سیاستمداران حقوق مدنی افسانه ها و ورزشکاران حرفه ای در میان بسیاری از صدها نفر از عزاداران که با عضویت اعضای خانواده در پنج شنبه بعد از ظهر به یاد داشته باشید جورج فلوید, مردی که مرگ پس از دوخته شدن به زمین توسط مینیاپولیس پلیس در هفته گذشته مشتعل اعتراض در سراسر جهان است.

خصوصی یادبود برگزار می شد در محراب در مرکز شهر, مینیاپولیس, پردیس مرکزی دانشگاه واقع در حدود 3 کیلومتری شمال این تقاطع که در آن غیر مسلح و پلیس مرد دستگیر شد و در روز یادبود.

برگرد. Al Sharpton شنود گذاشته به مداحان وارد حدود 1:20 بعد از ظهر با اعضای خانواده به پناهگاه به عنوان یک انجیل گروه پر فضا با آهنگ.

همچنین ورود با خانواده مینیاپولیس رئیس پلیس Medaria Arradondo که اخراج چهار افسر متهم در Floyd مرگ است.

در خارج وجود دارد یک خلق و خوی آرام پیش بینی. هیچ شعار فریاد یا آواز بر خلاف بسیاری از مجامع عمومی فلوید پس از مرگ در مینیاپولیس و جوامع در سراسر کشور. لحظاتی بعد انجیل موسیقی بوم از بلندگو به عزاداران چپ خارج است.

فلوید بدن وارد در اوایل صبح روز پنجشنبه در یک نعش کش از جنوب مینیاپولیس کفن.

در داخل محراب طلایی خود را تابوت بود flanked توسط سفید و بنفش گل و یک تصویر آشنا نقاشی دیواری, نقاشی شده در گوشه خیابان که در آن فلوید دوخته بود به زمین توسط پلیس پیش بینی شده بود بالا منبر.

شرکت کنندگان کاهش ماسک بود و درجه حرارت خود را گرفته بر ورود یک استارک یادآوری است که این سرویس است که برگزار می شود در میان COVID-19 بیماری همه گیر. کرسی مشخص شد, با نام از شرکت کنندگان با نقاط خالی مطابق با اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

در حضور بودند رژیم صهیونیستی است. تیم Walz, مینیاپولیس, شهردار یعقوب فری در میان دیگر ایالت مینه سوتا سیاستمداران همراه با رهبران حقوق مدني مارتین لوتر کینگ سوم و کشیش جسی جکسون.

در کنگره ایالات متحده Ilhan عمر از مینیاپولیس نیز وجود دارد به عنوان چند تن از اعضای وایکینگ ها. فلوید شمارش سابق NBA standout Stephen Jackson در میان نزدیک ترین دوستان است. او نیز وجود دارد, همراه با بازیگر کوین هارت و خواننده های رپ Master P و Ludacris.

تنگ پایان Kyle رودلف و در حال اجرا بازگشت الکساندر Mattison سازماندهی این تیم محتمل است که پیوسته Gophers مربی تیم فوتبال P. J. Fleck.

“من احساس آن را مهم” رودلف گفت: از حضور خود. “این است که جامعه ما است. این خانه ما است. من ایستادن برای آنچه درست است و من در برابر چه چیزی اشتباه است.”

زمانی که نه پستال یکی دیگر عزاداران در سکوت ایستاده بود کنار تابوت برگزاری فلوید بدن به عنوان یک انجیل گروه سنگ حمایت درامز و کیبورد.

خارج از جمع تحت مخروطیان در الیوت پارک زن سبک و جلف-گوشه ای از Trask عبادت مرکز که در آن یادبود را بی خانمان مردان نشسته اند در چادر برخی تحت پوشش برزنت در حالی که جمعیت کثیری از دوربین های ملی و بین المللی و رسانه ها ایستاده بود و بر روی سه پایه.

در سراسر این پارک در نزدیکی یک گودی استخر خالی از آب داوطلبان تا حد زیادی از صنعت خدمات تنظیم جداول توزیع غذای رایگان. سازمان های محلی و آشپز Christopher Martin بدبختانه همبرگر در پروپان و چوب کوره با یکی دیگر از داوطلب.

“من فقط می خواستم به طبخ برای برخی از مردم” مارتین گفت. “من لازم نیست مقدار زیادی از پول, اما فکر کردم شاید مردم کمک خواهد.”

آنها انجام داد.

کمک های مالی زیادی از جمله آنهایی که از Nicollet, کسی که شام میخورد و USI فیبر او گفت: به او اجازه شروع به کباب کافی برگر, هات داگ و همبرگر گیاهی برای تغذیه حدود 2500 نفر در طول این سرویس امروز.

“مردم سفید آمدن به اینجا احساس غم — چه اتفاقی می افتد زمانی که همه کسانی که مردم سفید بازگشت به شغل خود را در حومه گفت:” جنیفر Schnarr Burnsville که سفید بود و در خارج از محل یادبود. “مردم نیاز به خارج وجود دارد در هر روز است.”

گفت: Tyrone برتون وایومینگ, Minn.: “من در اینجا به ایستادگی برای حقوق و برادر جورج فلوید. وجود دارد بسیاری است که من امیدوارم که بیرون می آید از این — زیادی. اما آنچه من می خواهم فرصت های برابر.”

این رویداد برای اولین بار از این سه هفته به تتم فلوید یک مرد سیاه پوست که مرگ داده است اضافه شده صدای به decadeslong بحث در سراسر کشور بیش از مردم چگونه از رنگ ها در درمان با اجرای قانون در سراسر کشور است.

یکی دیگر از یادبود برای برنامه ریزی بعد از ظهر شنبه در Raeford, N. C., که در آن 46 ساله فلوید متولد شد. روز سه شنبه در یک مراسم تشییع جنازه برگزار خواهد شد در هوستون که در آن او زندگی می کردند بسیاری از عمر خود را تا زمانی که در حال حرکت به سمت شهرهای دوقلو حدود پنج سال پیش. کفن و دفن را به دنبال خواهد داشت که خدمات.

در مینیاپولیس یادبود است و تنها از طریق دعوت با حضور محدود به حدود 1000 نفر در محراب و اتاق های مجاور به دلیل اجتماعی فاصله محدودیت با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. Sharpton این رهبر جنبش حقوق مدنی و فلوید وکیل خانواده بن Crump انتظار می رود به صحبت می کنند.

بازگشت به startribune.com برای به روز رسانی در توسعه این داستان.

استار تریبیون کارکنان نویسندگان جان Reinan مارا Klecker, راشل اولسون و پم Louwagie و آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله