این 12 دلار Mini دستی تخم مرغ ماساژور کاملا فقط برای درد و درد


بهترین صفحه اصلی معاملاتخانه بهترین معاملاتبهترین صفحه اصلی, آشپزخانه, خانه هوشمند و خودرو معاملات از سراسر وب, به روز شده در روزانه.

زندگی ارگونومیک دستی ماساژور | $12 | SideDeal

با توجه به پوشش ما قسم می خورم این مینی ماساژور دستی کاملا بی گناه است. این 80% off این قیمت اصلی و بسته کاملا یک پانچ به صورت یک کمی برطرف کننده استرس است. دوباره این کاملا فقط یک ماساژور فقط برای $12.

تبلیغات

چه جالب در مورد این کمی تخم مرغ است که آن گرم به مسخره به چه یک ماساژ با سنگ داغ خواهد بود و اگر چشمه های معدنی هنوز هم بسته به جایی که شما زندگی می کنند این یک جایگزین خوب است که بانک شکستن نیست. آن می آید با یک تک نقطه ای, ماساژ, درب برای کمک به هدف قرار دادن مناطق مشکل است. و منnterchangeable سر صفحات اجازه می دهد برای چند نقطه برای بزرگتر تنش نقاط. آن اندازه کوچک به معنی آن را آسان به حمل و نقل اگر شما می خواهید به سفر با آن است. باتری گنجانده شده است. و دوباره این کاملا فقط یک ماساژور.

اگر شما خواندن چند ما قطعات در SideDeal قبل و شما مانند آنچه شما را دیده ام آنها را 5 دلار ماهانه هزینه حمل و نقل رایگان در تمام سفارشات خود را مهم نیست که چگونه بسیاری از. در غیر این صورت آن را به یک نرخ از $8.

تبلیغات


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de