پس از یک شب دوم از آرامش نسبی پس از بیش از یک هفته از اعتراضات پلیس-درگیر مرگ جورج فلوید رژیم صهیونیستی است. تیم Walz تمدید شبانه حکومت در مینیاپولیس و سنت پل تا قبل از صبح جمعه.

Walz چهارشنبه اعلام کرد که 10 شب تا 4 صبح مقررات منع رفت و آمد می ماند در اثر چهار شنبه و پنج شنبه شب از نگرانی های ایمنی عمومی در مینیاپولیس و سنت Paul منطقه است.

“Minnesotans باید بیشتر از همیشه به تکیه بر همسایگان خود نشان می دهد تا برای جوامع خود و اضافه کردن صدای خود را به این فوری مکالمه در پرداختن ما مشکلات سیستمیک,” Walz گفت: در بیانیه ای اعلام این فرمت که او به عنوان دادستان کل کیت الیسون در روز چهارشنبه به اتهام سه نفر دیگر از افسران سابق در ارتباط با فلوید مرگ و به روز رسانی یکی از اتهامات عنوان شده علیه شرکت اخراج افسر درک چوین را از سوم به قتل درجه دوم.

“در عین حال آنها ساخته شده ایم کسانی که فداکاری را به ماندن در خانه از طریق مقررات منع رفت و آمد برای کمک به نگه داشتن ما محله های امن” در این بیانیه ادامه داد.

در اواخر بعد از ظهر چهارشنبه در کنفرانس خبری وزارت امنیت عمومی کمیسر جان هارینگتون دوباره التماس مردم در شهرهای دوقلو به “لطفا خانه بمانند امن است.”

Walz اضافه شده است که افرادی که abided مقررات منع رفت و آمد در حال ایجاد یک فضا اجازه می دهد تا رهبران دولت به تمرکز بر روی اولویت های دیگر مانند حقوق مدنی رسیدگی به مینیاپولیس, اداره پلیس, شارژ دیگر افسران درگیر در Floyd مرگ و تغییراتی که باید در طول آتی مجلس جلسه ویژه.

در حداقل یکی از نشانه های عادی بازگشت به شهرهای دوقلو منطقه مترو حمل و نقل راه اندازی مجدد برخی از خدمات چهار شنبه صبح.

فلوید مرگ در 25 مه باعث شد بسیاری از روزها اعتراض در مناطق زیادی از مینیاپولیس و سنت پل که شامل اعمال غارت و آتش سوزی و صدمه به اموال همراه با صلح آمیز ابراز غم و اندوه و خشم.

در حالی که ناآرامی ها به زوال یافت تحت دولت تحمیل حکومت های غیر خشونت آمیز فعالیت ادامه داده اند تا حد زیادی بدون حادثه است.

اتوبوس شروع به نورد دوباره در 4 صبح روز شنبه پس از متوقف از اواخر هفته گذشته بیش از نگرانی برای ایمنی از سواران و کارکنان.

این آژانس همچنین اعلام کرد آن را به رزومه آبی و سبز خط نور-خدمات راه آهن در ساعت 6 صبح روز شنبه.

“من بپرسید و من از شما سپاسگزارم برای — خود را ادامه داد و صبر که ما کار را برای بازگرداندن خدمات” حمل و نقل مترو مدیر کل وس Kooistra در بیانیه ای گفت. “لطفا می دانم که ما مشتاق به بازگشت به انجام ماموریت ما به مردم که آنها نیاز به رفتن. ما می دانیم که حمل و نقل قابل اعتماد است که به ویژه مهم در مناطق که در آن مواد غذایی و دیگر خدمات در حال حاضر سخت تر است و ما انجام خواهد شد همه ما می توانیم برای رفع آن نیاز دارد.”

حمل و نقل از سخنگوی Howie پدیللا گفت که با وجود رژیم صهیونیستی است. تیم Walz روز چهارشنبه گسترش شب حکومت تا قبل از سپیده دم جمعه “ما انتظار داریم خدمات در همان سطح و بار که ما تا به حال در طول COVID-19 بیماری همه گیر.”

برخی از مسیرهای اتوبوس که معمولا سفر در مناطق که در آن ناآرامی را در روزهای اخیر ممکن است نیاز به تنظیم دارد. که شامل تقاطع E. 38 خیابان و S. خیابان های شیکاگو که در آن فلوید بود بازداشت توسط پلیس و جایی که وسیع یادبود در پیاده رو در حال حاضر غالب فضا.

مختلف حومه سازمان های حمل و نقل نیز در حال حرکت و نزدیک به عملیات عادی.

استار تریبیون تحریریه جسی Van Berkel کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله