واشنگتن: غول اینترنت گوگل را به تومان 37 میلیون برای مبارزه با نژادپرستی مدیر عامل Sunder پیچای اعلام کرده است در پی در سراسر کشور, تظاهرات در آمریکا علیه وادار سازد قتل آفریقایی-آمریکایی جورج فلوید.

در یک ایمیل به کارکنان خود در روز چهارشنبه هندی-آمریکایی و مدیر عامل شرکت گوگل و الفبا نیز خواست آنها را به ایستادگی در کنار هم در سکوت 8 دقیقه و 46 ثانیه به افتخار “خاطرات سیاه و سفید زندگی می کند از دست داده است.”

پیچای, 47, گفت: این شرکت خواهد بود به 12 میلیون تومان در بودجه برای سازمان کار به آدرس نژادی و بی عدالتی و 25 میلیون تومان در آگهی کمک های مالی برای کمک به سازمان مبارزه نژادی و بی عدالتی در ارائه اطلاعات حیاتی است.

“ما برای اولین بار کمک های مالی از 1 میلیون تومان هر یک را به ما شرکای دراز مدت در مرکز پلیس سهام و برابر عدالت ابتکار. و ما ارائه پشتیبانی فنی از طریق ما Google.org همراهان برنامه. این می سازد تومان 32 میلیون ما اهدا به نژادی عدالت بیش از پنج سال گذشته” پیچای گفت.

“ما جامعه را جریحه دار است و بسیاری از ما به دنبال راه هایی برای ایستادن برای آنچه که ما باور داریم و رسیدن به مردم ما عاشق برای نشان دادن همبستگی.

“دیروز من ملاقات با یک گروه از ما رهبران سیاه و سفید به بحث در مورد که در آن ما را از اینجا و چگونه ما می تواند کمک به گوگل. ما در مورد بسیاری از ایده های ما در حال کار را از طریق جایی که برای قرار دادن ما انرژی و منابع در هفته ها و ماه های پیش رو” 47 ساله مدیر عامل شرکت گفت: در ایمیل.

آمریکا در میان بزرگترین ناآرامی های مدنی در تاریخ این کشور پس از مرگ 46 سال فلوید هنگامی که یک افسر پلیس سفید دوخته او را و kneeled در گردن او به او gasped به نفس.

این حادثه باعث شده در سراسر کشور, تظاهرات در این کشور است. در برخی موارد صلح آمیز تظاهرات خشونت تبدیل شد و در نتیجه مقیاس بزرگ غارت آسیب به خواص و آثار و وسایل نقلیه در حال به آتش کشیده شد. هزاران نفر از مردم دستگیر شده اند.

مقررات منع رفت و آمد اعمال شد در چندین شهر از جمله نیویورک و واشنگتن D C به عنوان بزرگ ترین تظاهرات خشونت تبدیل شد و در طول شب.

پیچای گفت که ظهر از لحظه ای سکوت نشان دهنده “مقدار زمان جورج فلوید رنج می برد و قبل از او کشته شد. آن را به معنای خدمت به عنوان یک احشایی یادآوری از بی عدالتی در آقای فلوید و بسیاری دیگر.

“ما اذعان دارند که نژاد پرستی و خشونت ممکن است نگاه متفاوت در نقاط مختلف جهان پس لطفا با استفاده از این به عنوان یک لحظه به تأمل در کسانی که از دست داده اند در کشور خود و یا جامعه در یک زمان است که با این نسخهها کار برای شما,” او گفت:.

در ایمیل پیچای نیز به اشتراک گذاشته شده در نتیجه شرکت داخلی به کمپین هفته گذشته برگزار شد.

“من خوشحالم برای به اشتراک گذاری است که شما همه باید کمک اضافی تومان 2.5 میلیون دلار در کمک های مالی که ما در حال تطبیق است. این نشان دهنده بزرگترین Googler دادن کمپین در تاریخ شرکت ما با هر دو بزرگترین مقدار مطرح شده توسط کارکنان و گسترده ترین شرکت,” او گفت:.

او گفت که حوادث چند هفته گذشته منعکس کننده عمیق ساختاری چالش است.

“ما از نزدیک کار با ما سیاه و سفید جامعه به منظور توسعه طرح ها و ایده های محصول است که پشتیبانی از راه حل های دراز مدت – و ما شما را به روز شد. به عنوان بخشی از این تلاش ها استقبال می کنیم ایده های خود را در مورد نحوه استفاده از محصولات و تکنولوژی به منظور بهبود دسترسی و فرصت,” او گفت:.

پیچای اعلام می آید روز پس از بالا هند-آمریکا اجرائی از جمله خودش و مایکروسافت Satya Nadella ابراز همبستگی با آفریقایی-آمریکایی جامعه زیر فلوید مرگ است.

“امروز ما در گوگل و یوتیوب صفحات ما به اشتراک گذاری پشتیبانی ما برای برابری نژادی در همبستگی با جامعه سیاه و سفید و در حافظه جورج فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery و دیگران که اصلا صدا” پیچای در توییتر نوشت در روز یکشنبه.

“برای کسانی که احساس غم و اندوه و خشم و غم و اندوه & ترس شما تنها نیستید” پیچای گفته های یک تصویر از گوگل جستجو صفحه اصلی که گفت: “ما موضع خود را در حمایت از برابری نژادی و تمام کسانی که جستجو برای آن.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de