رژیم صهیونیستی. تیم Walz اواخر روز چهارشنبه دستور داد مینه سوتا سرباز گارد ملی به مورهد و جوامع اطراف را از نگرانی که پتانسیل ناآرامی بیش از جورج فلوید مرگ می تواند نشت نفت در داکوتای شمالی که شده است وجود دارد خشونت در میان اعتراض در روز گذشته که باعث محافظت از تماس آن کشور است.

مأموران اجرای قانون که در بخشی از دولت “آگاه هستند از معتبر تهدیدات خشونت آمیز و فعالیت های در طول تظاهرات برنامه ریزی شده در داکوتای شمالی است که می تواند تاثیر نزدیکی مینه سوتا جوامع” Walz را گفت.

این تهدید بالقوه باعث درخواست گارد ملی برای تامین امنیت و کمک در حفظ نظم فرمانداری گفت: در اعلام آن است.

Walz را نداد در ماهیت تهدیدات بالقوه و یا چگونه آنها تشخیص داده شد.

وجود دارد یک تظاهرات برنامه ریزی شده برای بعد از ظهر جمعه در فارگو جزیره پارک که سازمان متعهد شده اند خواهد بود بدون خشونت.

گارد است هماهنگی با سازمان های دولتی در این منطقه به ارائه “پرسنل و تجهیزات و امکانات مورد نیاز برای پاسخ به عنوان لازم اعلام این خبر گفت:. وجود فوری کلمه در مورد چگونه بسیاری از اعضای گارد در حال مستقر شده اند.

“مینه سوتا گارد ملی آمادگی خود را برای ارائه حفاظت برای همه Minnesotans,” Walz در بیانیه ای گفت. “در حالی که Minnesotans به نوبه خود توجه خود را به بازسازی جوامع ما و مهلت نژادی و بی عدالتی در پی جورج فلوید مرگ ما دولت متعهد به فراهم کردن حفاظت از محله های ما و کسب و کار و خانواده به منظور برای کسانی که معنی دار مکالمات اتفاق می افتد.”

فلوید درگذشت در طول یک برخورد پلیس در جنوب مینیاپولیس هفته گذشته در برخورد اطرافیان دستگیر شده در فیلم و ارسال شده on Facebook.

هزاران نفر از نیروهای گارد نامیده می شدند به مینیاپولیس و سنت پل به کمک پلیس و گشت دولت سرکوب خشونت که شکست هفته گذشته در جریان تظاهرات در محله های مختلف که منجر به غارت و سرقت و سرقت و آتش سوزی و تخریب بسیاری از کسب و کار.

صلح آمیز مارس از طریق Fargo مرکز شهر تبدیل شده زشت شنبه شب هنگامی که معترضان آسیب دیده ساختمان ها و وسایل نقلیه در مرحله نهایی مسابقات با پلیس است.

ده ها تن از معترضان رفت و چهره به چهره با پلیس ضد شورش برای چند ساعت در حالی که دیگران lobbed بطری های آب در افسران. پلیس گاز اشک آور انداخته مدت کوتاهی پس از 8 p. m. که منجر چندین معترضان به پرتاب سنگ در افسران. دیگران شکست ویندوز در Hodo محبوب بوتیک هتل و نوار وسایط نقلیه و حرکت dumpsters به جاده.

داکوتای شمالی رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم شنبه شب مجاز دولت گارد ملی برای کمک به اجرای قانون محلی است. فارگو شهردار Tim Mahoney اعلام وضعیت اضطراری و مقررات منع رفت و آمد به مرکز شهر تحمیل شد.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de