Illustration for article titled Your Lives Matter: Barack Obama Strikes Optimistic Tone With Young Black Activists, Urges Political Engagement

تصویر: YouTube

چهارشنبه شب باراک اوباما به دنبال به مرتب کردن بر اساس آدرس های عمومی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و تا کنون موفق به: اعتبار نگرانی از معترضان و ارائه آنها را تشویق—در حالی که ارائه بحث برانگیز, یک شاخه زیتون به اجرای قانون است.

تبلیغات

این سخنان بخشی از برادر خود هابیل مجازی تاون هال با عنوان “Reimagining پلیس در ادامه خشونت های پلیس.” همچنین به عنوان MBK سازمان است اوباما-دوران طرح با هدف توسعه و پرورش رشد از پسران و مردان جوان است. این رویداد برجسته نظرات از رئیس جمهور سابق و همچنین میزگردی با حضور مدنی رهبران و فعالان از سراسر کشور است.

وجود دارد آشکار است: بر خلاف زمان ساکن کاخ سفید, اوباما در صحبت خوشبین و دلگرم کننده تون (کامل و منسجم جملات!). سابق سازمان جامعه ستایش سعی و کوشش و تنوع معترضان—به ویژه رسم یک خط بین صلح آمیز و خشونت آمیز تظاهرات و تاکید بر نیاز به مشارکت سیاسی.

تبلیغات

این مسئله در تضاد کامل با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان در هفته گذشته اوباما خوشبین تنور گاهی اوقات به نظر می رسید در تقابل با خشم است که سوخت در سراسر کشور تظاهرات. در هفته گذشته ضد خشونت پلیس فعالان به نام برای بزرگتر, بیشتر ایجاد تغییرات اساسی پلیس در آمریکا و به صورت صریح تر محکومیت خشونت آمیز نیروهای پلیس که باید بازداشت و سرکوب معترضان مسالمت آمیز در سراسر کشور است.

اوباما در صحبت های اولیه در این برنامه ابتدا با اذعان به این اعتراضات از هفته گذشته در تماس تلفنی با آنها “انواع حماسه تغییرات و حوادث در کشور ما هستند که به عنوان عمیق به عنوان چیزی که من دیده ام در طول عمر من است.”

“اگر چه همه ما شده اند و احساس درد در برخی از مردمی احساس شده است آن را بیش از دیگران” اوباما ادامه داد: به طور خاص با استناد به خانواده های قربانیان خشونت پلیس و سفید vigilantism از جمله جورج فلوید, Breonna تیلورو Ahmaud Arbery.

“ما متعهد به مبارزه برای یک مطلب فقط ملت در حافظه از پسران و دختران خود را,” او گفت:.

تبلیغات

او اذعان کرد که این تظاهرات به اتفاق می افتد با جهانی همه گیر در این زمینه یکی است که به طور نامتناسبی بیمار و کشته شدن افراد سیاه و سفید و دیگر جوامع از رنگ. اوباما همچنین به طور مستقیم در ارتباط نامتناسب نرخ COVID-19 سیستمیک و تاریخی بی عدالتی: لیست اسارت جیم کلاغ redlining و دیگر اشکال نژاد پرستی نهادینه شده.

“به عنوان سخت و ترسناک به عنوان [چند هفته گذشته] شده اند آنها نیز یک فرصت باور نکردنی برای مردم بیدار می شود به کسانی که مشکلات” اوباما گفت: ارائه زمان حاضر به عنوان یک باز به مقابله با آنها. او به خصوص نقل مکان کرد و در نزد بسیاری از افراد جوان شرکت کننده در و پیشرو تظاهرات که نمایاندن سراسر کشور اشاره کرد که بسیاری از اساسی ترین تحولات—civil rights جنبش جاری برای مبارزه با تجاوز به حقوق ، فال rights جنبش و labor جنبش منجر شد توسط رهبران جوان.

تبلیغات

“این باعث می شود من احساس خوش بینانه” اوباما گفت.

او همچنین در این زمان به طور خاص آدرس “مردان و زنان از رنگ در این کشور” به آنها گفتن “من می خواهم شما بدانید که شما مهم است که زندگی خود را مهم است.”

تبلیغات

او به خود جلب کرد یک مقایسه بین فعالان جوان و دخترش ساشا و مالیا تاکید بر “خود را بی حد و حصر بالقوه…سزاوار است که به شکوفایی و رشد است.”

اما اوباما نیز خودداری از محکوم کردن پلیس escalations در طول تظاهرات به جای ستایش پلیس که به “پیوست” تظاهرات—با اشاره به موارد زمانی که پلیس تا به حال kneeled یا راهپیمایی با معترضان.

تبلیغات

“ما سپاسگزار برای اکثریت قریب به اتفاق از شما این است که محافظت و خدمت” او گفت:, و اضافه کرد که “تغییر در حال رفتن به نیاز همه مشارکت.”

لحن آشتی جویانه در تضاد با بسیاری از تصاویر گردش رسانه های اجتماعی در هفته گذشته نشان پلیس رمنج از اتومبیل های خود را از طریق جمعیت اسپری گاز اشک آور و تیراندازی و گلوله های لاستیکی در اعتراض صلح آمیز و یا به دام انداختن صدها نفر از تظاهرکنندگان—بسیاری از آنها تا به حال شده است در تلاش برای عمل اجتماعی فاصله آنها به عنوان اعتراض—بر روی پیاده رو باریک یا byways.

تبلیغات

اما اوباما به وضوح هدف خود را به عنوان یک حتی دست, خوش بینانه, شفا دهنده پل زدن خمیازه کشیدن تقسیم بین اجرای قانون و معترضان خواستار پاسخگویی از آنها. او تاکید کرد که نیاز به عمل سیاسی و استراتژی بارها و بارها اشاره به وظیفه نیروی پلیس ایجاد شده در طول ریاست جمهوری خود. این سخنان تکرار اخیر خود متوسط, وبلاگ منتشر شده در دوشنبه, که تاکید درگیر شدن سیاستمداران در سطح ایالتی و محلی.

“من شده است با شنیدن یک بیت از پچ پچ در مورد رای گیری در مقابل اعتراض, سیاست و مشارکت در مقابل نافرمانی مدنی و اقدام مستقیم,” او گفت:. “این است که یک یا/و یا.”

تبلیغات

“ما هر دو باید برای برجسته کردن یک مشکل و مردم را در قدرت ناراحت کننده او گفت:” بعد اضافه کرد که شهرداران استان و مدیران مورد نیاز برای ایجاد پلیس اصلاحات یک اولویت است.

بعد در طول یک پنل تعدیل توسط بریتنی Packnett کانینگهام cازounder از کمپین صفرو یک عضو سابق رئیس جمهور اوباما در قرن 21 پلیس وظیفه نیروی اوباما با اشاره به هشت اصلاحات خاص که مقامات منتخب محلی می تواند تصویب در حال حاضر به کاهش خشونت پلیس حوادث. این مجموعه از اصلاحات بسته بندی به عنوان #8cantwaitشامل ممنوعیت chokeholds و strangleholds نیاز پلیس به ورزش د-تشدید تاکتیک و الزامی است که افسران وظیفه دارند به مداخله هنگامی که آنها را ببینید نیروی بیش از حد استفاده می شود.

تبلیغات

اما به عنوان مینیاپولیس عضو شورای شهر Phillipe کانینگهام اشاره کرد که اراده سیاسی خود را در بخش منتقل شده به تغییرات بزرگتر—یعنی defunding مینیاپولیس اداره پلیس. پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس عمده شهرستان نهادهای کشیده از قرارداد خود را با پلیس شهرستان از جمله دانشگاه مینه سوتا و مینیاپولیس عمومی سیستم مدرسه.

Packnett کانینگهام اشاره کرد که دو راه—پلیس اصلاحات و defunding ادارات—آیا “باید برای ایستادگی در رقابت با یکدیگر” و اشاره کرد که سابق یک “نقطه شروع” است که می تواند به حفاظت از مردم در کوتاه مدت در حالی که بیشتر تغییرات اساسی در حال مبارزه برای.

تبلیغات

هنوز اوباما را گلگون نظر گسترده و متنوع ائتلاف صدای جوان مسالمت آمیز درگیر شدن در اعتراض و سیاست می تواند به نظر می رسد با تصمیم گیری در حال حاضر ساخته شده توسط ادارات پلیس شهرداران و فرمانداران سراسر کشور است. فقط شب قبل از ان بی سی واشنگتن گزارش داد که یک سی پلیس گفت: مردم انتظار در خط در یک رای گیری سایت است که آنها در نقض 7 p.m. مقررات منع رفت و آمد با انتظار برای رای دادن.

تبلیغات

در حالی که بسیاری از آنها در مقایسه با آشفتگی از این لحظه به تظاهرات از ’60s, اوباما گفت که این جنبش احساس متفاوت است. وی با اشاره به مردم از همه نژادها و پس زمینه با توجه به خیابان ها—در یک نقطه نگه داشتن دانشگاه میشیگان مربی تیم فوتبال جیم ما را های اخیر مشارکت در تظاهرات ضد خشونت پلیس مارس در Ann Arbor به عنوان مثال.

“که نمی خواهد وجود داشته است 30 یا 40 سال پیش گفت:” اوباما ،

او به این اعتبار به فعالان که تا به حال مشغول به کار در خطوط مقدم نژادی عدالت حرکت برای سال.

تبلیغات

“شما بعید است که شرکت کنندگان را به همه شما خیلی سخت کار کرده اند به منظور بالا بردن آگاهی” او گفت:. “این پیشرفت شده است. این معنا نیست که همه چیز حل شده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله