در جنوب مینیاپولیس همسایگان گشت ‘به مطمئن شوید که مردم ما را می خورند’

Category: کیمیا | No comments

هنگامی که کشیش جری مک آفی را دیدم آتش سوزی شد با نزدیک شدن او می دانست که خیلی کم مواد غذایی خروجی تا به حال به محافظت می شود.

و بنابراین او سازماندهی گشت شبانه به نگه داشتن چشم در یکی از چند تخفیف فروشگاه های مواد غذایی در جنوب مینیاپولیس که تا به حال بسته از ترس از COVID-19 همه گیر و یا غارت.

این ایده در مورد زمانی که او نگران تماس های از بسیار پایین صاحب پس از چندین کسب و کار منطقه بودند را به آتش کشیدند تحت شرایط مرموز می گوید: McAfee کشیش در جدید Salem, Missionary Baptist Church. او شروع به کار گوشی و در نهایت گرد یک گروه از کشیشان و اعضای باند — “خون GDs معاون اعیان” او می گوید: — به مرد گشت.

“کسانی که می خواستند به تماس پدیده به جامعه در حال حاضر نگه داشتن جامعه پایین است,” او گفت:.

خود را مسئول: حفاظت از بازار است که نیازمند ساکنان بستگی روزانه برای مواد غذایی و سایر ضروریات مک آفی گفت.

“که حتی یک کسب و کار متعلق به, اما این تنها یکی است که سیاه و مردمی می تواند به او گفت:” از بازار است. “این یکی تنها هدف ما بود برای مطمئن شوید که مردم ما را می خورند.

“اگر آن را می رود تا پس از آن مردم ما خواهد شد که برای رفتن به یک راه طولانی برای دریافت مواد غذایی,” او گفت:.

پلیس قتل جورج فلوید هفته گذشته گالوانیزه تظاهرات خیابانی در سراسر کشور و درخواست مقامات در چندین ایالت به بسیج سرباز گارد ملی و تحمیل حکومت; در مینه سوتا به تنهایی صدها ساختمان را غارت کردند و یا آتش کشیدند هفته گذشته است.

درک چوین چهره های قتل و طرح اتهامات در قتل جورج فلوید پس از اطرافیان تصویری نشان داد که افسر سابق پلیس سنجاق زانو خود را در Floyd گردن برای چند دقیقه. چوین و سه تن دیگر از افسران حاضر بودند همه از کار اخراج شدند و از آن زمان متهم شده است.

در حالی که ساکنان و مغازه داران در امتداد خیابان دریاچه در جنوب مینیاپولیس پلیس حوزه که در آن فلوید کشته شد با مته سوراخ کردن فشار از شورش حداقل 17, سمت شمال, کسب و کار نیز آسیب دیده با توجه به یک استار تریبیون پایگاه داده. بسیاری از تخریب و یا سوخته کسب و کار وجود دارد همراه W. خیابان برادوی منطقه اصلی تجاری عروق اما McAfee هنوز هم نگران است. این منطقه شامل برخی از شهر فقیر ترین محله.

مک آفی داوطلبان آغاز شده ارسال تا در خارج از بازار در 3111 N. امرسون Av. اکثر شب ها به دنبال وسایل نقلیه مشکوک و هر کسی که نمی هر گونه کسب و کار در این منطقه پس از تاریک ، “شما می آیند تا در وجود شما مشکل داشته باشد,” او گفت:.

با گسترده گزارش arsonists و مردم با اسلحه غربت در اطراف مشابه غیر نظامی گشت ظهور کرده اند بیش از همه شهر با ساکنان مسدود کردن خیابان ها با موانع وسیله و نصب نور افکن برای حفاظت از محله می رود از تظاهر کنندگان. در برخی از مناطق کشورهای همسایه آغاز شده خصوصی واتساپ گروه برای به اشتراک گذاشتن دقیقه به دقیقه اطلاعات و عکس مشکوک به مشکل در منطقه و امیدوارم صحیح اطلاعات غلط است که اغلب در زمان بحران.

دیگران باید مسلح خود را که گرفتار چشم از پلیس و گاهی باعث سردرگمی که با 911 تماس گیرنده که در گزارش از دیدن چند مرد با “مسلسل” خارج شدن از یک جیپ اواخر روز سه شنبه. آنها تبدیل به محافظان امنیتی خصوصی.

در هفته گذشته مک آفی فرستاده بسیاری از داوطلبان را به کمک یکی دیگر از جزئیات امنیتی در W. برادوی او می گوید: برخی از سایه به دنبال مردم نگه داشته گردان بلوک برانگیختن سوء ظن و مردان خود را شنیده تیراندازی حلقه, او گفت:.

“ما همه با هم کار,” او گفت:.

برای سال بخش هایی از شمال مینیاپولیس دیده می شد به عنوان به اصطلاح “مواد غذایی بیابان.”

بزرگ زنجیره ای مانند Kowalski و Supervalu آمده اند و رفته اند در سال های اخیر است. امروز ساکنان’ گزینه های تشکیل شده از تعداد انگشت شماری از فروشگاه رفاه Aldi و توله مواد غذایی و شمال بازار یک جامعه مرکز سلامتی و فروشگاه مواد غذایی اجرا شده توسط سازمان های غیر انتفاعی Pillsbury ایالات جوامع که باز دو سال پیش. برخی از مکان های بسته درهای خود را پس از تظاهرات خشونت تبدیل شد و غارت گرفت در سراسر شهرستان.

مک آفی گفت که او به عنوان ناراحت فلوید مرگ به عنوان هر کس دیگری اما در همان زمان او از چگونگی “سبک” برخی از معترضان مورد غارت و چپاول در توله مواد غذایی در E. دریاچه خیابان.

“من هرگز در برابر اعتراض, اما من کاملا نمی تواند ایستاده برای شما آنقدر خشمگین که شما نمی فکر می کنم در مورد اقدامات خود را,” او گفت:. “و به این ترتیب با یک اعتصاب یک بازی بدون یک آن فکر کردم شما تلفات مظلوم است که شما ادعای تلاش برای دفاع کند.”

توییتر: @StribJany

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>