دهلی نو: با چند تن از افسران خود را با داشتن آزمایش مثبت برای COVID-19 اتحادیه وزارت بهداشت صادر کرده است یک دفتر یادداشت مشاوره تمام کارکنان به “شدت” به دنبال اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

تفاهم نامه های صادر شده در چهارشنبه اعلام کرد که متوجه شده است که در زمان اجتماعی فاصله است نگهداری شده در محل دفتر (Nirman بهون).

“…تعداد COVID-19 موارد مثبت در جریان است تا به طور پیوسته و بسیاری از افسران وزارت بهداشت و رفاه خانواده را مورد آزمایش قرار COVID-19 مثبت است. ذکر شده است که در زمان اجتماعی فاصله است که نگهداری در محل دفتر” این تفاهم نامه گفت.

لیست یک سری از اقدامات احتیاطی به دنبال این وزارتخانه گفت: با پوشیدن ماسک الزامی است برای همه کارکنان تنها بدون علامت در افراد مجاز به حضور در دفتر و کارکنان باید حفظ اجتماعی فاصله mandatorily.

جلسات و همایش ها باید انجام جسمی و ممکن است سازمان یافته از طریق ویدئو کنفرانس و از خانه کار می کنند باید تسهیل شود در مورد یک اورژانس وضعیت آن گفت.

تمام JSs و EAs مربوطه باید اطمینان حاصل شود که خود را افسران و کارکنان با حضور در دفتر مبهوت ساعات کار به عنوان هر یک DoPT دفتر یادداشت را اعلام کرد.

با توجه به تفاهم نامه کل محل وزارت بهداشت از جمله washrooms آسانسور و پله بسته خواهد شد به صورت کامل بهداشت در ژوئن 6-7.

وزارت توصیه منع ورود بازدید کنندگان به دفتر مجتمع و اعلام ترک هر زمان که یک درخواست برای قرنطینه دریافت کرده است.

آن نیز توصیه می شود برابر با استفاده از هر یک از دیگر گوشی های میز و سایر ابزار کار و تجهیزات loitering و ازدحام در راهروها و خواست کارکنان برای حفظ تنفسی رسوم.

“جمع پنج یا بیشتر افراد در هر محل در دفتر ممنوع است” این تفاهم نامه گفت:, و اضافه کرد که اجتماعی فاصله حداقل یک متر باید به شدت دنبال شود در حالی که راه رفتن نشستن و یا ایستادن در صف برای ورود و داخل ساختمان.

“همه کارکنان باید سعی کنید و استفاده از پله ها به عنوان آنجا که ممکن است به جز کسانی که ممکن است مشکلات با استفاده از راه پله. حرکت فیزیکی رسید/فایل باید دلسرد بنابراین به عنوان برای جلوگیری از عفونت های مکرر از طریق لمس کردن از مقالات” آن را بخوانید.

“همه مقامات توصیه به مراقبت از سلامت خود و نگاه کردن به علائم مانند تب و مشکلات تنفسی و اگر احساس ناخوشی باید ترک محل کار بلافاصله پس از اطلاع خود را گزارش افسران” آن را اعلام کرد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله