جورج فلوید گزارش کالبد شکافی منتشر شد; او آزمایش مثبت برای COVID-19 مارس در

Hennepin شهرستان دفتر معاینات پزشکی منتشر شد کامل نتایج کالبد شکافی انجام شده در جورج فلوید با خانواده اش اجازه.

انتشار در می آید نه روز پس از فلوید درگذشت او پس از بازداشت در پیاده رو توسط پلیس در مینیاپولیس تقاطع و به عنوان مهم تفاوت ظاهر دوشنبه با خارج از کالبد شکافی یافته های منتشر شده توسط وکیل خانواده بنیامین Crump.

همچنین فاش شده در این گزارش بود که فلوید آزمایش مثبت برای COVID-19 در اوایل ماه آوریل اگر چه کالبد شکافی نشده استناد به آن به عنوان یک عامل در مرگ او.

“پس از … مثبت برای [COVID-19] می تواند باقی بماند برای هفته بعد از شروع و وضوح بالینی بیماری کالبد شکافی نتیجه به احتمال زیاد نشان دهنده بدون علامت است اما مداوم … مثبت از عفونت قبلی” این گزارش گفت: بر اساس کالبد شکافی انجام شده توسط پزشکی قانونی, Dr. Andrew Baker.

فلوید بارها و بارها گفته افسران که او قادر به نفس کشیدن در حالی که او در مهار قبل از آگاهی او از دست داده و مرده است. یک نگرانی با SARS-CoV-2 عفونت است که می تواند باعث زخم در ریه ها است که در نتیجه در طولانی مشکلات تنفسی و تنگی نفس. پزشکان نگرانی بیشتر در مورد که در دراز مدت مشکل شدید COVID-19 مواردی که نیاز به بستری شدن در بیمارستان و پزشکان انتظار دارند که بيماران بدون علامت موارد به طور کامل بهبود می یابند. آن می تواند هفته در برخی موارد هر چند قبل از اشعه X نشان می دهد که ریه ها بهبود یافته اند.

انتشار این گزارش 20 صفحه می آید “با رضایت و همکاری آقای جورج فلوید خانواده و قانونی خود را نمایندگان” معاینه دفتر در بیانیه ای گفت که حکم دادگاه نیز مورد نیاز است.

تفاوت کلیدی بین معاینات پزشکی را یافته و کسانی که از کالبد شکافی مرتب توسط خانواده این است که آیا فلوید درگذشت از خفگی.

به پزشکی قانونی ساخته شده یک نقطه در هفته گذشته برای گفتن ندارد, در حالی که دوم گزارش یافته های متمرکز به شدت خفگی ناشی بودن توسط افسر درک چوین سنجاق فلوید گردن برای تقریبا 9 دقیقه با زانو خود را در حالی که افسر توماس خط قرار داده و وزن خود را در 46 ساله را به عقب و پرشیب قفسه سینه خود را.

قبل از انتشار کامل آن گزارش دفتر معاینات پزشکی خلاصه در دو آشکار است که فلوید درگذشت به عنوان یک نتیجه از “ايست قلبی ريوی پیچیده اجرای قانون subdual, داری, و, گردن, فشرده سازی.” آن را نیز ذکر شده “arteriosclerotic و بیماری قلبی فشار خون بالا” را به عنوان به خوبی به عنوان فنتانيل مسمومیت اخیر و متامفتامین استفاده از عنوان “قابل توجه دیگر شرایط است.”

به پزشکی قانونی به نظر می رسد به نتیجه گیری خود را که فلوید بود و نه امپراتور لیست یک میزبان از آسیب های که غایب بودند به ویژه petechiae یا دقت اندازه لکه های قرمز ناشی از شکسته رگ های خونی است که می تواند نشانه ای از خفگی.

همچنین در این گزارش این بود که کالبد شکافی موفق به پیدا کردن “تهدید کننده زندگی” آسیب به Floyd گردن نزدیکی سر خود ستون فقرات و قفسه سینه و مغز جمجمه و یا مربوط به حنجره.

همراه با داشتن آزمایش مثبت برای COVID-19, این آخرین آشکار از کالبد شکافی همچنین نشان داد:

• Blunt-نیروی صدمات به Floyd صورت و شانه ها و دست ها و بازوها و پاها.

• کبودی بر روی مچ دست خود را از دستبند.

• یک دنده شکسته شد در طول احیاء قلبی ریوی.

کارکنان نویسندگان جرمی اولسون و لیز Navratil کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر