جورج فلوید به سوگواری در مراسم یادبود این بعد از ظهر در مینیاپولیس

صدها نفر از مردم عزادار در حال پیوستن به اعضای خانواده پنج شنبه بعد از ظهر به یاد داشته باشید جورج فلوید, مردی که مرگ پس از حضور در پلیس بازداشت هفته گذشته در مینیاپولیس خیابان مشتعل اعتراض بیان می شود در سراسر جهان.

خصوصی memorial شروع می شود در 1 p. m. در محراب در مرکز شهر, مینیاپولیس, پردیس مرکزی دانشگاه واقع در حدود 3 کیلومتری شمال این تقاطع که در آن غیر مسلح و پلیس مرد دستگیر شد, on May 25.

فلوید بدن وارد در اوایل صبح روز پنجشنبه در یک نعش کش از جنوب مینیاپولیس کفن.

10 صبح ده ها تن از عکاسان و خدمه تلویزیون شد راه اندازی در سراسر خیابان از جایی که مراسم یادبود برگزار خواهد شد بزرگترین تک مشروط از رسانه ها در طول کل دوره فلوید رویداد و پس.

این رویداد برای اولین بار از این سه هفته به تتم فلوید یک مرد سیاه پوست که مرگ داده است اضافه شده صدای به decadeslong بحث در سراسر کشور بیش از مردم چگونه از رنگ ها در درمان با اجرای قانون در سراسر کشور است.

یکی دیگر از یادبود برنامه ریزی شده است برای بعد از ظهر پنجشنبه در Raeford, N. C., که در آن 46 ساله فلوید متولد شد. روز شنبه در یک مراسم تشییع جنازه برگزار خواهد شد در هوستون که در آن او زندگی می کردند بسیاری از عمر خود را تا زمانی که در حال حرکت به سمت شهرهای دوقلو حدود پنج سال پیش. کفن و دفن را به دنبال خواهد داشت که خدمات.

در مینیاپولیس یادبود است و تنها از طریق دعوت با حضور محدود به حدود 1000 نفر به دلیل اجتماعی فاصله محدودیت با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

در داخل محراب وجود دارد صندلی های مشخص شده برای افراد مشهور, Kevin Hart, Jamie Foxx و Tiffani Haddish. دیگران صندلی ها متعلق به رژیم صهیونیستی است. تیم Walz ایالات متحده سنسور. ctq و تینا اسمیت, مینه سوتا, ایالات متحده وکیل اریکا مک دونالد و مارتین لوتر کینگ سوم.

بازگشت به startribune.com برای به روز رسانی در توسعه این داستان.

استار تریبیون کارکنان نویسندگان جان Reinan, راشل اولسون مارا Klecker و پم Louwagie کمک به این گزارش.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de