ضد مالاریا مواد مخدر شده است که در بوق و کرنا به عنوان یک درمان برای COVID-19 قادر در دانشگاه مینه سوتا کارآزمایی بالینی برای جلوگیری از بروز بیماری های عفونی.

نتایج حاصل از این کشور برای اولین بار تصادفی دادگاه با داروی هیدروکسی کلروکین در برابر COVID-19 خواهد نا امید پزشکان که امیدوار بود برای درمان های جدید در میان همه گیر. بسیاری از prescribers داده بود و آن را خارج از برچسب به COVID-19 بيمار — در صورت عدم وجود گزینه های دیگر — رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود اوایل قهرمان از مواد مخدر و افشا در اواسط ماه مه بود که او مصرف آن برای پیشگیری سود که تو مطالعه می تواند تایید کند.

“در حالی که ما نا امید که این جلوگیری نمی کند COVID-19 ما خوشحالیم که ما قادر به ارائه یک قطعی جواب گفت:” دکتر دیوید Boulware رهبر تو دادگاه. “هدف ما این بود برای پیدا کردن پاسخ.”

نتایج منتشر شده چهارشنبه, توسط, جدید مجله پزشکی انگلستان نشان داد که تفاوت کمی در شروع COVID-19 در 414 افرادی که در زمان هیدروکسی کلروکین و یک گروه مقايسه از 407 است که در زمان فقط فولیک اسید و ویتامین ها. همه شرکت کنندگان تا به حال حداقل خطر متوسط برای COVID-19 با توجه به قرار گرفتن در معرض به دیگران در خانه یا محل کار خود که تا به حال بیماری است.

وجود دارد یک تفاوت کوچک به عنوان تنها 11.8 درصد از مردم از مصرف مواد مخدر طراحی و توسعه COVID-19 نسبت به 14.3 درصد از کسانی که مصرف ویتامین های این مطالعه نشان داد. که تفاوت آماری در نظر گرفته شد ناچیز است.

حتی اگر معتبر کوچک تفاوت معنی است که 42 نفر را مجبور به مصرف دارو prophylactically برای جلوگیری از یک COVID-19 مورد است. که بسیار پرهزینه خواهد بود و در معرض مردم به دارو و عوارض جانبی. این مطالعه نشان داد که 40 درصد را تجربه عوارض جانبی خفیف مانند تهوع و اما آن allayed ترس است که استفاده گسترده از مواد مخدر می تواند منجر قلبی و عوارض دیگر.

این مطالعه تنها شواهدی را فراهم می کند که آیا این دارو موثر در جلوگیری از COVID-19 شروع به دنبال مواجهه با کسی که با عفونت است. جداگانه تو دادگاه بررسی این که آیا آن رفتار COVID-19 در بيماران بعد از شروع زودرس از علائم اما نتایج نشده منتشر شده است.

شور و شوق برای مواد مخدر در حال حاضر کوبیده خواهد شد پایین زیر باز برچسب آزمایشات و گزارش مورد که کمی بهره مند شوند اما تو نتایج پیشرفت قابل توجهی.

مینه سوتا به عنوان چهارشنبه گزارش 25,870 آزمایشگاه تایید موارد و 1,086 مرگ و میر ناشی از COVID-19 است که ناشی از یک رمان coronavirus که هیچ واکسنی وجود دارد.

در حالی که COVID-19 مورد تعداد زوال یافت, دولت, مقامات بهداشتی مشکوک موج دیگری با توجه به اعتراضات پس از مرگ جورج فلوید آورده است که هزاران نفر از مردم با هم.

آواز خواندن و فریاد می تواند در تسریع و گسترش ویروس گفت: Jan مالکوم, دولت, کمیسیون بهداشت و درمان همراه با پلیس و استفاده از گاز اشک آور برای متفرق کردن تظاهرات که می تواند باعث آلوده مردم برای نفس کشیدن به شدت.

“COVID-19 گسترش می تواند به راحتی و به سرعت در گروه زیادی از افرادی که نزدیک به هم برای مدت طولانی از زمان,” او گفت:.

دولت مشاوره معترضان به اولین پاسخ دهندگان و داوطلبان در جامعه به دنبال تست تشخیصی برای COVID-19 ایده آل از خود پزشکان پنج تا هفت روز پس از مشارکت در حوادث دسته جمعی.

اضطراب در مورد COVID-19 منعکس شد هفته گذشته در یک مطالعه که در مجله انجمن پزشکی آمریکا که نشان داد یک twentyfold افزایش نسخه از هیدروکسی کلروکین و مشابه داروی کلروکين در اواخر ماه مارس پس از سازمان بهداشت جهانی اعلام COVID-19 همه گیر و رئیس جمهور توییتی در 19 مارس در حمایت از مواد مخدر است.

موج بر اعتیاد به مواد مخدره را تهدید می کند تامین دارو برای تایید درمان آرتریت روماتوئید و لوپوس گفت: دکتر فرانک Rhame یک virologist در Allina Health که چرا تو نتایج مطالعه بسیار مهم است.

“این یک تصویر عالی از اهمیت گرفتن یک طراحی خوب تحصیل به پزشکی از وضعیت” Rhame گفت. “شما باید به همه امکانات تا شما را به داده است.”

U محاکمه شد و برای اولین بار در جهان برای ارزیابی اینکه آیا هیدروکسی کلروکین می تواند به جلوگیری از شروع COVID-19 در افراد در معرض رمان کروناویروس که باعث می شود آن را برای اولین بار کنترل شده با پلاسبو دو سوکور مطالعه اثر دارو بر COVID-19. خیره کننده بدان معنی است که بیماران نمی دانم که آیا آنها در زمان ویتامین ها یا مواد مخدر و محققان هر دو را نمی دانند.

در حالی که هدف اصلی این مطالعه همچنین نشان داد هیچ افزایش یافته برای حفاظت از شرکت کنندگان که هم در زمان روی یا ویتامین C. جداگانه مطالعه نشان می دهد که روی می تواند افزایش اثر کلروکين اما حتی اگر این درست U نویسندگان اشاره کرد که اکثر آمریکایی ها به اندازه کافی مصرف روي در حال حاضر بنابراین مکمل ها نباید مورد نیاز است.

جن Reiner از ادینا چهره او در زمان واقعی هیدروکسی کلروکین در طول مطالعه بر اساس مداوم تهوع او احساس می شود. او دریافت نمی COVID-19 با وجود اینکه در تماس نزدیک با او آلوده, شوهر, اما پس از آن نه فرزندان او و آنها در مطالعه است.

“کمی bummed دارو به نظر نمی رسد به کار” Reiner گفت: “اما آن را تا به حال به یک راه یا دیگری.”

Boulware گفت: نتایج اعتبار شد و برگزار شد تا به گسترده بررسی دقیق اما ممکن است با چالش ها و انتقادات از منتقدان به امید نتایج بهتر است. محققان اذعان کرد محدودیت های این مطالعه که در استخدام شرکت کنندگان در آمریکای شمالی به صورت آنلاین و از طریق پست و دارو به آنها. کمبود جهانی از تست تشخیصی منابع در زمان بدان معنی است که محققان تا به حال به دفعات مشاهده شده برخی از موارد COVID-19 در گروه های مورد مطالعه بر اساس علائم به تنهایی.

“من مطمئن هستم که مردم می آیند و پس از آن” Boulware گفت: “اما این داده ها چه داده ها هستند.”

منتقدان در یک طرف احساس هیدروکسی کلروکین جای تعجب بود و مواد مخدر که همه شرکت کنندگان در مطالعه باید آن را دریافت در حالی که منتقدان در طرف دیگر آن را احساس بیش از حد خطرناک برای مطالعه Boulware گفت. “در واقعیت آن است نه آنها.”

U نیز در شرکت ملی محاکمه remdesivir کمک کرده است که COVID-19 بیماران و دریافت اضطراری با استفاده از مجوز توسط سازمان غذا و داروی آمریکا. تامین دارو توزیع شده توسط دولت فدرال است که به تاریخ فرستاده است 5,840 ویال به مینه سوتا — به اندازه کافی برای درمان 500 به 1000 نفر بسته.

 

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de