ایستاده در تقاطع جایی که برادر خود را دوخته بود به خیابان توسط پلیس مینیاپولیس بیش از یک هفته پیش میلتون کارنی با صحبت آرام شدت مورد مرگ جورج فلوید.

پشت سر او صدها نفر از مردم جمع شده بودند خارج فنجان مواد غذایی به جشن می گیرند این خبر بعد از ظهر چهارشنبه که سه سابق مینیاپولیس افسران پلیس متهم شده بود با کمک و معاونت در جرم قتل در Floyd مرگ است. اتهامات عنوان شده علیه یک چهارم Derek چوین شد به روز رسانی به قتل درجه دوم در روز یادبود حادثه که در آن چوین خود را نگه داشته زانو در Floyd گردن برای بیش از هشت دقیقه منجر به مرگ او.

“ما بسیار خوشحالیم که سیستم شروع به کار برای صالح” گفت: کارنی, 45, از هوستون. “اما این فقط گام اول است. این سفر نشده است; مبارزه نشده است.

“اگر خانواده می خواهند خشونت برای متوقف کردن شما به آنها چیزی را به آن را متوقف کند.”

برای بیش از یک هفته تقاطع خیابان 38 و S. خیابان های شیکاگو شده است محل اشتیاق شدید و غم انگیز از بازتاب. اما روز شنبه به عنوان اخبار از اتهامات عنوان شده علیه هر چهار سابق افسران پلیس ساخته شده راه خود را از طریق جمعیت در صحنه در زمان در هوا از امید و جشن.

موسیقی blared, هات داگ و همبرگر sizzled در کوره و مردم آمیخته در آفتاب در نقطه ای که تبدیل به یک مقدس حرم به بسیاری از سراسر جهان است. پس از روز از فاجعه ترور و طاقت فرسا و غم و اندوه مردم احساس می شد برخی از شادی دوباره.

“این یک لحظه از تغییر است که من فکر نمی کنم من می خواهم زندگی می کنند برای دیدن” سعید راد, Adams, مینیاپولیس مادری که در حال حاضر زندگی در دیترویت به زبان روز است. “این یکی از آن لحظات در این کشور هنگامی که ما می توانید انجام دهید واقعی تغییر ساختاری.”

“من فکر می کنم در این مورد هم گفت:” کارولین Njogu سنت پل در واکنش به اتهام علیه افسران سابق. “این است که چرا ما تا به اینجا بوده است. امروز ما در حال جشن گرفتن.”

“ما شایسته عدالت’

مدت کوتاهی پس از, دادستان کل کیت الیسون اعلام کرد که اتهامات جدید جورج فلوید پسر 27 ساله در کوئنسی ماسون ایستاده بود در خارج از مرکز شهر, مینیاپولیس, هتل با وکیل خانواده بنیامین Crump و برگرد. Al Sharpton.

“من خوشحال هستم که تمام افسران دستگیر شده اند” میسون گفت. “پدر من نباید کشته شده اند مانند این. ما شایسته عدالت است.”

Crump گفت: خانواده می خواستم یک درجه اول اتهام قتل علیه چوین است اما ایمان در الیسون تعهد به تحقیق و تعقیب سابق افسران.

“ما اعتقاد داریم آن را شکنجه” Crump, گفت:, و اضافه کرد که چوین را ادامه استفاده از فشار بر فلوید گردن با وجود افسر دیگر بازجویی او را به مبلغ “قصد” یک عنصر از قتل درجه اول.

Sharpton که ارائه خواهد شد مداحان در Floyd مراسم تشییع جنازه پنج شنبه گفت که او قصد دارد به صورت ملی عمل شبیه به حقوق مدنی قانون از سال 1964 که محافظت شهروندان از پلیس.

“آن را در مورد تکه تکه,” او گفت:. “ما نیاز اساسی قوانین فدرال است.”

هر دو Sharpton و Crump گفت: آنها امیدوار بودند با توجه به خشم. پس از فلوید مرگ تظاهرات برای عدالت گسترش به تمام 50 ایالت و بسیاری از کشورها.

“من همیشه اعتقاد بر این شما نیاز به مبارزه در دادگاه افکار عمومی قبل از اینکه شما می توانید به دادگاه قانون” Crump گفت.

اضافه شده Sharpton “زمانی که من جوان سفید کودکان و نوجوانان وجود دارد راهپیمایی … من می دانم که تغییر امکان پذیر است.”

در نزدیکی گوئن Carr مادر اریک گارنر که در بازداشت پلیس در نیویورک شش سال پیش نیز در حالی که نفس نفس زدن است که او نمی تواند نفس گفت: فلوید را درخواست احساس “پسر من صدای انعکاس از قبر.”

اگر چه او ابراز امداد که اخراج از افسران و اتهامات جنایی آمد به سرعت در مینیاپولیس Carr خواست هر کس به آماده شدن برای مسافت های طولانی.

“ما gonna fight,” او گفت:. “ما برنده میخوام.”

در اوایل روز شنبه, Crump و ماسون بازدید تقاطع 38 و شیکاگو است. Crump صدای بالندگی به عنوان او صحبت کرد, افزایش فوق صدها نفر از حامیان و ده ها تن از کاربران رسانه محاصره سایت.

“ما خواستار عدالت … [به صورت] آنچه در کل جهان به خود دیده است را با چشمان خود و نمی unsee,” او گفت:. “ما نمی توانیم دو سیستم عدالت در امریکا یک سیاه پوست آمریکایی و یکی برای سفید آمریکایی است.”

در طول هفته فعالان گردش اند در جام غذاهای سایت جمع آوری برای حمایت از خود را باعث می شود.

روز چهارشنبه یک گروه به دنبال فراخوان Hennepin County وکیل Mike Freeman راه اندازی یک درخواست درایو ارسال داوطلب با پلانشت و امضای ورق. کشیش از بیلی گراهام واکنش سریع تیم نیز در گردش از طریق جمعیت.

ان Boekhoff از پل سمت چپ یک هدیه از میوه و میله خارج فنجان مواد غذایی و او نیز به ارمغان آورد او 2 ساله و نوه. “من اینجا هستم به افتخار جورج فلوید” او گفت:. “این است که یک مکان مقدس. من می خواستم او را به معرض چه خبر است در جهان.”

Carmilla پترسون از مینیاپولیس تکرار افکار و اندیشه های بسیاری از.

“من فکر می کنم مردم خوشحال هستند که برخی از دادگستری ابلاغ شده است اما این کافی نیست,” او گفت:. “تاپیک طولانی به دلیل آن را در زمان تخریب شهر ما به برخی از عدالت است.”

لری Cregg که زندگی یک بلوک از جام غذاهای گفت: این حوادث یادآور 1960 هنگامی که تظاهرات گسترده منجر به حقوق مدنی قوانین گذشت. اما این قوانین نبوده است به اندازه کافی به او گفت.

“این می گوید که مردم سیاه و سفید در آمریکا ساخته نشده و هر گونه پیشرفت,” او گفت:. قیافه در میان جمعیت او افزود: “اگر همه این مردم نمی رفتن و رای همه این است که برای هیچ چیز.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقاله