاری از مردم تا این نقطه. و همه چیز حق با کشور ما در حال حاضر ؟ هیچ نیست. ما هنوز راه طولانی برای رفتن. اما من فکر می کنم آنچه شما ایستاده وجود دارد و احترام به پرچم خود را با دست خود دل است این نشان می دهد که وحدت. این نشان می دهد که همه ما در این هم همه ما می توانید انجام دهید و بهتر است که ما همه بخشی از راه حل است.”

توجه کنید که در خارج از گذراندن اشاره به جنبش حقوق مدنی (بدیهی است از آنجا که مارتین و مالکوم شد, همه چیز در مورد احترام به پرچم کشور که از آنها به قتل رسیده در حالی که مبارزه با ظلم و ستم), Brees هیچ اشاره ای از نژادپرستی و خشونت پلیس. در عوض او wypipo چیز و محور خود و خانواده خود را محبوب آمریکایی سنت است که او معتقد است حق شناخت و جشن است. سپس او آن همه کلاه کردن با خدا-سفید-مردم ضرب المثل: “ما همه در این با هم.”

البته نظرات خود را درو مقدار زیادی از واکنش های که از همکار ورزشکاران است.

تبلیغات

Brees خود هم تیمی Saints ایمنی مالکوم جنکینز بود با هیچ یک از Brees ” سفید بی معنی است.

تبلیغات

“Drew Brees اگر شما نمی فهمم چگونه مضر و غیر حساس با نظرات شما, شما بخشی از مشکل” جنکینز گفت: در یک Instagram تصویری. “فکر می کنم که چون پدربزرگ خود را در خدمت این کشور و شما باید احترام زیادی برای پرچم خود را که هر کس دیگری باید همان آرمان و افکار است که شما مسخره است و این نشان می دهد که شما نمی دانید تاریخچه. زیرا زمانی که اجداد ما جنگیدند برای این کشور خدمت کرده و آنها آمدند آنها نمی آیند به یک قهرمان خوش آمدید. آنها آمدند و حمله کردند به پوشیدن لباس خود را. آنها آمدند به مردم به نژادپرستی برای تکمیل خشونت است.”

تبلیغات

در نهایت Brees در زمان به Instagram به موضوع عذرخواهی.

همراه با یک عکس از نژادهای مختلف دست به هم پیوسته (که احتمالا باید در این مقام به خوبی معنی-اما-هنوز-در نهایت-لعنتی-clueless-سفید-مردم پرچم), Brees نوشت: “در تلاش برای صحبت در مورد احترام و وحدت و همبستگی حول آمریکا پرچم و سرود ملی, من ساخته شده از نظر بودند که حساس و به طور کامل از دست رفته را در مسائل مواجه هستیم در حال حاضر به عنوان یک کشور است. آنها فاقد آگاهی و هر نوع همدردی یا همدلی است.”

تبلیغات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله