لورن لندن و فعال اریکا فورد بحث در مورد چگونه تفنگ خشونت بر زنان در جدول بحث


Activist Erica Ford and actress Lauren London discussed the effects of gun violence on women during this week’s episode of Red Table Talk.

فعال اریکا فورد و بازیگر لورن لندن مورد بحث و بررسی اثرات تفنگ خشونت بر زنان در طول این هفته قسمت قرمز جدول صحبت کنید.
عکس: اتان میلر (گتی ایماژ), فریز هریسون (گتی ایماژ)

Jada Pinkett Smith Facebook تماشای سری قرمز جدول بحث تا به حال بسیار مهم بحث و گفتگو در مورد تفنگ خشونت و عواقب ناشی از آن مکان در زنانی که از دست دادن به ویژه مردان را در زندگی خود به آن. قسمت پخش شده در سایت های رسانه های اجتماعی شنبه.

تبلیغات

“بسیار به ندرت انجام بحث ما در مورد زنان که در سمت چپ پشت سر, غم, زده و در هم شکسته” اسمیت می گوید: در ابتدای قسمت. “جورج فلوید تا به حال یک دختر شش ساله, دختر, یک خواهر و یک دختر…Ahmaud Arbery [تا به حال] یک مادر و یک خواهر.”

قسمت اول مهمان است بازیگر لورن لندنکه از دست او شریک دیرین و پدر از پسرش Kross, خواننده رپ و فعال جامعه Nipsey Hussleبه خشونت اسلحه در مارس 2019. او بحث می کند که چگونه او کار می کرد برای کمک به زنان دیگر از طریق غم و اندوه و چگونه زنان دیگر کمک کرده اند او را به مقابله با از دست دادن او.

تبلیغات

“من فکر می کنم این برای مردم مهم است که عشق شما به یاد [شما] از شما که به دلیل…زندگی می تواند شما را” لندن می گوید. “افرادی که با دیدن من-قلب من–[هستند] واقعا مهم است..مردم من می دانم شخصا [خود] عشق بسیار مهم است.”

لندن نیز می گوید که یکی از چیزهای مورد علاقه خود را برای دیدار با طرفداران Victory Lap emcee که می گویند او الهام گرفته و آنها را برای مردم بهتر است. (“آن را مانند هدف خود را به طور کامل در خارج از ما,” او می گوید.) او همچنین توضیح می دهد که او به ملاقات فعال اریکا فورد (نمایش دوم مهمان برای این قسمت خاص) در طی یک رویداد در شهر نیویورک در سال گذشته است. از طریق فورد, او با یک گروه از زنان جوان بودند نیز تحت تاثیر خشونت اسلحه. خود تجارب مشترک بودند مسهل برای لندن شاهد و تجربه است.

“آنها از من شفا در بسیاری از راه های به دلیل تروما احساس تنهایی و فقط به صحبت کردن به آنها را به من داد خیلی بیشتر از من احساس می کنم مثل من به آنها,” او توضیح می دهد. “فقط داستان های خود را و خود را rawness آن ساخته شده من احساس نیست تنهایی.”

تبلیغات

فورد خالق صلح اتوبوس, یک موبایل طرح با هدف “ایجاد یک فضای به آتش همبستگی در سراسر جوامع است.” نارنجی بزرگ, اتوبوس, باعث می شود ظاهر هر دو سطح ملی و بین المللی ترویج صلح و همبستگی. در نشان دادن او توضیح می دهد که اهمیت تلاش برای کمک به زنان در مقابله با از دست دادن به علت خشونت اسلحه.

تبلیغات

“من متوقف کردن زنان زندگی می کنند. من آنها را از دست دادن زندگی خود را از یک قلب شکسته,” او می گوید. “ما آنها را آموزش چگونه به گذشته حرکت می کند که از درد. اگر شما کمک به مادر درمان به شما کمک کند صرفه جویی در خانواده است. به شما کمک کند را تغییر دهید ، به شما کمک کند تغییر نسل است. شما کمک به تغییر جهان است.”

همانطور که برای چه او معتقد است که ما می توانید انجام دهید برای جلوگیری از خشونت اسلحه فورد معتقد است که ما نیاز به گفتگو در مورد عواقب خشونت اسلحه می تواند بر روی اعضای خانواده فرد درگیر است. (“شما هرگز متوقف به فکر می کنم از عواقب و همه مردم را پشت سر گذاشت,” او می گوید.)

تبلیغات

سازمان دیده بان قسمت کامل زیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر