Illustration for article titled Florida Police Investigating Officer Who Put Knee on Mans Neck

عکس: شاتر

هفته گذشته دیده می شود مردم در سراسر کشور در اعتراض به خشونت پلیس پس از ویدئو منتشر شد نشان جورج فلوید مرگ به عنوان نتیجه مینیاپولیس افسران پلیس با قرار دادن زانو خود را بر گردن خود خفه کننده او. در حال حاضر یک افسر در ساراسوتا ، تحت بررسی با استفاده از یک تاکتیک مشابه است.

تبلیغات

خلیج News 9 گزارش که ساراسوتا افسر پلیس قرار داده شده است در مرخصی تصویری پس از ظهور از او با قرار دادن زانو خود را بر گردن مرد است. این یک تکنیک مورد استفاده و یا تدریس توسط ساراسوتا اداره پلیس. ساراسوتا رئیس پلیس برنادت DiPino راه اندازی کرده است یک تحقیق رسمی به این حادثه. خوشبختانه در این ویدئو نمی شد به طور جدی زخمی و یا نیاز به کمک های پزشکی. هویت هر دو افسر و قربانی در حال حاضر ناشناخته است.

تبلیغات

ساراسوتا شده است یکی از بسیاری از مکان ها در سراسر کشور است که شاهد اعتراضات مربوط به قتل جورج فلوید. این شهرستان دارای سابقه خود از خشونت پلیس با مرگ رادنی Mitchell, Corey Mobley و جاستین Stackhouse در دست ساراسوتا و برادنتون افسران پلیس. با توجه به هرالد تریبونبیش از 200 تن به مقر ساراسوتا اداره پلیس روز سه شنبه به افتخار همه چهار مردان. وجود دارد نگرانی هایی است که باران خواهد افسرده مردم در انتخابات به صورت یک شنبه ماه مارس نسبت به مقر اما به عنوان پیشرفت روز مردم در انتخابات باقی ماند قوی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله