Illustration for article titled 30 Days of Iconic Music Video Blackness With VSB, Day 4: Jade, Dont Walk Away

تصویر: جید “آیا راه دور”

جید ویدئو برای “لازم نیست راه دور” یکی از کسانی که مفاصل است که شما می توانید بازی شیر یا خط به یک 90s کپسول زمان باز کردن آن 50 سال از هم اکنون و بسیار روشن اگر نه اشتباه درک درستی از آنچه در اوایل 90s در جوان سیاه امریکا مانند نگاه. همه چیز در مورد این فیلم عالی است و قابل ملاحظه ای از وقت خود را.

تبلیغات

بنابراین خزش با من به عنوان حمل و نقل ما را به سال 1992 به عنوان ما دوباره لباس سبک و کل مزخرف می گه که اتفاق افتاده در موسیقی فیلم ، 90s شد یاد زمان در فرهنگ پاپ و این تصویری است که اساسا کل گه در 4 دقیقه و 27 ثانیه است.

جید “آیا راه دور” (1992)

(به عنوان یک نقطه توجه داشته باشید من خواهد بود خوشهچین خودم از پست من را فراموش کرده من نوشت: در سال 2014 در مورد این فیلم. من فقط آن را کشف و پس از انجام من گوگل. قطعات من را گهواره خواهد بود جلا و زایش و حس بیشتر از آنها راه بازگشت را ان.)

تبلیغات

0:00-0:20—این فیلم باز می شود با یک جزء اصلی از 90s در فیلم گروه—برخی بی ارزش بخش از شهر با تعداد زیادی از نقاشی های دیواری و زنجیره ای پیوند شمشیربازی. من یک بار سعی کردم به مانع یکی از کسانی که نرده و من بند کفش ، من رفتم در صورت اول به بتن. ما را که تجربه “اولین ضربه مغزی.” و آن اتفاق افتاد در 90s. ببینید آنچه من وجود دارد ؟ همچنین چرا شورشیان اویختن در مکان هایی مانند این. و این باز مونتاژ پر از مردم است که مانند عربستان سعودی ، بیکار شورشیان به دلیل آن را به وضوح اواسط روز است. اما ما کم سواران و موتور سیکلت. کم سواران بودند در 90s. در حال حاضر آنها در حال شلوار. همچنین یک جزء اصلی از 90s ویدئوها بودند phone call-برای-ماشین بخش.

در حال حاضر در اینجا است که این گه می رود راه 90s. و ما فقط 20 ثانیه در. وجود یک هماهنگ تبریک که اجازه دهید من به شما بگویم چیزی در 90s هر معلم مدرسه ابتدایی بالا می خواستم خط خود را فقط از آن برای ایجاد برخی از نوع پیش بینی پستال با آواز و گه.

0:25—چرا بچه ها سلام-پنج یکدیگر از آنجا که آنها مجبور به ترک یک پیام ؟ من به تماشای این ویدئو 6 بار در حال حاضر (و دوباره این بار دوم در اطراف) و من هنوز هم از دست داد اینجا. مانند این دو 90s محو شدن مو-قطع تردید به خود تبریک سلام سپاس به عنوان اگر آنها ترس آنها اشتباه کردم اما تعداد آنها نیست بنابراین حتی اگر آنها نمی توانید از طریق آنها فقط خوشحالم که آنها را دریافت نمی کند FUBAR می خواهم. و بدون که مخفف کار نمی کند در اینجا. و بله, من در ترک آن است. نکته این است که چرا آنها سلام fiving? کسی تماس نوسان. مردان سیاه و سفید سلام fiving بدون هیچ دلیل است 90s به عنوان فاک توسط راه.

0:26—چرا با وجود یک گربه در این ویدیو ؟ چه اتفاقی می افتد ؟ چرا این اتفاق می افتد ؟ اما این فقط ثابت می کند نقطه نظر من در مورد تصادفی مزخرف پرتاب به فیلم ها. هیچ ایده شد و تا کنون تبدیل خواهد شد.

تبلیغات

“با سلام من یک ایده عالی است. اجازه دهید را در Sasquatch پوشیدن tu-tu برای رقص دنباله.” “ایده بزرگ! این 1991…هیچ کس دیگری در حال انجام است که!”

0:27-0:35—قابل توجه دیگری 90s اصلی—کالج پوشاک و سربازان چکمه (آنها پوشیده نیست اما نیروهای آنها را در مبارزه با چکمه های سبک که بسیار محبوب بودند). با توجه به چگونه محبوب کالج شد و در 90s در میان مردم سیاه و سفید آن را شگفت انگیز همه ما می دانیم که بسیاری از مردم که نه فارغ التحصیل. سپس دوباره, niggas شد اعتیاد به مواد مخدره به رفتن فقط برای برخی از پوشاک و/یا به تعهد امگا Psi Phi. یک بار آنها وجود دارد و niggas دست آنها را در کتاب های آنها مانند جهنم به nah—آنها را نگه داشته مانتو, هر چند. ضمنا جالبترین مردم همیشه به پوشیدن جورج تاون مسائل در 90s ، این مسلم است.

تبلیغات

0:37—آنها راه می رفت به یک dope رقص حرکت می کند که من هنوز انجام هر زمان که من این شانس را دریافت. پایکوبی و بازوی چیز. آن را هنوز هم قابل اجرا است. من شرط می بندم هنوز هم انجام می دهند که در هويدا.

0:37-0:47—ما از نزدیک مشاهده و از بسیاری از سبک های از 90s در. همه جا? این شطرنجی بیش از حد بزرگ را فشار دهید تا پیراهن با بیش از حد بزرگ شلوار جین و چکمه های دسته کوچک موسیقی جاز. قطعا وجود دارد یک skully در اینجا جایی. و البته زنان در ترد سفید مخزن تاپ با جعبه نوارهای. نوستالژی یک لیوان چون من پاره کردن در حال حاضر.

تبلیغات

0:50-1:05—این 10 ثانیه کشش مهم است چرا که این ویژگی در بسیاری از حرکات رقص که مرکزی به 90s و crescendos به آیه و همه جا از 90s در جهان مشهوربدنام, پدربزرگ دو مرحله گانگستر راه رفتن.

1:22—ما یک نمایش خوب از آنچه مردان پوشیده بودند و در 90s در اینجا به عنوان به خوبی. در واقع همان گه زنان پوشیده بودند. آن دسته از کارل کنی لباس با جلیقه جین/شلوار دسته کوچک موسیقی جاز وای کسانی که بی رحم. اما شما با قرار دادن نیروهای نظامی خود را با آنها مفاصل و شما به طور خودکار تبدیل شد به عنوان سرد به عنوان Jodeci. این نیز مسلم است. من مانند لباس با hoodie هر چند. من هرگز متعلق به این چیزها ذهن شما. که گه بود و نه ارزان.

تبلیغات

1:50—من فقط متوجه شدم آنها با پوشیدن Doc Martens. گران, کون, 90s اصلی است که تا به حال یک تجدید حیات در میان مد تنظیم شده است.

نیز وجود دارد بسیاری از رقص در دولا موقعیت خود را در اوایل 90s و بسیاری از زانو محور رقص. و خانواده فکر مگان تو نریان آمد تا با تیتانیوم زانو همه را به خود او. متاسفانه من شرط می بندم بسیاری از مردمی که در 20s خود را در 90s داشتن قابل توجهی مشکلات زانو در حال حاضر. من هیچ اثبات این, اما من قصد دارم به جلو بروید و فرض آن درست باشد. امیدوارم با طب مدرن مگان نمی خواهد رنج می برند همان سرنوشت.

تبلیغات

2:00-2:12—راستش اگر من زندگی می کردند در مناطقی مانند این—به وضوح LA—به عنوان یک جوان به تماشای این فیلم ها که نگاه مانند آنها فقط در مورد به طور تصادفی من همیشه می خواهم فکر می کنم که اگر من به دوستان با هم و با ما رفت و به یک زن ضعیف و ناتوان انبار-مانند منطقه با نور مناسب شطرنجی پیراهن و حداقل یک اصلی که یک موزیک ویدئو را شکستن. من همیشه می خواهم نا امید خواهد شد اگر آن را هرگز اتفاق افتاده است. بیش از حد بسیاری از فیلم ها را نگاه کرد درست مثل این.

2:32—این شخص رقص با مارون در دادن خیلی کار به شانه او. به همین دلیل او هرگز شروع به رقص-تصویری تمرین فراتر از من است. او نشان می دهد بازگشت تا بعد از آن در این فیلم انجام های مختلف تفسیر از همان رقص و آن را فقط به عنوان عالی به عنوان اولین بار. ما همه بهتر چون این مرد وجود داشته است.

تبلیغات

تقریبا بقیه این تصویری است که دقیق همان آغاز. مردم در محل در منطقه رها شده با تعداد زیادی از فرش و کلاه های بزرگ و یا نوارهای. وجود دارد برخی از بسیار فانتزی و اغوا کننده rail رقص اتفاق می افتد در اطراف 4 دقیقه علامت گذاری به عنوان به خوبی.

عمدتا به دلیل این رو طولانی من توقف. اما این یکی 90s, کون تصویری.

و ما همه بهتر برای آن است. و آن را یاد 90s تصویری.

لازم نیست راه دور.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله