چرا Drew Brees بدترین نوع سفید مرد توضیح داد

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Why Drew Brees Is the Worst Type of White Man, Explained

عکس: کریس Graythen (گتی ایماژ)

هفته سختی, متعجب?

مرد. به یاد داشته باشید که چگونه و انت هر کس گفت مارس بود ؟

آره.

من می خواهم به خرید مارس یک خوراکی تنظیم و خواهش آن را به عقب می آیند.

مرد. من می serenade گه از مه در حال حاضر.

من می خواهم Keith Sweat در این مفصل است. “چه کسی می تواند عشق مه مثل من ؟ (هیچ کس). که می تواند جنسیت, مارس مانند من ؟ (هیچ کس) که می تواند درمان مه مثل من کودک من? (هیچ کس) هیچ کس عزیزم (هیچ کس).

تبلیغات

پس Drew Brees. او چه بود ؟

در مصاحبه با یاهو امور مالی در اوایل این هفته, آینده Hall of Famer پرسیده شد که چگونه او می خواهم احساس در مورد سیاه بازیکنان NFL زانو طول سرود زمانی که فصل گرداند. آن را نمی توان بیش از حد چقدر سافتبال سوال این بود. او می تواند گفته اید: “هم تیمی های من برادران من هستند و من از آنها حمایت کنند.” او می تواند اضافه کرده و کمی ادویه و گفت: “هم تیمی های من برادران من هستند. ما اصلا در همه چیز موافق اما من از آنها حمایت کنند.” او می تواند حتی ساخته شده است هیچ چیز-برگر و گفت: “این یک موضوع پیچیده است. من فقط متمرکز بر برنده شدن در بازی است.” او می تواند ام چرخد و به اشتراک گذاشته شده مورد علاقه خود را از کتاب مقدس و یا وصل, جدید, حمایت, با, باریک جیم. بنابراین بسیاری از چیزهایی که او می تواند گفته ام.

تبلیغات

اما?

اما رفت و درو کامل مخاصم و گفت: “من هرگز موافق با کسی بی احترامی به پرچم ایالات متحده آمریکا و یا کشور ما است.”

و پس از آن ؟

و سپس او رفت و بیشتر پایین سوراخ خرگوش از caucasity—شاید او تا به بهره وری منقسم زمانی پایین وجود دارد من نمی دانم—و در ادامه با یک ولرم کاسه سفیدی سوپ الفبا.

“اجازه دهید من فقط به آنچه من می بینم و یا آنچه که من احساس می کنم زمانی که سرود ملی و زمانی که من نگاه به پرچم ایالات متحده است. من تصور من دو پدربزرگ که مبارزه را برای این کشور در طول جنگ جهانی دوم در ارتش و در دریایی Corp. هر دو خطر جان خود را برای محافظت از کشور ما و سعی کنید به کشور ما و این جهان به مکانی بهتر. بنابراین هر بار که من ایستاده با دست من بر قلب من به دنبال که در آن پرچم و خواندن سرود ملی این چیزی است که من فکر می کنم در مورد. و در بسیاری از موارد که من به ارمغان می آورد به اشک, فکر کردن در مورد تمام شده است که قربانی. نه فقط کسانی که در ارتش اما برای اینکه کسانی که در طول جنبش حقوق مدنی از ’60s و تمام شده است که تحمل توسط بسیاری از مردم تا این نقطه. و همه چیز حق با کشور ما در حال حاضر ؟ هیچ نیست. ما هنوز راه طولانی برای رفتن. اما من فکر می کنم آنچه شما ایستاده وجود دارد و احترام به پرچم خود را با دست خود دل است این نشان می دهد که وحدت. این نشان می دهد که همه ما در این هم همه ما می توانید انجام دهید و بهتر است که ما همه بخشی از راه حل است.”

تبلیغات

که بود…چیزی.

آن را “میهن پرستی” کلیشه هایش.

بنابراین این متاسفانه رایج است برای مردم. مردان سفید پوست به خصوص. غنی مردان سفید پوست به طور خاص. من تعجب اگر او نبود این راه است. وجه تمایز او به طوری که او را بدترین نوع سفید ،

تبلیغات

بنابراین چند دلیل وجود دارد برای این است. برای اولین بار است که شما می خواهم فرض کنیم—خوب شما می خواهم امیدوارم که 41 ساله مرد سفید که همکاران در حال عمدتا سیاه و اتحاد خود را صرف تمام زندگی مشغول به کار در یک عمدتا سیاه و سفید شهر را ساخته ام کوچکترین تلاش برای همدردی با آنها. فقط یک روشنفکر گفتگو با یکی از هم تیمی و یا یک فن یا یک ورزشگاه کارگر است که همه آن را گرفته ام به یاد بگیرند که khezri اعتراض بود نه در مورد پرچم و هیچوقت بی احترامی به آن یا نه. در واقع قبل از اعتراض Kaepernick پرسید سبز بره چه کاری انجام دهید و زانو زده بود و خود را توصیه. (همچنین برای رکورد زدن پرچم به هر حال.)

به توافق رسیدند. برو به پرچم. لطفا به ادامه.

بنابراین وجود دارد که. همچنین خشونت از او گفت: یک چیز می خواهم که در این هفته. این شخص ساده و معصوم می تواند خواندن یک پوشش است اما او نمی تواند جزئیات یک اتاق. یا گه; شاید او می تواند. شاید MAGA منادی چیزی بود عمدا متضاد و نه به طور تصادفی. او هیچ نفع شک در اینجا. او را. آیا من می گویند که در حال حاضر ؟

تبلیغات

او را?

بله.

هیچ.

خوب خوب. او را (دوباره).

آن را کردم. هر چیز دیگری ؟

نکته اصلی این است که متمایز به خود جلب کرد در اینجا در واقع به همین دلیل او تا معشوق قبل از. پست-کاترینا او ضامندار بر روی تحت فشار قرار دادند و روایت است که پرستاران نیواورلئان شد “شفا” این شهر است. و پس از او ستاره کارفرمایی او رهبر معنوی که مرمت.

تبلیغات

این homie David Dennis تشریح این دیروز:

Drew Brees مدیون خیلی از میراث او به تراژدی بود که کاترینا. Brees آمد به نیواورلئان در پی طوفان و راه او پرتاب پرستاران به پلی آف و نهایی سوپر باول پیروزی در سال 2010 ساخته شده او در بخشی از داستان این شهر را بازسازی. و مهم است که در اینجا به یاد داشته باشید که Brees و خانواده اش را اهدا میلیونها نفر به این شهر فراتر از درآمد او به عنوان یک فوق العاده با استعداد کارفرمایی. او اسطوره است و به طور مستقیم متصل به یک فاجعه است که بازتابی از نابرابری نژادی, سیاه مردمی در این کشور است.

تبلیغات

در نهایت Brees اساطیر ساخته شده بود سیاه, درد, سیاه مرگ و دولت ما را به بی تفاوتی نسبت به آن. بدون این که او را فقط به یکی دیگر از خوب کارفرمایی با آمار. و برای او حاضر به حتی اذعان به این نکته است که او ساخته شده یک آیکون در New Orleans فقط به ما می گوید که چه نوع از شخص او واقعا است. سابق بالتیمور کلاغ اد نی بهترین گفته:

تبلیغات

بنابراین آره. او را.

او را دوباره ؟

او را برای همیشه لطفا برای.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>