Illustration for article titled Tony McDade Was an ‘Imperfect’ Victim of Police Brutality. It’s Exactly Why He Matters

عکس: Rodger بوش (AFP)

در این هفته که گذشت از تونی McDade کشتن در دست یک افسر پلیس تالاهاسی, همه چیز و هیچ چیز تغییر کرده است.

تبلیغات

یک نظامی نیروی پلیس روبرو شده است امواج اعتراض با ژرف خشونت است. حکومت نابود و لگدمال شده است در بسیاری از شهرستانهااز جمله آتلانتا, مینیاپولیس, New York City, Louisville, اوکلند و میامی است. در رحمت پلیس و دولت از مقامات که weaponized و قدرت آنها میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال زندگی در حکومت نظامی در اسم.

در خیابان های ایالت مینه سوتا در ژوئن 1, Iyanna دیور, سیاه ترانس زن شرکت کننده در زندگی ماده تظاهرات بود مورد ضرب و شتم اراذل و اوباش از “در هر نقطه از 15 تا 30 cisgender مهاجمان بیشتر نر” در حالی که بسیاری از تماشاگران تصمیم به مداخله و گزارش کردن. شده اند وجود دارد هیچ گزارشی از دستگیری در ارتباط با خشونت می نویسد خروجی که تصمیم به قراردادن در سایت خود و یا به اشتراک گذاری ویدیو از دیور را ضرب و شتم.

تبلیغات

حمله دیور وحشتناک است به یاد بیاورید به شرایط McDade مرگ: روز قبل از اینکه به ضرب گلوله توسط پلیس McDade یک ترانس مرد نیز موضوع یک “حمله وحشیانه” به تالاهاسی دموکرات گزارش هفته گذشته است. پس از آن McDade ارسال شده زنده ویدیو در Facebook گفت: او می خواست انتقام در یک گروه از مردان که تا به حال شروع به پریدن کرد او را.

“شما مرا کشته,” او گفت: در این ویدئو با توجه به مدافع. “من میخوام کشتن شما…من زندگی خودکشی در حال حاضر.” در این ویدئو McDade همچنین پیش بینی یک بن بست با پلیس است.

در صبح روز 27 ماه مه پلیس می گویند McDade سعی خود وعده انتقام. در 10:45 صبح پلیس در پاسخ به یک گزارش در مورد سلاح سرد در لئون اسلحه مجتمع آپارتمانی: McDade شناسایی شد به عنوان یک مظنون شد و گفته می شود مسلح با چاقو و تفنگ دستی.

تبلیغات

به عنوان مدافع, گزارش McDade در حال حاضر دستگیر شده اند چندین بار قبل از مرگ او بود و به تازگی به خدمت زمان. او از زندان آزاد شد در اوایل ماه ژانویه برای یک سلاح شارژ; تالاهاسی ایستگاه WCTV گزارش او متعهد به بازگشت هرگز.

در میان ترانس, سیاه, افراد McDade است به دور از تنهایی در این تجربه است. 2012 گزارش از Lambda Legal یافت که نیمی از لباس زیر مردم زندانی شده است (برای ترانس مردمی به عنوان یک کل است که نسبت 1 به 6). به عنوان معاون مدیر برای نما عدالت تعقیب Strangio گفت ریشه در 2019این آمار نمی کند رخ می دهد در یک خلاء: این یک نتیجه مستقیم از حاشیه نشینی از مرکب اثرات فردی و خشونت دولتی ترانس, سیاه مردم چهره آنها به عنوان حرکت را از طریق جهان.

تبلیغات

“ما مردم که قریب به زندان ها و زندان به دلیل تبعیض اشتغال, مسکن, تبعیض, خانواده رد و عوامل دیگر که منجر مردم را به کیفری نظام حقوقی دخالت” Strangio گفت.

تبلیغات

شرایط به هیچ وجه توانبخشی; در واقع شواهد زیادی نشان می دهد که آنها تنها مرکب و زاد و ولد کردند. آن است که شکنجه به عنوان روال; صفات انسانی به عنوان یک شکل از “پاسخگویی.” فقدان کامل از تظاهر در مورد آنچه در زندان است دیده می شود در اکثر دنیوی آمار: که کسانی که زندانی متهم هستند در به طور فزاینده ای خلاق بی رحمانه راه برای تعامل با جهان خارج; در آن وجود ندارد و آموزش و پرورش بودجه; در ممنوعیت از مهم عدالت اجتماعی متون و روایات. در این معادله به عنوان در دیگران, ترانس مردم رنج می برند نامتناسب آسیب برساند.

پس از زندانی های ترانس مردم رنج می برند نگران کننده نرخ بالای خشونت جنسی و فیزیکی به خصوص زمانی که یکی معتقد است که ترانس زندانیان به طور معمول underreport خشونت ، Strangio ذکر شده در یک مطالعه در کالیفرنیا مردان زندان که بیش از 60 درصد از ترانس زنان قرار داده شده در مردان امکانات تجربه تجاوز جنسی در حالی که زندانی.

تبلیغات

این نرخ هایی که فقط پس متناوب,” او گفت:. “و قابل دفاع از نظر استانداردهای قانونی بلکه ما مرتب کردن بر اساس اخلاق و تعهدات اخلاقی به عنوان یک جامعه است.”

این زمینه مهم است به درک McDade طرز فکر در مه 27: او انتخاب شد و به شکل سیستماتیک خشونت طولانی قبل از تالاهاسی افسر کشیده و با اشاره سلاح در او. شایان ذکر است که آنچه ما می دانیم درباره TPD خود را به نقاط عمیق نسبت به مسائل سیستمیک. McDade را کشته بود سوم کشنده تیراندازی پلیس در کمتر از دو ماه. دو قتل اخیر اتفاق افتاده است در ظرف هشت روز از یکدیگر است. که این نه یک بزرگتر داستان نشان دهنده این است چگونه روال این تیراندازی در واقع در سراسر کشور.

تبلیغات

فرکانس قطعه مهم از این پازل به خصوص که اطلاعات غلط ابر شرایط از خود تیراندازی مرگبار. اولین چیزی که شما متوجه خواهید شد در تمام گزارش McDade مرگ چقدر است پنهان تا حد زیادی توسط پلیس, اما همچنین در بخشی از رسانه های محلی است که برای اولین بار گزارش مرگ او. این حجاب در اطراف مرگ او—misgendered با شفافیت در مورد کسی که او را کشته است—یک شکل از خشونت بیش از حد. اگر کسی جرات نداره به قاضی McDade برای توسل به خشونت یکی نیز نیاز به بررسی تمام راه های خشونت—ضد سیاه, anti-trans, فردی, دولت تحریم و یا دولت-فعال—برخورد با زندگی خود را.

رسانه ها و البته هم می توانید گسترش و یا مختل کردن این خشونت است. ایزابل را Joan تابستان موجز دستگیر شده پس از مرگ بی از McDade بشریت در قطعه های اخیر برای سایت:

ترانس مردم محروم ایمنی در زندگی خود را, اما آنها محروم از صلح حتی در مرگ هویت خود برداشت جدا و سوال بیشتر با بررسی دقیق نسبت به حوادث اطراف خود را صادر کرد. در آن گزارش از مرگ او تالاهاسی دموکرات misgendered McDade شاغل و مرده اش نام در سرویس یک روایت از او به عنوان غیر قابل اعتماد قربانی صحبت با ساکنان که ادعا کرد که او “عینک مردانه لباس اما به عنوان یک زن.” WFSU در فلوریدا اخبار عمومی خروجی نیز misgendered McDade.

تبلیغات

در توضیح این که چرا آنها تا به حال misgendered McDade, WFSU گفت: آنها به تعویق انداختن پلیس حساب از آنچه اتفاق افتاده است. این تاکید بیشتر یک مشکل فراگیر در رسانه ها: ما بیش از اتکا به اجرای قانون حساب جرایم—یک رابطه است که به درستی در حال به سوال نامیده می شود به عنوان ادارات پلیس در سراسر کشور سعی در انکار و یا چرخش خشونت آنها تحمیل بر معترضان که جرات به چالش کشیدن آنها را پاسخگو باشد.

با وجود نهادی تلاش برای پاک کردن زندگی خود با تشکر سیاه, ترانس فعالان McDade نام برداشته شده است تا در کنار دیگر قربانیان خشونت پلیس و دولت فعال خشونت: جورج فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery دیوید McAtee, Atatiana, Jefferson, اریک گارنر, ساندرا شیرین و مطلوب و آمریکا و بسیاری از بسیاری دیگر. این اعتراضات نیز تحت فشار قرار دادند یک بار-رادیکال مفاهیم به جریان اصلی. فشار به پال خواستار قطع بودجه دولت و یا محروم از پلیس فراتر از کوچک فعال اجتماعی محافل به بزرگ انجمن های عمومی. تماس پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس شد و فریاد زد: در LAPD رئیس میشل مور در زوم کنفرانس این هفته است. ظاهر می شود در یک پانل در کنار سابق Pاقامت باراک اوباما, مینیاپولیس, عضو شورای شهر Phillippe کانینگهام گفت: تشکیل شد تا حد زیادی پشت defunding. و به عنوان تجاوز افراد تشخیص غرور ماه بوده است وجود دارد بیشتر به رسمیت شناختن جنبش رادیکال سیاه ریشه: “غرور یک شورش” یکی از برجسته ثبت نام اعلام شده در نزدیکی استون وال در اعتراض مارس برگزار شد. یکی که در آن سیاه, ترانس زنان نقش محوری.

تبلیغات

این مهم است که یک طومار خواستار عدالت برای تونی McDade انباشته شده است بیش از یک میلیون امضا در کمتر از یک هفته. این مسائل دقیقا به این خاطر McDade رهبری یک زندگی که مخالف دو بعدی راه ما به طور معمول ترجیح می دهند برای مشاهده قربانیان خشونت دولتی.

ایده بسیار کامل قربانی—غیر مسلح و در نتیجه “گناه” با حوصله و در نتیجه ارزش حفاظت—حمایت این سیستمیک ضرب و جرح و ترانس زندگی می کند. آن را تاکید می کند که تنها افراد خاصی هستند و ارزش عزاداری; ارزش مبارزه را دارد.

تبلیغات

ترانس طرفداران که بسیج در سراسر تونی McDade ایستاده در سرپیچی از آن مفهوم. و آن را ضروری است برای حمایت از آنها در این مخالفت اگر این مبارزه علیه خشونت پلیس و دولت فعال خشونت است که به طور کامل; اگر آن را به اندازه کافی رادیکال به طوری که آن را مادی مفید به ترانس, سیاه مردم است. آن را مشروط به افرادی که نمی ترانس به درک پیوسته از خشونت است که تعریف ترانس زندگی در امریکا است.

تونی McDade زندگی مانند Breonna تیلور مثل نینا پاپ مثل Atatiana جفرسون مانند جورج فلوید است و خاص و مقدس است. هیچ یک از آنها درگذشت به ما می آموزد درس و یا ما را بهتر مردم—یک فریم است که در حال حاضر شناور با توجه به Floyd مرگو این که باید در تمام هزینه های اجتناب. McDade نمی میرند بیدار امریکا به شمار گناهان. او به دلیل یک افسر تا کنون هنوز هم محافظت از داشتن نام او منتشر مطرح سلاح های خود را و او را کشتند. و اگر ما به مبارزه با این نوع سیستمیک خشونت که خدشه دار McDade زندگی و مرگ او, ترانس, سیاه, افرادی مانند او باید نه فقط افتخار در جنبش برای زندگی با شعارهای و نشانه ها اما گوش به محور و—بالاتر از همه—محافظت شده است.

تبلیغات

به دنبال راه هایی برای حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند ؟ اتمام این لیست منابع توسط خواهر ما سایت Lifehacker راه هایی برای درگیر شدن. برای کمک به تونی McDade مراسم یادبود صندوق به اینجا بروید. اطلاعات در مورد چگونه به طور مستقیم پشتیبانی سیاه, ترانس معترضان را می توان یافت در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله