Illustration for article titled Snapchat Will No Longer Promote Trump’s Content; Facebook Still Being the Kid Rock of Kanyes

عکس: دنیس CHARLET (گتی ایماژ)

اگر توییتر و اسنپ چت در حال Jalen رز, Facebook است Jason Whitlock.

اگر توییتر و اسنپ چت داغ, سس, Facebook است سس مایونز.

اگر توییتر و اسنپ چت در حال J. Cole, Facebook است Lil Wayne.

در چهارشنبه Snapchat پیوست توییتر در نظر گرفتن یک بیت از یک ایستادگی در برابر رئیس جمهور تفرقه شعارهای اعلام کرد که پلت فرم رسانه های اجتماعی نمی تواند ترویج هر یک از رئيس جمهور تهمت محتوای آن کشف بخش است. در ضمن Facebook همچنان نمی دهد گه که اطلاعات غلط است گسترش از طریق سایت های رسانه های اجتماعی است و هیچ برنامه ای در سانسور هر یک از مطالب رئیس جمهور ترویج.

تبلیغات

Snapchat اشاره کرد که آن را نمی خواهد “تقویت صدای که تحریک نژادی و خشونت” و این شامل رئیس جمهور, با توجه به بیانیه بازدید NBC News.

از ان بی سی نیوز:

Snapchat را کشف بخش به طور معمول ویژگی های محتوا از اخبار سازمان های مارک های مشهور و گاهی اوقات سیاستمداران است. رئيس جمهور در حساب باقی می ماند قابل مشاهده بر روی پلت فرم و هر کسی می تواند به دنبال حساب برای به روز رسانی.

اسنپ چت را تغییر خواهد حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از کشف بخش است.

“ما در حال حاضر ترویج جمهور محتوا در اسنپ چت را کشف پلت فرم” این شرکت اعلام کرد. “ما نمی خواهد تقویت صدای که تحریک نژادی و خشونت و بی عدالتی را به آنها ارتقاء رایگان در کشف. نژادی و خشونت و بی عدالتی را در جامعه ما و ما هم ایستاده و با همه کسانی که به دنبال صلح و عشق و برابری و عدالت در آمریکا است.”

تبلیغات

با وجود گزارش که Facebook آنلاین است رحم رسیده برای اشباعاین پلت فرم رسانه های اجتماعی هیچ کاری برای جلوگیری از دستکاری در آن سایت. توییتر در حال حاضر شروع به اضافه کردن برچسب به رئیس جمهور توييتها که اساسا واقعیت-بررسی خود نهفته است و افزود: “جلال خشونت” تعیین یک مغلوب ساختن پیشی جستن-صدای جیر جیر که شکست این شرکت در قوانین. توییتر در نهایت تصمیم به ترک جمهور را صدای جیر جیر که در آن او ادعا کرد: “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود,” یک مرجع به یک نژادپرست نقل قول از سابق میامی رئیس پلیس والتر Headley در سال 1967فعال NBC اخبار گزارش.

اخبار ایستگاه اشاره می کند که “Facebook کارکنان برگزار مجازی اعتصاب در روز شنبه برای آنچه که کارکنان تلقی کافی اقدام صورت گرفته از رئیس جمهور التهابی پست. پست که برچسب توییتر به عنوان “ستایش خشونت” باقی می ماند قابل مشاهده و اشتراک گذاری بر رئیس جمهور رسمی Facebook pages.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله