مینیاپولیس پارک و تفریح و سرگرمی مدیره رای دادند و چهارشنبه شب به قطع آن رابطه دراز مدت با مینیاپولیس, اداره پلیس, اضافه کردن به لیست سازمان هایی که قطع روابط با پلیس محلی پس از مرگ جورج فلوید در دست افسران خود را.

دانشگاه مینه سوتا در مینیاپولیس, مدارس دولتی, موزه ها و مکانهای نیز انتخاب شده برای محدود کردن و یا پایان همکاری خود را با اداره پلیس در پی فلوید مرگ 25 مه که منجر به اخراج و دستگیری چهار افسر.

پارک مدیره به اتفاق آراء هدایت سرپرست Al Bangoura بلافاصله پس از توقف استفاده از مینیاپولیس افسران پلیس به کارکنان پارک-تحریم حوادث و جلوگیری از پارک افسران پلیس از پاسخ به خشونت پرهیزی در مینیاپولیس پلیس تماس.

“اقدامات اخیر توسط مینیاپولیس اداره پلیس در اتهام قتل جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس را به شدت تضعیف جامعه اعتماد و احساس امنیت در اطراف مینیاپولیس پلیس” این قطعنامه به عنوان خوانده شده. “این … پشتیبانی نمی کند ماموریت [پارک مدیره] و هیچ جایی در پارک های ما.”

کمیسیون همچنین به اتفاق آرا رای به ایجاد یک لباس جدید برای پارک مدیره نیروی پلیس که آنها را متمایز از مینیاپولیس ، افسران در حال حاضر به پوشیدن لباس سبز; یک طراحی جدید نیاز خواهد بود برای ارائه به هیئت مدیره توسط Oct. 1 با توجه به قطعنامه جداگانه.

در اوایل روز شنبه, Bangoura ابراز اعتماد به نفس کمی که پارک و شهر پلیس می شود رزومه کاری خود ارتباط در هر زمان به زودی.

مینیاپولیس اداره پلیس “است و راه طولانی پیش رو از آنها” او گفت:. “ما نمی تواند قاضی کل بخش توسط چند [اما] بسیاری که وجود دارد این است که رفتن به تغییر دهید.”

پارک مدیره نیروی انتظامی ساخته شده است تا از 33 افسران 91 درصد از آنها زندگی می کنند در خارج از شهر با توجه به هیئت مدیره. حدود 18 درصد از شهر مینیاپولیس است پارک مدیره زمین.

در این جلسه پارک رئیس پلیس Jason Ohotto گفت: تنها 2 درصد از جدی جرایم خشونت آمیز رخ می دهد در پارک.

مینیاپولیس اداره پلیس کمک پارک پلیس هنگام وجود تماس های متعدد در یک زمان چیزی است که مشترک در طول تابستان Ohotto گفت. افسران خود را نیز پاسخ به تماس ها در پارک ها در اوایل صبح.

Ohotto اضافه شده و او نمی تواند صحبت می کنند برای مینیاپولیس پلیس اگر آنها ادامه خواهد داد به ارائه که کمک های اضطراری زیر چهار رای دادن.

Bangoura گفت: هیئت مدیره پارک پلیس نیاز به جستجو برای شرکای جدید برای پوشش نزدیک به 2000 کارمند ساعت به آن نیاز دارد هر سال برای حوادث بزرگ و کوچک است. کسانی که سازمان می تواند Hennepin شهرستان کلانتر, دولت گشت حمل و نقل مترو پلیس و دانشگاه مینه سوتا ،

رای گیری برگزار شد و پس از پارک مدیره کارکنان خواندن یک ساعت ارزش از ایمیل های ارسال شده توسط ساکنان بسیاری از آنها را به حمایت از قطعنامه ای برای قطع روابط با پلیس مینیاپولیس.

یک مشخصه متزلزل Bangoura که سیاه است گفت: در این جلسه او بود “خشم ویران و دل شکسته” برای دیدن ویدیو از فلوید بازداشت.

“من ایستاده در همبستگی با کسانی که به دنبال عدالت عنوان می کند مینیاپولیس پارک و تفریح و سرگرمی, تخته,” او گفت:. “ما محکوم کردن نژادپرستی در همه اشکال و ما را حمایت و ترویج عدالت است.”

این هیئت همچنین رای به ایجاد یک ایمنی طرح است که پرداختن به پلیس در شهرستان پارک ژوئن 17.

“ما هنوز هم ما پارک پلیس. آنها خواهد شد با تمرکز بر ما پارک ها فضاهای” پارک رئیس جمهور هیئت مدیره Jono Cowgill گفت. “این به ما می دهد یک فرصت به گام به عقب و واقعا باید کسانی که بحث بر آنچه پلیس به نظر می رسد مانند در پارک های ما سیستم.”

دیگر سازمان های محلی همچنین اعلام کردند که برش روابط با مینیاپولیس اداره پلیس در روز چهارشنبه.

مرکز هنر واکر اعلام کرد که دیگر نمی خواهد قرارداد با پلیس شهرستان برای امنیت “برای رویدادهای خاص تا MPD پیاده سازی تغییر معنی دار به demilitarizing برنامه های آموزشی, برگزاری افسران پاسخگو برای استفاده از نیروی بیش از حد و درمان جوامع رنگ با عزت و احترام است.”

موسسه مینیاپولیس هنر و خیابان اول گفتند که استخدام کردن وظیفه مینیاپولیس, افسران پلیس برای رویدادهای خود را. در توییتر پست اول خیابان گفت: “به جای کار با سازمان های محلی که به نمایندگی از جامعه ما و چه کسی را حمایت و تأیید سیاه و قهوه ای زندگی می کند.”

در روزهای اخیر مینیاپولیس, مدارس دولتی, مقامات گفتند که دیگر پلیس شهر به عنوان منابع مدرسه افسران فسخ یک 1.15 میلیون دلار سالانه قرارداد با شهر. دانشگاه مینه سوتا جمهور جوآن Gabel گفت: مدرسه نیز بود و برش برخی از روابط با پلیس شهرستان از جمله پیمانکاری خارج از وظیفه امنیت را برای فوتبال بازی ها, کنسرت ها و مراسم.

یک پارک پلیس, پیراهن خودرو قابل مشاهده است در این ویدئو ویروسی فلوید بازداشت مستقر در مقابل جام مواد غذایی در حالی که او دوخته بود به پیاده رو. Bangoura و پارک رئیس پلیس Jason Ohotto گفت که افسر بود و در پاسخ به یک درخواست برای پشتیبان گیری است که او در سراسر خیابان نظارت یک وسیله نقلیه است و او نمی تواند ببینید که چه اتفاقی می افتد به Floyd.

پارک پلیس موضوع را به خود اعتراض عمومی در سال 2018 پس از یک ویدئو نشان داد آن افسر جوراب توری, جوراب چهار سومالیایی-آمریکایی در میننهها پارک منطقه ای فریاد و با اشاره یک تفنگ دستی در آنها. پارک مدیره پرداخت می شود $170,000 در ماه های اخیر به حل و فصل دعاوی ثبت نمایندگی ،

کمیسیون و Ohotto در چهار شنبه تقبیح مرگ فلوید و اقدامات پلیس مینیاپولیس. گفت: برخی از پارک های هیئت مدیره در حال حاضر نیاز به تمرکز بر اصلاح نیروی خود را دارد.

“پارک مدیره کوچک است به اندازه کافی نیروی پلیس است که ما در واقع می توانید برخی از تغییر واقعی” گفت: کمیسر Londel فرانسوی که سیاه و سفید است. “اگر ما آن را انجام نمی به راه راست جوامع ما را سوزاند.”

استار تریبیون کارکنان نویسندگان لیز Navratil کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله