عزاداران جمع آوری برای جورج فلوید یادبود در مینیاپولیس

صدها نفر از مردم عزادار در حال پیوستن به اعضای خانواده پنج شنبه بعد از ظهر به یاد داشته باشید جورج فلوید, مردی که مرگ پس از دوخته شدن به زمین توسط مینیاپولیس پلیس در هفته گذشته مشتعل اعتراض در سراسر جهان است.

خصوصی memorial شروع می شود در 1 p. m. در محراب در مرکز شهر, مینیاپولیس, پردیس مرکزی دانشگاه واقع در حدود 3 کیلومتری شمال این تقاطع که در آن غیر مسلح و پلیس مرد دستگیر شد, on May 25.

فلوید بدن وارد در اوایل صبح روز پنجشنبه در یک نعش کش از جنوب مینیاپولیس کفن.

در داخل محراب طلایی تابوت بود flanked توسط سفید و بنفش گل و یک تصویر از یک نقاشی دیواری, نقاشی شده در گوشه خیابان که در آن فلوید دوخته بود به زمین توسط پلیس پیش بینی شده بود بالا منبر.

صندلی های مشخص شده برای افراد مشهور, Kevin Hart, Jamie Foxx و Tiffani Haddish. دیگران صندلی ها متعلق به رژیم صهیونیستی است. تیم Walz ایالات متحده سنسور. ctq و تینا اسمیت, مینه سوتا, ایالات متحده وکیل اریکا مک دونالد و مارتین لوتر کینگ سوم.

ده ها تن از عکاسان و خدمه تلویزیون شد راه اندازی در سراسر خیابان از جایی که مراسم یادبود برگزار خواهد شد بزرگترین تک مشروط از رسانه ها در طول کل دوره فلوید رویداد و پس.

لستر سلطنتی صاحب شمالی, مینیاپولیس, ساخت و ساز, شرکت, وارد, خارج که در آن فلوید خواهد بود memorialized با یک گروه جدید از کلیسای سالم.

“این مهم است که ما در اینجا به نمایندگی از عدالت و صلح” او گفت:. “امید من این است که برای برابری و عدالت برای همه بشریت است.”

جمع تحت مخروطیان در الیوت پارک زن سبک و جلف-گوشه ای از Trask عبادت مرکز که در آن یادبود را بی خانمان مردان نشسته اند در چادر برخی تحت پوشش برزنت در حالی که جمعیت کثیری از دوربین های ملی و بین المللی و رسانه ها ایستاده بود و بر روی سه پایه.

در سراسر این پارک در نزدیکی یک گودی استخر خالی از آب داوطلبان تا حد زیادی از صنعت خدمات تنظیم جداول توزیع غذای رایگان.

سازمان های محلی و آشپز Christopher Martin بدبختانه همبرگر در پروپان و چوب کوره با یکی دیگر از داوطلب.

“من فقط می خواستم به طبخ برای برخی از مردم” مارتین گفت. “من لازم نیست مقدار زیادی از پول, اما فکر کردم شاید مردم کمک خواهد.”

آنها انجام داد.

کمک های مالی زیادی از جمله آنهایی که از Nicollet, کسی که شام میخورد و USI فیبر او گفت: به او اجازه شروع به کباب کافی برگر, هات داگ و همبرگر گیاهی برای تغذیه حدود 2500 نفر در طول این سرویس امروز.

این رویداد برای اولین بار از این سه هفته به تتم فلوید یک مرد سیاه پوست که مرگ داده است اضافه شده صدای به decadeslong بحث در سراسر کشور بیش از مردم چگونه از رنگ ها در درمان با اجرای قانون در سراسر کشور است.

یکی دیگر از برنامه ریزی برای بعد از ظهر شنبه در Raeford, N. C., که در آن 46 ساله فلوید متولد شد. روز سه شنبه در یک مراسم تشییع جنازه برگزار خواهد شد در هوستون که در آن او زندگی می کردند بسیاری از عمر خود را تا زمانی که در حال حرکت به سمت شهرهای دوقلو حدود پنج سال پیش. کفن و دفن را به دنبال خواهد داشت که خدمات.

در مینیاپولیس یادبود است و تنها از طریق دعوت با حضور محدود به حدود 1000 نفر به دلیل اجتماعی فاصله محدودیت با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. Rev. Al Sharpton از حقوق مدنی رهبر و بنیانگذار این شبکه اقدام ملی و فلوید وکیل خانواده بن Crump انتظار می رود به صحبت می کنند.

بازگشت به startribune.com برای به روز رسانی در توسعه این داستان.

استار تریبیون کارکنان نویسندگان جان Reinan, راشل اولسون مارا Klecker و پم Louwagie و آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de