تحولات حقوقی را امید که آرام در حال بازگشت به شهرهای دوقلو

Category: کیمیا | No comments

اگر شما گوش بسیار نزدیک پنج شنبه شب, شما می توانید تقریبا — تقریبا — شنیدن ساکنان مینیاپولیس و سنت Paul تقلا کردن جمعی آه امداد.

بیش از یک هفته پس از مرگ جورج فلوید در دست پلیس, بعد از شب و روز تظاهرات و راه پیمایی ها و آتش سوزی و غارت و حکومت و استقرار نیروهای گارد ملی و شارژ از چهار سابق افسران پلیس با قتل و کمک و معاونت در جرم قتل شهرهای دوقلو با تجربه یک شب دوم از آرامش نسبی. در حالی که دولت و رهبران جامعه گفت: خیلی بیشتر باقی مانده است که باید انجام شود وجود دارد یک حس است که گرفتن از هفته گذشته است شل شدن.

روز چهارشنبه دادستان کل کیت الیسون اعلام کرد علاوه بر این از یک مطلب جدی قتل درجه دوم اتهام سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین نشان داده شده بر روی یک شاهد,’ ویدیو زانو در Floyd گردن حدود 9 دقیقه است. الیسون نیز اعلام کرد: اتهامات علیه این سه نفر سابق افسران درگیر در Floyd بازداشت از کمک و معاونت در جرم قتل عمد و غيرعمد.

Walz تشکر Minnesotans برای فداکاری خود را به خانه ماندن و نگه داشتن خود را در محله های امن اما او آماده نیست به سهولت فقط رتبهدهی نشده است. او تمدید حکومت در مینیاپولیس و سنت پل برای دو شب 10 شب تا 4 صبح روز چهارشنبه و پنج شنبه از ادامه نگرانی های ایمنی عمومی.

“Minnesotans باید بیشتر از همیشه به تکیه بر همسایگان خود نشان می دهد تا برای جوامع خود و اضافه کردن صدای خود را به این فوری مکالمه در پرداختن ما مشکلات سیستمیک” فرماندار در بیانیه ای گفت. “در عین حال آنها ساخته شده ایم کسانی که فداکاری را به ماندن در خانه از طریق مقررات منع رفت و آمد برای کمک به نگه داشتن ما محله های امن” در این بیانیه ادامه داد.

افرادی که abided مقررات منع رفت و آمد در حال ایجاد یک فضا اجازه می دهد تا رهبران دولت به تمرکز بر روی دیگر اولویت های Walz گفت: اولویت های مانند حقوق مدنی رسیدگی به مینیاپولیس, اداره پلیس, شارژ دیگر افسران درگیر در Floyd مرگ و معرفی تغییرات است که باید در طول آتی مجلس جلسه ویژه.

در حداقل یکی از نشانه های بازگشت به حالت عادی در شهرهای دوقلو منطقه مترو حمل و نقل راه اندازی مجدد برخی از خدمات چهار شنبه صبح.

اتوبوس شروع به نورد دوباره در 4 صبح روز شنبه پس از سرویس متوقف شد اواخر هفته گذشته بیش از نگرانی برای ایمنی از سواران و کارکنان.

آبی و سبز خط نور-خدمات راه آهن بود که سر ساعت 6 صبح پنج شنبه در آژانس اعلام کرد.

“من بپرسید و من از شما سپاسگزارم برای — خود را ادامه داد و صبر که ما کار را برای بازگرداندن خدمات” حمل و نقل مترو مدیر کل وس Kooistra در بیانیه ای گفت. “لطفا می دانم که ما مشتاق به بازگشت به انجام ماموریت ما به مردم که آنها نیاز به رفتن. ما می دانیم که حمل و نقل قابل اعتماد است که به ویژه مهم در مناطق که در آن مواد غذایی و دیگر خدمات در حال حاضر سخت تر است و ما انجام خواهد شد همه ما می توانیم برای رفع آن نیاز دارد.”

حمل و نقل از سخنگوی Howie پدیللا گفت که با وجود این فرمت از شب حکومت تا قبل از سپیده دم جمعه “ما انتظار داریم خدمات در همان سطح و بار که ما تا به حال در طول COVID-19 بیماری همه گیر.”

برخی از مسیرهای اتوبوس که معمولا سفر در مناطق که در آن ناآرامی را در روزهای اخیر ممکن است نیاز به تنظیم دارد. که شامل تقاطع E. 38 خیابان و S. خیابان های شیکاگو که در آن فلوید بود بازداشت توسط پلیس و جایی که وسیع یادبود در پیاده رو در حال حاضر غالب فضا.

مختلف حومه سازمان های حمل و نقل نیز در حال حرکت و نزدیک به عملیات عادی.

فلوید مرگ در 25 مه باعث شد بسیاری از روزها اعتراض در مناطق زیادی از مینیاپولیس و سنت پل که شامل اعمال غارت و آتش سوزی و صدمه به اموال همراه با صلح آمیز ابراز غم و اندوه و خشم. اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره پاسخ ملی تیم وارد مینیاپولیس این هفته به بررسی که مسئول شروع آتش سوزی در طول شورش.

در حالی که ناآرامی است پس از زوال یافت بسیج هزاران سرباز گارد ملی و تحمیل شبانه, حکومت, بدون خشونت تجمعات و فعالیت های خود را ادامه داد و تا حد زیادی بدون حادثه است. اعتراضات باید ادامه داد — خارج فرماندار اقامت, بر این اساس دولت و کنگره و خارج از دفاتر پلیس مینیاپولیس فدراسیون. معترضان وجود دارد خواستار استعفای اتحادیه رئيس جمهور ستوان باب Kroll.

کرول شده است یک منتقد صریح از شهرستان لیبرال رهبری که او گسل بودن ضد پلیس و عقب نگه داشتن روی مورد نیاز منابع و نیروی انسانی است. در نامه اخیر به رتبه و پرونده او لعنتی این شهر دست زدن به شورش های زیر فلوید مرگ گفت: ماموران ساخته شده بود “سپر بلا” برای ادامه خشونت.

رهبران شهر به نوبه خود باید لعنتی کرول برای مخالفت با اصلاحات و فاقد همدلی برای جوامع در پلیس خدمت می کنند.

دیگر ایالت های کارگری از جمله آموزش و پرورش مینه سوتا مینه سوتا انجمن پرستاران پیوست AFL-CIO در تماس برای Kroll استعفای.

استار تریبیون نیز کشیده انتقاد. اعتراض در مقابل اخبار شرکت, دفاتر, در 3rd, Avenue, S. در مرکز شهر مینیاپولیس در شب چهارشنبه برجسته حقوق مدنی وکیل Nekima لوی-آرمسترانگ تشویق مردم به انصراف از اشتراک خود را به روزنامه.

مقاله “regurgitates اخبار منتشر شده آمده است که به طور مستقیم از اداره پلیس او گفت:” پس از آن. در مورد جورج فلوید, او گفت:, “آنها قرار داده است که انتشار اخبار بدون هر گونه روزنامه نگاری تحقیقی بدون صحبت کردن به سیاه و شهود و دریافت های مختلف داستان است.”

اعتراض به خود جلب کرد هزاران نفر از مردم تقریبا به اندازه کافی برای پر کردن شهر بلوک 3 خیابان S. بین S. 7th Street و S. 6 خیابان.

رئیس Hennepin County مدافع مریم Moriarty همچنین سخن گفتن مردم “این یک لحظه در تاریخ … ما در این سیستم نیاز به کمک شما. ما نیاز شما به ما کمک کند. من نذر به شما که من را حفظ خواهد کرد صحبت کردن در مورد نژادپرستی نظاممند.”

مونیک Cullars-Doty است عمه مارکوس طلایی. او به ضرب گلوله کشته شده در سال 2014 توسط دو St. Paul افسران پلیس. او گفت: “رسانه ها تکرار چند دروغ از St. Paul اداره پلیس است.”

“آنها در حال بررسی آنها فقط با قرار دادن نادرست از روایات به عنوان اگر آنها در یک فرمت از سازمان های اجرای قانون” او گفت:. “هدف خود را در انجام است که زمانی که پلیس سعی و اهریمن جلوه دادن عزیزان ما این است که برای توجیه قتل.”

 

کارکنان نویسندگان جسی Van Berkel و مت مککیننی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>