Illustration for article titled Your Phone Is a Goldmine of Hidden Data for Cops. Heres How to Fight Back

عکس: Chandan Khanna/خبرگزاری گتی ایماژ

برای هزاران نفر از مردم معترض و گزارش در جورج فلوید مرگ در دست مینیاپولیس اداره پلیس و یا حتی برای تماشاگران در تظاهرات—بازداشت جراحات و حتی مرگ در حال تبدیل شدن به امری عادی در این لحظه. و فقط مانند تظاهرات ما با تجربه در دهه گذشتهرویارویی با پلیس می آید همراه با خطرات به زندگی مردم از طریق دیجیتال به معنی بیش از حد. مقامات فدرال بیش از ثابت شده است که آنها را بالاتر از انحراف مسیر تقریبا هر رد پای دیجیتال ما را به نام پروفایل و پلیس هر فرد در جمعیت است.

تبلیغات

اگر شما (به حق) تلاش برای پرواز در زیر این رادار در حالی که حضور در یک اعتراض خود خبر خوب این است که وجود منابع بسیار در جزئیات برخی از مراحل شما می توانید به نگه داشتن خود را از surveilled. شما می توانید با قرار دادن صورت خود را در یک تی شرت به لغزش توسط الگوریتم های تشخیص صورت و شما می توانید سفت تنظیمات خود را در پروفایل های رسانه های اجتماعی برای حفظ حساس اینتل از لغزش به دست اشتباه است. شما همچنین می توانید—در حالت ایده آل—ترک تلفن خود را در صفحه اصلی در دسترس نباشد یا تنها را ارزان اعتباری سوز دستگاه به پرتاب سیستم های نظارت خود را دنباله.

تبلیغات

خبر بد این است که این لعنت در نزدیکی غیر ممکن است برای نگه داشتن برخی از مرتب کردن بر اساس داده ها از طریق لیز. یک معنا این است که طراحی شده توسط: برای چند سال گذشته شرکت های فن آوری باید بی سر و صدا شده مهندسی labyrinthian پشتی به معنای هوور تقریبا هر قطعه از ما داده های دیجیتال با توجه به کمی فردی که داده بودن hoovered.

قرار دادن یکی دیگر از راه خاموش کردن خدمات مکان گوشی خود را به تنهایی محافظت نمی کند که داده ها را از تبلیغ و از آن محافظت نمی کند که داده ها را از مقامات. این فقط بدان معنی است که داده ها را استخراج کنید و از جای دیگری است.

“جایی دیگر”

درک این که چگونه داده ها-hoovering اتفاق می افتد و چگونه برای محافظت از خودتان—نیاز به یک بیت از پس زمینه. در حالی که بسیاری از ما فکر می کنم در مورد محل فقط به عنوان به خوبی, محل, حقیقت این است که ما تلفن ساخته شده در GPS است که تنها یک بخش از پازل. هنگامی که یک فرد تبدیل کردن خدمات محل بر روی تلفن خود را, اما با استفاده از یک کارت اعتباری برای خرید شش بسته در داروخانه های محلی بی شماری وجود دارد adtech orgs بهره برداری تک خرید به نقشه مختصات که فروشگاه آبجو-خریدار در سوال. اگر پس از آن, او پیاده به خانه دوست خود را به گفتن, سازمان دیده بان پیر عکس قسمت های تکراری که همین روند اتفاق می افتد: نقشه برداری از, که از شبکه wifi است که در آن واقع شده و که میبینم-فن انجام اتصال. حتی اگر هیچ منطقه جغرافیایی داده ها به صراحت تغییر دست در اینجا اگر وجود دارد هر گونه اطلاعات نشت, شما می توانید بقیه مطمئن که وجود دارد صدها اگر نه هزاران نفر از سازمان ها در انتهای دیگر که تنها کار نقشه برداری است که به شما.

تبلیغات

ما می خواهم تماس بگیرید که وحشت زده به جهنم اما adtech جهان فقط خواستار آن را “هویت قطعنامه“: فناوری بستن هر digital خرده نان بازگشت به اصل انسانی که در سمت چپ آن است. و در بیشتر قسمت ها این نیست انفرادی تلاش است. شما می توانید انتظار می رود که این نقطه از فروش داده های تولید شده توسط ما آبجو-خریدار قصد عبور از یکی از داده های جمع آوری به دیگری به یکی دیگر از به هم چسباندن قطعات مختلف از او رد پای دیجیتال جمع شده بودند تا پس از آن.

در پایان این زنجیره در حال مبهم شرکت های مانند داده کاوی کرگدن Liveramp که با چنگک جمع کردن در نزدیک به 400 میلیون دلار در سال با تماشای هر حرکت ما در حالی که بسیاری از ما هیچ ایده آنها حتی وجود داشته باشد. کالیفرنیا مصرف کننده قانون حریم خصوصی (CCPA) که نورد در این سال تنها حکم است که اگر مثلا یک برنامه آب و هوا می خواهد برای دسترسی به محل ما باید آن را بپرسید برای رضایت قبل از انجام این کار. به این دلیل که قانون را انجام نمی لعنت چیز در مورد بازیکنان بیشتر پایین زنجیره ای آنها مجاز به سیفون این اطلاعات با بدون سوال پرسید. و چون CCPA تعریف “فروش اطلاعات” است به آن صراحت کامل زبالههای Rube Goldberg اتفاق می افتد در پشت صفحه نمایش ما نیست “فروش” هویت خود را به عنوان آنجا که “های” آنها را.

تبلیغات

و هنگامی که این اطلاعات را به اشتراک گذاشته و با تبلیغ, شما می توانید شرط می بندم که آن را در رسیدن به مقامات محلی فقط به عنوان به راحتی. پلیس که در حال حاضر دسترسی به یک کتابخانه کامل از تلفن همراه-جاسوسی با تکنولوژی را آغشته به این شرکت ها به—تعجب—نگه داشتن یک چشم بر روی میدهد. در سال 2016 ACLU کردم آهولد از اسناد و مدارک است که یکی از این مجموعه به نام Geofeedia شد به طور فعال بسته بندی داده ها از گوشی های از مردم در اعتراض به مرگ جوان 25 ساله در آمریکا به دست پلیس بالتیمور. از آن زمان به بعد ما شاهد داده های مشابه را به دست یخ عوامل برای اهداف پیدا کردن که در آن مهاجران پناه در مرز.

این نوع از نظارت ناشی از قوانین است که به طور کامل unequipped برای برخورد با راه tech فقط… کار می کند. چون adtech فروشندگان شرکت های خصوصی, پلیس می تواند از کنار این متمم چهارم قانون اساسی مانع آنها می خواهم به طور معمول در برخورد با این نوع از داده ها. چرا که این شرکت های خصوصی نیست و در برخورد با هر یک از ما به طور مستقیم آنها هیچ وفاداری و یا تعهد قانونی به ما اجازه می دانم که آنها در حال استخراج اطلاعات ما گردآوری داده های ما و توزیع داده های ما به پلیس. و به دلیل وجود یک مجازی قاره از شرکت در این فضایی که تنها تورم اضافه کاری آن را عملا غیر ممکن می دانم که کار با آنها تا زمانی که آن را بیش از حد دیر است.

تبلیغات

بنابراین ما در حال سکس, راست?

به این معنا که نظام حقوقی ما با میل و رغبت ما برگ هویت برای دیجیتال منازعه بله. ما نیز در این معنا که پراکندگی و دامنه این شرکت آن را کاملا غیر ممکن است بدانید که اگر شما با موفقیت رفته خارج از شبکه. آن را بستند مثل این است که اجازه شرکت هایی مانند Facebook دور با موعظه تعهد خود را به حفظ حریم خصوصی شما و من در حالی که ساختمان را بیشتر از این درب پشتی برای شرکای آن است. همه این شرکت ها می دانند که قانونگذاران نیست زرنگ و دانا به اندازه کافی برای مقابله با این سیستم و آنها نیز می دانند که این یک کابوس برای هر کسی که به خزیدن.

تبلیغات

همه وجود دارد برخی از چیزهایی که شما می توانید برای محدود کردن قرار گرفتن در معرض خود را. من قصد ندارم به قول یک راهنمای کامل گمنامی, اما من می تواند برخی از مشاوره برای دریافت بسیاری از راه وجود دارد—که اگر شما در حال اعتراض به شما یک شانس مبارزه در دور زدن فدرال فهرست پیگیریهای.

 1. حداقل همراه با نگه داشتن محل سکونت خود و بلوتوث خاموش به عنوان اغلب به عنوان امکان پذیر است شما باید بازنشانی تلفن خود را تلفن همراه adID—آن را به یک رشته از کد می آید که آماده بر روی دستگاه های آندروید و iOS تنها هدف آن این است که بستن تمام اطلاعات تولید شده از ما انسان عادی فعالیت ها به دستگاه شخصی خود را. آن را فوق العاده تهاجمی—اما از لحاظ فنی ناشناس—tidbit به دلیل آن را به گوشی خود را, و نه شما. اما به دلیل این است که سال 2020 دو یکی هستند همان—شاید از نظر قانونی نمی, اما عملا. شما می توانید مقدار زیادی در مورد یک شخص اگر آنها در حال دانلود برنامه های به صراحت هدف به وحشت زنانیا مردان همجنسگراو یا هر چیز دیگری شما می توانید از فکر می کنم. و حتی اگر برنامه خود را نمی بستن این جزئیات به چیزی مانند موقعیت مکانی خود را, من می توانم به شما قول می دهم که شخص دیگری خواهد شد.

  در ضمن این شناسه ها به طور مستقیم مسئول یک تن از منطقه جغرافیایی snitching. اگر تبلیغ می خواهد برای پیگیری از تعداد مردمی بازدید از مغازه اش شرکت وجود دارد که به او کمک خواهد کرد geofence محیط برای پیگیری تمام افرادی که ممکن است sauntering در. در چارچوب فعلی ما hellscape این نوع از geofences می توان با استفاده از, می گویند پلیس که می خواهید داده های دیجیتال از همه کسانی که در اطراف محور داده شده اعتراض سایت. در این سناریو یک کسی که محو ID خود را قبل از این که اعتراض می کردم از بین برود بسیاری از دیجیتال خود را دنباله مقاله همراه با آن—و از آنجا که شما می توانید به پاک کردن آن شناسه را به عنوان اغلب به عنوان شما می خواهید, شما می توانید نشان می دهد به عنوان یک غریبه به هر آینده جمع شما ممکن است—به حق!—با احتیاط از. پاک کردن adID بر روی آی فون است موثر تر از اندروید به دلایل ما بیشتر به زیر. با تشکر از گوگل جارو, تبلیغات, کسب و کار, اما, کاربران آندروید در حال رفتن به مجبور به اقدامات احتیاطی اضافی.

  که گفت:, آن را مسخره آسان به deanonymize خود را adID-محو تلفن—که نوع طراحی از این شناسه ایجاد شد برای این منظور است. به طور کلی وجود دارد دو طعم داده های مسئول برای اجازه دادن به خود واقعی خود را لغزش اما هر دو می تواند فریب خورده را با یک بیت از legwork.

 2. بزرگترین مقصر در اینجا این است که “قطعی داده ها” است که با هم پیوند داده شده و دستگاه بر اساس برخی از مرتب کردن بر اساس شناسه شخصی مانند آدرس ایمیل و یا رسانه های اجتماعی به حساب آورد. اگر شما کسی که به طور منظم سیاهههای مربوط به توییتر و یا دیگر رسانه های اجتماعی حساب خود را در تلفن و سیاهههای مربوط به همان حساب در کامپیوتر شما و در نهایت می گذرد وجود دارد به کسی که در پشت صحنه است که متوجه این هر دو دستگاه های خود را. اگر شما در حال پاک کردن ID خود را برای مقاصد خصوصی یا از سیستم خارج شوید و یا حذف هر گونه برنامه های رسانه های اجتماعی قبل از شما آن را پاک و اصلا ورود در آن دستگاه تا زمانی که شما احساس امن برای انجام این کار.
 3. با تشکر از این ارتباط, دید از هر گونه تبلیغات شناسه بر روی دستگاه های آندروید است که در کنار غیر ممکن است از تلفن همراه پخته شده در حساب Google شما را از گرفتن بروید. تنها راه در اطراف آن متاسفانه یک hard reset بر روی تلفن خود را تحت یک حساب Google جدید—چیزی است که من می خواهم به شدت توصیه می شود برای فعالان که با استفاده از دستگاه آندروید است.

  اگر این برای تلفن های موبایل مانند یک مرحله بیش از حد من می خواهم توصیه نگه داشتن آن در حالت هواپیما برای مدت اعتراض; داده است که هنوز هم تحت نظارت در اینجا, اما آن را تنها می توان با گوگل به جای گوگل و هر شخص ثالث و از جمله پلیس. (اگر شما بر روی یک دستگاه iOS اما وارد هر برنامه های گوگل و یا استفاده از یک آدرس Gmail حذف آن برنامه—راستش حذف هر برنامه شما می توانید—و ورود از گوگل یا هر حساب Gmail.)

  پوشش نقره ای در اینجا است که گوگل ممکن است یک حریم خصوصی shitshow اما آن را یک حریم خصوصی shitshow که در زیر نور افکن عظیم از هر آژانس فدرال شما می توانید نام, نه به ذکر است گل نشسته خبرنگاران در اینجا و خارج از کشور. اگر شرکت slyly سعی اسلاید برخی از مرتب کردن بر اساس از قاره اطلاعات به فدرال جزئیات توافق باید یک بی نهایت شانس بالاتری از دیدن نور بعد از اگر این معاملات بودند اتفاق می افتد بین برخی کوچک, سایه شخص ثالث و فدرال به جای.

 4. خارج از حساب های آنلاین, این نیز مهم است برای نگه داشتن چشم در هر نوع “احتمالاتی داده ها” است که می تواند اجازه دهید کسی که استنباط هویت خود را بدون شما ارائه آن آشکار است. خسته کننده (و ترسناک) چیزی که در اینجا است که هیچ قانون سخت و سریع برای چه نوع از اطلاعات شما نیاز به قطع و نه هیچ استاندارد برای چه مدت آن طول می کشد داده الگوریتم برای اجرای این نوع از guesstimate مورد که شما هستند—بنابراین من میخوام through چیزهایی که اگر ما در حال زندگی در یک کامل در گزارش اقلیت-نوع جهنم است. مراحل زیر ممکن است کمی درد نمیخورد برای برخی از, و فقط ممکن است واقع بینانه باشد برای دیگران.

  فرض کنید شما حضور داشتند اعتراض خود را با تلفن (و گوشی خود را براق تبلیغ جدیدID) که ممکن است به طور فعال نظارت توسط نوعی از نظارت تور یا دام بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که بلافاصله پاک که ID دوباره و جایگزین کردن آن با یکی از جدید. با در نظر گرفتن که گام به گام و با دور انداختن هر نوع اب زیر کاه برنامه از گوشی خود را از قبل که دوباره شما باید انجام داده ایم قبل از خواندن این—شما ایجاد کرده اید یک شناسه است که زندگی می کند و می میرد در اعتراض.

  در غیر این صورت شما برچسب گذاشته شده توسط گوشی خود را (و در نتیجه خودتان) با یک ID که قطعی در صحنه عمل—با فرض گزارش اقلیت واقعیت در اینجا—را حفظ خواهد کرد در حال پیگیری با صراحت bonkers درجه از دقت و صحت.

  بسیاری از شهرستانها عمده—از جمله مینیاپولیس—در حال اجرا برخی از مرتب کردن بر اساس از دیجیتال نمایش آگهی خود را در حمل و نقل عمومی در خیابان های خود را در ایستگاه های گازو یا فقط در مورد هر جای دیگری شما می توانید از فکر می کنم. این صفحه نمایش ساخته شده برای اسکن برای هر شناسه آگهی خود را در اطراف فوری—به این معنی که در این صورت گوشی شما تایید می شود نه تنها در اعتراض اما در طول رفت و آمد خود را. و که حتی ذکر rideshare وسایل نقلیه و یا تاکسی ها که در حال رانندگی از طریق این همان شهرستانها در حالی که مجهز مشابه ID-خرناس صفحه نمایش.

 5. بیایید می گویند شما به خانه و بیایید می گویند شما بلافاصله تصویب برخی برای استراحت کوتاه از زمان hellworld ما زندگی می کنند. بسته یک ترا درهم میشکنند آرایه ای از اطلاعات در مورد راه شما اجرا گوشی شما و برنامه های شما را دانلود کرده اند, شانس خوب وجود دارد که هر گونه نزدیکی و تکنولوژی—لپ تاپ خود را, به عنوان مثال, که هنوز هم ثبت شده به شما را با آدرس ایمیل و پروفایل های رسانه های اجتماعی—یک سکوت پینگ از تلفن خود را. این نوع cross-دستگاه دست دادن اتفاق می افتد تمام وقت در adtech از آنها کلیدی برای ایجاد “خانواده-سطح” داده است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به تشخیص جزئیات مانند اینکه می گویند دو مردمی در همان فضا هستند و هم اتاقی یا فقط سرما bros در حال لرز bros.

  از آنجا که اکثر شرکت های فن آوری خود را سس مخصوص وقتی که می آید به خود را “هویت” زمان آن طول می کشد به لینک دستگاه با هم در این راه می تواند متفاوت باشد. شماره تلفن دوست خود را ممکن است انجام یک سکوت جست و خیز کردن با خود را به تلویزیون متصل هنگامی که او به دیدار می آید اما مگر او مراجعه غالبا—و جست و خیز کردن ادامه می دهد—شما احتمالا می تواند به عنوان دو نفر مختلف با دو زندگی متفاوت به جای یک زن و شوهر که برنامه ریزی برای گرفتن و مشغول صرف مقدار زیادی از پول در یک عروسی.

  یک پینگ از خود را پاک قاره گوشی به خود واقعی IRL لپ تاپ نمی خواهد بلافاصله ثبت نام شما را به عنوان همان شخص است, اما آن را قرار داده و نوعی از ارتباط بین این دو است. و اگر آن را نگه می دارد اتفاق می افتد دوباره و دوباره یکی از این شرکت ها را گرفتن و لینک این گوشی و لپ تاپ هم تحت همان مالک است. با فرض بدترین سناریو در اینجا است که ارتباط ممکن است باد راه خود را از یک خبرخوان دیگر تا زمانی که آن را به ناچار در زمین یکی با روابط به دست پلیس به شما در تلاش بودند برای فرار در وهله اول.

  این یک شدت خاص سناریو—یکی از به معنای واقعی کلمه بی شماری متغیر است که می تواند اتفاق می افتد زمانی که هر دستگاه شما خود را بشود به یک دله دزدی. اما اگر شما به اندازه کافی برای از دست دادن آن را یک ایده بد به هم نگه داشتن گوشی خود را خاموش هنگامی که شما در خانه هستید و پاک آگهی خود را identifier قبل و بعد از اعتراض.

 6. در همان یادداشت آن را یک ایده بد به نوبه خود گوشی خود را خاموش و یا آن را به حالت هواپیما در حالی که سوار اتوبوس و مترو از آنها (و فقط در مورد هر مکان با صفحه نمایش دیجیتال و یا بیلبورد در حال اجرا یک آگهی) می تواند فقط به عنوان snitchy بیش از حد. بهتر است اگر شما می دانید محله خود را به جاده ها هستند که آباد توسط وسایل نقلیه با صفحه نمایش دیجیتال شما ممکن است بخواهید به انجام این کار هر بار که شما راه رفتن خارج.
 7. اگر شما می توانید نگه دارید در حال دیدن سایت وب و خواندن اخبار به حداقل برساند. آن ممکن است دشوار و در آب و هوای فعلی اما هر mobile ad میآید که مهندسی است برای ارسال یک موج “bidstream” اطلاعات در مورد دستگاه شما—و گاهی اوقات موقعیت مکانی دستگاه شما—به گنجینه ای از شرکت های فن آوری در طرف دیگر.
تبلیغات

من می دانم که این همه برای تلفن های موبایل عجیب و غریب و ترسناک و رک و پوست مانند یک غول درد در الاغ—به همین دلیل است که ارزان اعتراض-آماده سوز دستگاه است که همیشه بهترین شرط بندی شما اگر شما در حال رفتن به هر گونه تظاهرات است. اما این عجیب و غریب و ترسناک به دلایل دیگر بیش از حد. آن را عجیب و غریب و ترسناک است که به عنوان یک صنعت سودآور و فراگیر به عنوان adtech مجاز به اجرا وحشی بدون این شرکت ارائه مردمی آنها با کار و یا هر یک از ما—برخی از مرتب کردن بر اساس شفافیت را در روند. آن را عجیب و غریب و ترسناک به شنیدن این که قانونگذاران مسئول مشت در برابر این سیستم در حال نوازش خود را بر روی پشت خود را برای پیشرفت در حالی که در واقعیت به سختی انجام هر چیزی در همه. آن را عجیب و غریب و ترسناک که در این اکوسیستم را تشویق می کند بدون کنترل نظارت در برابر protestoتومان که اغلب مورد ضرب و شتم و گاهی کشته شده توسط پلیس.

قبل از پیوستن به Gizmodo, من تا به حال یک کار گزارش در این نوع از adtech اما برای تبلیغ خود را به جای مردم است. هر زمان که من می خواهم بپرسم بازیکنان مختلف دندان از سیستم مورد که در آن مسئولیت آموزش آن طرف در نهایت سقوط کرد, پاسخ این بود که همیشه همان: هر کسی ، به این بهانه با تغییر زمان, اما آنها همه را جوشانده به این مفهوم است که این مسائل است یا بیش از حد پیچیده و یا آنها می تواند اشتباه توسط یک کمتر ادراک مخاطبان پس چرا حتی سعی کنید.

نکته این است که ما در حال حاضر شاهد است که اتفاق می افتد بدون در نظر گرفتن. و داستان ما به عنوان خوانده شده در مورد “دیجیتال”—مانند خیره کننده کار انجام شده توسط نیویورک تایمز در مورد این موضوع—تنها خراش سطح از راه این سیستم کار گیرند. اما این inch-عمیق داستان در نهایت تنها چیزی که یک نماینده مجلس می داند به مرجع زمانی که مبارزه در برابر کسی مثل مارک زوکربرگ در دادگاه. و هنگامی که متعاقب آن مقررات تنها خراش سطح سیستم ما در حال تلاش برای کنترل فقط در ادامه به چرک در یک صنعت که تنها گرفتن شلوغ تر از هر سال با شرکت های بیشتری در آینده با راه های بیشتری برای بهره برداری ما (یا حداقل نگه داشتن چشم در آمریکا) در هر نوبت.

تبلیغات

من واقعا می خواهم به این باور است که نمایندگان مجلس اطلاعات غلط به جای عمدا به دنبال دور, حتی اگر آنها به هر دلیل. زمانی که بخش دولتی و شرکت های خصوصی با هم شریک می شود آن را برای مبارزه با بیماری های همه گیر و یا مبارزه با معترضین نفخه از قوانین و مقررات می تواند روح طرف دیگر و علت همه چیز را به فرو ریختن. سرکوب دیجیتال تبلیغات به آن معنا است که حداقل مقامات در حال از دست دادن یک مسیر سریع به بهره برداری هر چه اطلاعات آنها می خواهند با نظارت به عنوان ممکن است در هر زمان و هر کجا که آنها می خواهند.

من احتمالا در انکار اما من هنوز هم فکر می کنم این مشکل از آموزش و پرورش است. و من امیدوارم که این کمک می کند.

تبلیغات

به دنبال راه هایی برای حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند ؟ اتمام این لیست منابع توسط خواهر ما سایت Lifehacker راه هایی برای درگیر شدن.

توضیح: نسخه قبلی این مقاله اظهار داشت که CCPA نیاز به نرم افزار به درخواست کاربر اجازه قبل از جمع آوری داده های مکان. قانون نیست که کاملا قوی—ما خواهید بود. به جای آن بیشتر از یک پیشنهاد است. ما به روز شده داستان فوق را که روشن است.

تبلیغات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله