پس از یک شب دوم از آرامش نسبی پس از بیش از یک هفته از اعتراضات پلیس-درگیر مرگ جورج فلوید رژیم صهیونیستی است. تیم Walz تمدید شبانه حکومت در مینیاپولیس و سنت پل تا صبح جمعه.

Walz چهارشنبه اعلام کرد که 10 شب تا 4 صبح مقررات منع رفت و آمد خواهد ماند در اثر چهار شنبه و پنج شنبه شب از نگرانی های ایمنی عمومی در مینیاپولیس و سنت Paul منطقه است.

“Minnesotans باید بیشتر از همیشه به تکیه بر همسایگان خود نشان می دهد تا برای جوامع خود و اضافه کردن صدای خود را به این فوری مکالمه در پرداختن ما مشکلات سیستمیک,” Walz گفت: در بیانیه ای اعلام پسوند. از آن ساخته شده بود به عنوان دادستان کل کیت الیسون در روز چهارشنبه به اتهام سه نفر دیگر از افسران سابق در ارتباط با فلوید مرگ و افزود جدی تر به اتهام قتل درجه دوم در برابر شرکت اخراج افسر درک چوین در علاوه بر این به اصل اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس با مقصر سهل انگاری.

“در عین حال آنها ساخته شده ایم کسانی که فداکاری را به ماندن در خانه از طریق مقررات منع رفت و آمد برای کمک به نگه داشتن ما محله های امن” در این بیانیه ادامه داد.

در حداقل یکی از نشانه های عادی بازگشت به شهرهای دوقلو منطقه مترو حمل و نقل راه اندازی مجدد برخی از خدمات چهار شنبه صبح.

فلوید مرگ در 25 مه باعث شد بسیاری از روزها اعتراض در مناطق زیادی از مینیاپولیس و سنت پل که شامل اعمال غارت و آتش سوزی و صدمه به اموال همراه با صلح آمیز ابراز غم و اندوه و خشم.

در حالی که ناآرامی ها به زوال یافت تحت دولت تحمیل حکومت های غیر خشونت آمیز فعالیت ادامه داده اند تا حد زیادی بدون حادثه است.

اتوبوس شروع به نورد دوباره در 4 صبح روز شنبه پس از متوقف از اواخر هفته گذشته بیش از نگرانی برای ایمنی از سواران و کارکنان.

بعد این آژانس اعلام کرد که آبی و سبز خط نور-خدمات راه آهن خواهد شد در 6 p. m. روز شنبه, چیدن دوباره برنامه در محل قرار داده برای COVID-19.

حمل و نقل از سخنگوی Howie پدیللا گفت که با وجود رژیم صهیونیستی است. تیم Walz روز چهارشنبه گسترش شب حکومت تا قبل از سپیده دم جمعه “ما انتظار داریم خدمات در همان سطح و بار که ما تا به حال در طول COVID-19 بیماری همه گیر.”

برخی از مسیرهای اتوبوس که معمولا سفر در مناطق که در آن ناآرامی را در روزهای اخیر ممکن است نیاز به تنظیم دارد. که شامل تقاطع E. 38 خیابان و S. خیابان های شیکاگو که در آن فلوید بود بازداشت توسط پلیس و جایی که وسیع یادبود در پیاده رو در حال حاضر غالب فضا.

مختلف حومه سازمان های حمل و نقل نیز در حال حرکت و نزدیک به عملیات عادی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de