مینیاپولیس رسومات که شروع به ساخت ضد عفونی کننده دست پس از COVID-19 است در حال حاضر مواد غذایی-مرکز اهدای

Du Nord کرافت ارواح که تا به حال در حال حاضر به روشن ساخت ضد عفونی کننده دست پس از COVID-19 سفارشات تعطیل مزه اتاق است که در حال حاضر با اضافه کردن مواد غذایی و لوازم کمک مالی مرکز به منوی آن است.

یکی از معدود سیاه متعلق به مشروب در کشور, Longfellow, کسب و کار, مانند بسیاری دیگر در محله آسیب دیده بود در اوایل روز جمعه گذشته در ناآرامی های پس از مرگ جورج فلوید.

چندین آتش سوزی شد داخل مینیاپولیس رسومات انبار.

“نقطه ای از آتش است که در حال حاضر تبدیل شده به یک جامعه سرمایه” گفت: صاحب کریس مونتانا. “چیزهای زیادی وجود دارد زندگی در فضایی که در حال حاضر است.”

در سراسر شهرهای دوقلو منطقه مترو, بسیاری از کسب و کارهای کوچک — از جمله کسانی که آسیب دیده اند در شورش های اخیر پس از کشتن جورج Floyd — شروع به جمع آوری و توزیع مواد غذایی و دیگر اقلام ضروری برای جوامع که در فروشگاه ها ممکن است تعطیل شده اند با توجه به خرابکاری و یا سوار کردن خارج از احتیاط.

Du Nord واقع شده است فقط چند بلوک جنوبی از پلیس سوم حوزه بود که کانون شورش هفته گذشته تا به حال در ابتدا به کمک فروشگاه سرریز کمک های مالی از یک درایو سازمان eatery, فلفل شیرین, جامائیکا ، اما پس از مونتانا متوجه برخی از ساکنان را آغاز کرده بود برای شروع یک کمک مالی مبارزات انتخاباتی در نزدیکی یک پارکینگ او تصمیم به تمیز کردن انبار می تواند تبدیل به سایت خود درایو کمک مالی.

“چرا نه ؟” او گفت:. “ما در یک موقعیت است که ما می تواند آن را انجام دهد. ما می توانیم چیز دیگری نیست.”

در حال حاضر کل کارخانه یا محل تقطیر از جمله کوکتل سالم اتاق است که به عنوان یک داوطلب سالن تبدیل شده با پالت از منابع و ثابت وزوز از فعالیت پس از افت و وانت درایو شروع این هفته است.

“به نظر می رسد مانند یک کندوی عسل در آن وجود دارد” مونتانا گفت.

مولی Hoskin بنیانگذار Samadhi یوگا Mpls سوار دوچرخه خود را پایین دریاچه خیابان در روز شنبه به سهام چه شورش را ترک کرده بود کسب و کار متعدد در امتداد راهرو نابود شده است.

“با COVID رفتن در آن در حال حاضر یک وضعیت دشوار با مواد غذایی,” او گفت:. “همه چیز بسته بود و یا نابود شده بود و من فقط فکر” چه مردمی می خواهم به انجام?'”

این Longfellow بخشی از جنوب مینیاپولیس و حدود هشت محلات دیگر باید تقریبا تبدیل به یک غذا کویر در پی بزرگ مواد غذایی زنجیره ای و بازارهای آسیب دیده. از روز شنبه بیش از 360 کسب و کار در سراسر شهرهای دوقلو شده بود تخریب غارت شده و یا به حال درب و پنجره شکست و با توجه به یک استار تریبیون پایگاه داده.

Samadhi استودیو است و در S. 27th, خیابان پیچک هنر ساختمان که دچار آسیب به آن جبهه ورودی و طبقه دوم. Hoskin ایجاد یک Facebook رویداد سه شنبه شب به جمع آوری منابع برای ساکنان بر روی چمن مقابل ساختمان. جامعه پاسخ روز بعد طاقت فرسا بود, او گفت:.

تحویل شد nonstop با برآورد 500 کیسه های مواد غذایی اهدا شده و کوه ها از سایر منابع, او گفت:.

“از آن زمان تا کل چمن. … ما به پایان رسید تا نیاز به reallocate برخی از مسائل دیگر کمک مالی سایت” Hoskin گفت.

بسیاری از کسب و کار در شهرهای دوقلو در حال حاضر به ایجاد تغییرات قابل توجهی به خدمات یا محصولات خود را به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس و شورش های اخیر ساخته شده اند در تلاش برای ایجاد ثبات و حتی پیچیده تر است.

“این سخت است” گفت: Hoskin آغاز شده که استودیویی خود را در سال گذشته به تلاش برای ارائه به مشتریان با فراگیر فضا برای تمرین یوگا.

در Du Nord, آتش سوزی و در نتیجه صدمه به آب از آبپاش باعث حدود 100000 دلار خسارت به کارخانه یا محل تقطیر موجودی و تجهیزات. هزینه های تعمیر می تواند در نهایت خیلی بیشتر به علت تاخیر در آینده تولید مونتانا گفت.

در حالی که بدانند آینده از کسب و کار خود را مونتانا است که نگه داشتن چشم خود را بر روی کمک به جامعه. در علاوه بر این به مجموعه ای از مواد غذایی و محصولات بهداشتی Du Nord نیز آغاز شده و یک صندوق برای کمک به کسب و کارهای دیگر که ممکن است بیمه برای بازسازی. این صندوق در حال حاضر مطرح شده نزدیک به 250.000 دلار است. اگر نه منحصر به فرد این صندوق با هدف کمک به اقلیت متعلق به کسب و کار.

“من از خودم خواهد بود ارزش آن را دارد ؟” گفت: مونتانا با اشاره به تخریب و بازسازی است که نیاز به اتفاق می افتد برای Du Nord و کسب و کارهای دیگر در جامعه است. “اگر این بدان معنی است که ما می توانیم کارخانه تولید پرچم در لحظه و به ما بچه ها که این زمانی است که وجود دارد تغییر آن خواهد بود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de