سنگاپور: یک دادگاه در سنگاپور تحمیل جریمه های سنگین در نه دانش آموزان هندی برای جمع آوری در یک آپارتمان اجاره ای در تخطی از کشور “مدار شکن” قوانین اجرا شامل گسترش coronavirus.

دادگاه روز چهارشنبه شنیده مورد و اعمال جریمه در محدوده بین SGD 2,500 (تومان 1,782 فتح کرد گرفته شد) و SGD 4,500 (تومان 3,208) در دانش آموزان هندی.

آن اشاره کرد که این حادثه رخ داده است در مارس 5, در طول COVID-19 “مدار شکن” دوره زمانی که آن را غیر قانونی در این کشور به مهمانان در یک خانواده و یا برای دیدار با مردم دیگر برای اهداف اجتماعی.

آنها گرفتار شده بودند پس از یک فرد ناشناس به نام پلیس در مورد “یک درگیری” در آپارتمانی در کیم کیات جاده گزارش کانال خبری آسیا ،

زمانی که پلیس در پاسخ به یک تماس در مورد 12.50 pm پیدا کردند 17 نفر در داخل آپارتمان.

اعمال خوب منطقه قاضی بالا ردی گفت که آنچه می تواند و نمی تواند انجام شود در سنگاپور در مدار شکن در حال حاضر به طور گسترده ای به اطلاع عموم.

این “circuit-breaker” از آغاز دوره در 7 آوریل به عنوان بخشی از آن غیر ضروری در محل کار بسته شد و ساکنان محروم شدند از خروج از خانه خود را به جز برای خرید مواد غذایی و مواد غذایی و یا ورزش به تنهایی در محله. آن را به پایان رسید در تاریخ 2 ژوئن.

کسب و کار که در تنظیمات پایین انتقال خطرات اجازه داده شد به بازگشایی شده است. کامل آرایش مو, خدمات, موتور خودرو خدمات تهویه مطبوع تهویه مطبوع خدمات چاپ و اساسی خدمات پت و آموزش و پرورش کتابفروشیها و محدود فعالیت های مدرسه شده اند مجاز به رزومه کاری به عنوان بخشی از فاز 1 از بازگشایی.

با توجه به وزارت بهداشت وجود دارد 36,922 تایید COVID-19 موارد در سنگاپور است.

سه نفر از دانش آموزان جریمه Navdeep Singh, 20, Sajandeep سینگ 21 و Avinash Kaur, 27 شدند مستاجران در آپارتمان.

Navdeep و Sajandeep داده شد بالاترین جریمه SGD 4,500 هر یک برای دعوت از سه نفر به آپارتمان.

مهمانان خود Arpit Kumar, 27, Karmjit سینگ 20 محمد عمران پاشا, 26, Sharma Lukesh, 21, Vijay Kumar, 20 و Waseem اکرم (ص), 33, بودند هر جریمه SGD 2,500.

Avinash جریمه شد SGD 3,500 (تومان 2,496) برای دعوت از یک مهمان. او مهمان مورد انتظار است.

شش نفر از جمله سه متهم مستاجران – ثبت نام اجاره واحد.

یک نفر بود و یک sub-مستاجر که ادعا کرده اند به زندگی می کنند وجود دارد و سه نفر دیگر گفت: آنها مهمانان که باقی مانده بود که بیش از 4 ماه مه پس از اخراج از محل سکونت خود را.

پلیس در برخی از آنها در اتاق نشیمن.

باقی مانده هفت نفر مهمان را متهم کرد که بازدید آن روز.

تحقیقات نشان داد که برخی از دانشجویان جمع شده بودند در آنجا به مطالعه و حضور در سخنرانی آنلاین در حالی که برخی از دعوت شدند بیش از چای است.

Navdeep و Sajandeep التماس کرد گناه را به یکی اتهام هر یک از شکستن COVID-19 مقررات با دعوت از مهمانان خود را به واحد غیر معاف دلیل با دو اتهام دیگر در نظر گرفته شود.

Avinash التماس کرد گناه را به یک مسئول دعوت از یک مهمان به واحد. مهمانان التماس کرد گناه را به اتهام ملاقات با دیگران برای هدف های اجتماعی است.

معاون دادستان عمومی استفانی کوه پرسید برای جریمه که در نهایت پرداخت کردن و اشاره کرد که واحد “بدیهی است به سر می برند”.

“این به هیچ وجه یک شماره و در واقع به مراتب بیش از زندگی مناسب ظرفیت سه خوابه واحد بود که تنها از نظر قانونی tenanted به شش نفر و در حال حاضر مردم در خواب در اتاق نشیمن,” او گفت:.

او گفت: جرائم بزرگ بالقوه برای COVID-19 به گسترش در داخل واحد و به بقیه جامعه.

“مهمانان هر صرف بین یک تا چهار ساعت در این واحد است که در یک دوره طولانی از زمان.

علاوه بر این بازدیدکننده داشته است خود را ندارد یک توافق نهایی خواهد بود به احتمال زیاد ادامه داد: تا به حال پلیس رفته به واحد” کوه گفت.

او گفت: متهم ملاقات “برای یک بیهوده و بیمعنی و کاملا غیر ضروری هدف در اعتنایی آشکار اجتماعی فاصله اقدامات است که بقیه از جامعه گرفته می شود درد به پیروی از”.

میزبان متعهد شدید نقض از مهمانان آنها به عنوان تحریک بازدیدکننده داشته است با Navdeep و Sajandeep ترین مقصر که آنها تا به حال سه مهمان هر.

به دانش آموزان نشان داده نمی شد و هر یک به خود را کاهش, با بسیاری از آنها گفت که آنها تا به حال وام گرفته شده برای مطالعه در سنگاپور و نه می تواند استطاعت جریمه های سنگین.

Sajandeep گفت: او در زمان یک وام INR 300,000 (SGD 5,560) برای تحصیل در سنگاپور و تا به حال یک رکورد پاک.

“لطفا به من یک شانس من بسیار اندوهناک برای آنچه که من انجام داده اند گفت:” از طریق یک مترجم. “من آمد به مطالعه به طوری که من می تواند به روشن آینده من.”

برخی از آنها از جمله Avinash گفت: آنها از خانواده های فقیر در هند.

برای هر اتهام شکستن COVID-19 مقررات آنها می توانست حبس تا شش ماه یا جریمه به SGD 10,000 (تومان 7,133) و یا هر دو. PTI GS تومان 06041507 NNNN

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله