دهلی نو/ویجیاوادا: در یک شکست بزرگ برای وزیر Y. S. Jagan موهان ردی دیوان عالی کشور روز چهارشنبه به کارگردانی آندرا پرادش دولت برای حذف در عرض چهار هفته رنگ است که در آن گرم Panchayat ساختمان در دولت نقاشی شده است. این رنگ ها از حزب حاکم را به پرچم.

نیمکت دادگستری L Nageswara Rao, عدالت, کریشنا Murari و عدالت Ravindra Bhat اضافه شده که “هر گونه تلاش برای نافرمانی از دستورات صادر شده توسط دادگاه ها خواهد بود خرابکارانه به حکومت قانون است.”

دادگاه گفت که هر گونه سرپیچی از حکم دادگاه اجرایی را تضعیف اعتماد عمومی به قوه قضائیه.

“اعتماد عمومی به قوه قضائیه خواهد بود فرسایش اگر سفارشات خود را نه اطاعت” گفت: عدالت Nageswara Rao در جهت گذشت, امروز در حالی که خلاصی از آندرا پرادش دولت درخواست تجدید نظر در برابر AP بالا دستور دادگاه کارگردانی دولت برای حذف رنگ در گرم Panchayat ساختمان که شبیه رنگ در پرچم حزب حاکم.

دادگاه همچنین گفت که زمان برای انطباق مارس 10, 2020, AP بالا دستور دادگاه شده است توسعه یافته, تحقیر رسیدگی آغاز شده توسط دادگاه عالی بسته هستند.

پیدا کردن هیچ ضعف با بالا دادگاه مارس 10 سال 2020 بالا دادگاه امروز گفت: “ما باید به بررسی این موضوع دقت کنید. ما از این نظر است که حکم دادگاه عالی را تضمین نمی کند دخالت. هیچ ابهامی در این جهت صادر شده توسط دادگاه عالی آن قضاوت مورخ 10.03.2020 که هر رنگ که شبیه به پرچم هر حزب سیاسی باید استفاده نمی شود برای رنگ آمیزی گرم Panchayat ساختمان.”

برگزاری که در مارس 10, 2020, جهت AP دادگاه عالی بودند “روشن و بدون ابهام” دادگاه امروز گفت: “دادگاه عالی در برگزاری درست است که پاسخ دهندگان (آندرا پرادش دولت) را ساخته اند یک تلاش عمدی در دور زدن دستورات صادر شده در 10.03.2020.”

دادگاه بالا بیشتر گفت: “دستور اجرایی قرار دارد برای بررسی قضایی و احکام دادگاه است که باید تبدیل به نهایی باید به دنبال پیروی از دستورالعمل های داده شده در آن. هر گونه تلاش برای نافرمانی از دستورات صادر شده توسط دادگاه ها خواهد بود خرابکارانه به حکومت قانون است. اعتماد عمومی به قوه قضائیه خواهد بود فرسایش اگر دستورات آن هستند و نه اطاعت.”

این موضوع رسیده بود AP دادگاه عالی از طریق یک پیل.

دادگاه عالی در 22 مه سال 2020 قضاوت است که تحت چالش اشاره کرده بود که وجود یک تلاش عمدی به نفس بیش از حد آن را 10 مارس سال 2020 به عنوان آن را کنار بگذارند مارس 23 سال 2020 دولت منظور هجی کردن دستورالعمل ها برای نقاشی از Panchayat/ ساختمان های دولتی.

یکی از دستورالعمل گفت که ترکیب رنگ برای نقاشی ساختمان های دولتی و خواص دیگر نباید شبیه به رنگ پرچم احزاب سیاسی.

در تسریع این آندرا پرادش صادر ترکیب رنگ/ موضوع برای نقاشی گرم Panchayat ساختمان در یک طرح رنگ از سبز و آبی و سفید و قرمز مایل به قهوهای.

Telugu Desam رئیس N Chandrababu Naidu خواستار آن شدند که دولت فاش چقدر پول صرف شده در نقاشی ساختمان های دولتی در YSR کنگره حزب پرچم رنگ و افزود که این پول باید بهبود از حزب حاکم و همچنین از مقامات دولتی که کورکورانه از دستورات دولت است.

او همچنین متهم به دولت از صرف مقدار بسیار عظیمی از پول در بی فایده عمومی برنامه ها و گفت: به استدلال می کنند این موضوع از پیشنهاد انتقال پایتخت اداری از Amaravati به ویساکاپاتنام در دادگاه عالی دولت پرداخت Rs 5 کرور به آن وکیل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de