John Boyega speaks to the crowd during a Black Lives Matter protest on June 3, 2020, in London, United Kingdom.

John Boyega, صحبت می کند به جمعیت در طول یک زندگی موضوع اعتراض در ژوئن 3, 2020, در, لندن, انگلستان.
عکس: دن Kitwood (گتی ایماژ)

*نشانه Star Wars theme* یک زمان کوتاه پیش در یک کشور دور John Boyega, بار دیگر ثابت کرد که او را که در مورد زندگی—سیاه و سفید زندگی خاص می شود.

تبلیغات

روز چهارشنبه بسیاری از جمع آوری به شرکت در سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراض و تظاهرات واقع در هاید پارک یک پارک عمومی در مرکز لندن. در علاوه بر این به جنبش لمس هر دولتی در آمریکا تظاهرات کرده و عمده تاثیر جهانیبه عنوان به خوبی.

“این یک مشکل است که اتفاق می افتد در سراسر جهان. در هر گوشه ای از این کل جهان, نژادپرستی است که اتفاق می افتد و آن نیاز به خطاب در هر گوشه. همین دلیل است که من انجام این کار امروز” Black Lives Matter لندن برگزار نائومی اسمیت گفت: شب استاندارد.

تبلیغات

Boyega پیوست uproarious اعتراض در زادگاه خود بود که موجب پس از مینیاپولیس پلیس قتل جورج فلوید.

با توجه به مترو انگلستان:

امروز بسیاری از فرود در هاید پارک که در آن جنگ ستارگان بازیگر Boyega, اشاره, دو, دیگر آمریکایی های سیاه و سفید که بحث برانگیز درگذشت در ایالات متحده و همچنین نژادپرستانه بریتانیا قتل Stephen Lawrence.

او گفت: تظاهرکنندگان: “ما یک نمایندگی فیزیکی از ما حمایت جورج فلوید. ما نمایندگی فیزیکی پشتیبانی ما برای ساندرا شیرین و مطلوب. ما نمایندگی فیزیکی پشتیبانی ما برای Trayvon Martin. ما یک نمایندگی فیزیکی از ما حمایت Stephen Lawrence.”

“نگاه من نمی دانم اگر من قصد دارم به یک حرفه ای پس از این اما با این که” Boyega, گزارش به جمعیت گفت. این “را” نیروی قوی با این یکی—و من دوست دارم هر بیت از آن.

تبلیغات

همانطور که شما ممکن است می دانم 28 ساله جنگ ستارگان fave شده است که در مورد زندگی و coddled سفید مردمی (به خوبی معنی و یا در غیر این صورت) وقتی که می آید به بحث در مورد چقدر از او متنفر نژادپرستان.

تبلیغات

رک و پوست کنده اگر دفاع از حقوق و زندگی مردم ما منجر به از دست دادن اشتغال و حمایت از نام تجاری و یا هر چیز دیگری که اجازه می دهد تا ما را به ارائه برای خودمان و خانواده ما پس از آن که به ما می دهد همه به این دلیل بیشتر به مبارزه برای لغو این سطل زباله سیستم.

هنوز هم سیاه هالیوود ساخته شده مطمئن شوید که به شما اجازه ضبط نشان می دهد: آنها کردم Boyega ، دوستي مانند تریسی Y. الیور, Jordan Peele و Matthew A. Cherry در حال حاضر chimed در; گیلاس به طور خاص, به نام به غیر از سیاه و بازیکنان صنعت به تعهد خود بی امان پشتیبانی از Boyega, در یک صدای جیر جیر که به سرعت ویروسی رفت.

تبلیغات

تبلیغات

در یک نقطه در طول اعتراض Boyega شد منطقی و عاطفی جیغ از طریق بلند گو حرف زدن: “مردان سیاه و سفید, ما نیاز به مراقبت از ما زنان! آنها قلب ما!” مشخص شد این یک حرکت قابل توجه که ما نیز سعی کنید برای بالا بردن آگاهی در مورد زنان که در حال تحت فشار قرار دادند کنار در جریان اصلی جنبش مانند Breonna تیلور و نینا پاپ.

تبلیغات

“سیاه و سفید زندگی همیشه اهمیت. ما همواره مهم بوده است. ما همیشه به معنای چیزی است. ما همیشه موفق بدون در نظر گرفتن. و در حال حاضر زمان است. I ain’t انتظار” Boyega گفت به تشویق جمعیت.

تبلیغات

سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. که در آن است که همه. پایان. Fin(n).

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de