نمی خواهد حمایت از ستمگران: اسنپ چت را توصیه نمی تهمت دیگر به کاربران

سان فرانسیسکو: Snapchat در روز چهارشنبه شد آخرین شبکه های اجتماعی در حال حرکت به جلوگیری از رسیدن به ریاست جمهوری آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ادعا کردند رئیس جمهور شده است تحریک “نژادی و خشونت است.”

جوانان متمرکز بر شبکه های اجتماعی گفت: این امر دیگر ترویج مغلوب ساختن پیشی جستن در آن پلت فرم برای کشف محتوای توصیه.

“ما نمی خواهد تقویت صدای که تحریک نژادی و خشونت و بی عدالتی را به آنها ارتقاء رایگان در کشف” یک بیانیه از Snapchat گفت.

حرکت آمد روز پس از توییتر در زمان بی سابقه ایستاده با پنهان کردن یک مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال آن گفت: ترویج خشونت و حرارت تا کاخ سفید جنگ با دره سیلیکون و رسانه های اجتماعی.

Snapchat پدر و مادر ضربه محکم و ناگهانی اجرایی اوان اشپیگل بیش از آخر هفته فرستاده طولانی یادداشتی به کارکنان محکوم کردن آنچه که او را دیدم به عنوان یک میراث نژادی و بی عدالتی و خشونت در ایالات متحده است.

اسنپ چت خواهد شد و نه ترویج حساب در ایالات متحده است که به ارتباط با افرادی که تحریک نژادی و خشونت روشن یا خاموش کردن پیام پلت فرم با توجه اشپیگل.

“هر دقیقه ما سکوت در چهره بد و تخلف ما اقدام در حمایت از ستمگران” اشپیگل نوشت که شرکت در پاسخ به این خشم بیش از پلیس با قتل یک مرد سیاه و سفید در مینه سوتا است.

“من ناراحت و خشمگین از این درمان از مردم و مردم از رنگ در امریکا است.”

کشف ویژگی در اسنپ چت سرپرستی یک پلت فرم که در آن شرکت مستقر در کالیفرنیا به تصمیم گیری آنچه در آن توصیه به کاربران است.

دیگر توصیه می شود

مغلوب ساختن پیشی جستن حساب باقی می ماند بر روی پلت فرم آن را فقط دیگر نمی توان توصیه می شود را مشاهده و با توجه به اسنپ چت.

“ما آن را حذف با اعمال ما وجود دارد که منطقه خاکستری وقتی که می آید به نژادپرستی و خشونت و بی عدالتی و ما نمی خواهد آن را ترویج و نه کسانی که حمایت از آن بر روی پلت فرم ما,” اشپیگل گفت: در این یادداشت.

اسنپ چت است به خصوص محبوب با کاربران اینترنت ادعا می کنند که حدود نیمی از ما “نسل Z” جمعیت ضربه زدن به اخبار از طریق آن کشف ویژگی های.

“وجود دارد مقدار زیادی از بحث بود در مورد آینده کشور ما و جهان” اشپیگل گفت.

“اما وجود دارد به سادگی هیچ جایی برای بحث در کشور ما در مورد ارزش زندگی انسان و اهمیت مبارزه ای مداوم برای آزادی و برابری و عدالت است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscale تقبیح این حرکت این ادعا که “اسنپ چت در تلاش است تا دکل 2020 انتخابات غیر قانونی خود را با استفاده از شرکت های بزرگ سرمایه گذاری برای ترویج جو بایدن و سرکوب جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

Parscale در بیانیه ای گفت: “اسنپ چت متنفر است که بسیاری از کاربران خود را سازمان دیده بان رئیس جمهور محتوا و به طوری که آنها به طور فعال درگیر در سرکوب رای دهندگان… اگر شما یک محافظه کار آنها نمی خواهید به شنیدن از شما آنها را نمی خواهید به شما رای دادن. آنها نظر شما را به عنوان یک اسفناک و آنها نمی خواهند به شما وجود دارد بر روی پلت فرم خود را.”

Facebook به نظر می رسد دور

این حرکت توسط توییتر در هفته گذشته باعث واکنش خشم با مغلوب ساختن پیشی جستن که در روز یک فرمان اجرایی را امضا خواستار افزایش نظارت دولت از سیستم عامل های اجتماعی.

تهمت متهم این سیستم عامل از “سانسور” و محدود کردن “آزادی بیان” اما منتقدان می گویند که رئیس جمهور تحریف تفسیر آن شرایط است و خود به دنبال تنظیم محتوای آنلاین.

در مقایسه با توییتر و اسنپ چت Facebook دفاع می کرد تصمیم خود را دخالت نمی کنیم و با پست های مغلوب ساختن پیشی جستن.

Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل تصریح کرد موقعیت خود را در تماس با کارکنان این هفته با توجه به گزارش با وجود انتقاد از Facebook سیاست و مدنی.

Coronavirus همه گیر است و قرار دادن یک توقف ناگهانی سنتی ما استفاده سیاسی از عشق جوان رای دهندگان—وادار کردن نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری به نوبه خود به اسنپ چت به جای.

عکس-ارسال برنامه که دارای 229 میلیون کاربر—بهتر شناخته شده برای فیلتر است که به نوبه خود چهره خود را به یک توله سگ یا یک خون آشام—یک میدان جنگ جدید برای مخالفان تهمت و بایدن هر دو آنها در 70s به.

ماه گذشته کن Farnaso این تهمت کمپین معاون دبیر مطبوعاتی گفته است که اسنپ چت یک عنصر مهم از انتخاب مجدد تلاش و که جمهوری خواه بود جلوتر از بایدن بر روی پلت فرم.

“واضح است که ما در حال پاک کردن کف با بایدن ستاد انتخاباتی” Farnaso گفت: از Snapchat تلاش است.

با کلیک بر روی دکن کرونیکل تکنولوژی و علم برای آخرین اخبار و بررسی است. ما را دنبال کنید Facebook Twitter.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر