مواد مخدر برای COVID-19 تنفس مشکل و تست شده در مینه سوتا نشان می دهد وعده

علامت Revord هرگز نمی خواهد می دانم برای مطمئن شوید که آیا یک داروی آزمایشی شناخته شده در آن زمان به عنوان CM4620-یعنی نجات او را از داشتن یک لوله تنفس وارد شده پایین گلو خود را به مدیریت COVID-19 علائم.

اما 59 ساله دوچرخه سوار از مینیاپولیس مواد مخدر در زمان به عنوان بخشی از یک کوچک اولیه کارآزمایی بالینی پس از شروع در پایین جریان اکسیژن در بیمارستان از طریق یک لوله در زیر بینی خود را. او در سمت چپ مناطق در بیمارستان سنت پل چهار روز پس از شروع تزریق وریدی مواد مخدر هرگز نیاز به دستگاه تنفس مصنوعی یا لوله تنفس آن نیاز دارد.

“هیچ کس نمی داند که 100 ٪ مطمئن شوید که آیا آن کار کرده و یا آن را نمی,” Revord گفت: در مصاحبه اخیر است. “من وضعیت بهبود یافته و [کارآزمایی بالینی] مطمئن شوید که به عنوان هک نیست به من صدمه دیده است. در قلب من اعتقاد دارم آن را به من کمک کرد.”

سایر بیماران در 26 فرد مطالعه در مینه سوتا و دیترویت نیز شاهد به طور قابل توجهی کاهش می یابد استفاده از تهویه کننده و بستری در بیمارستان در مقایسه با گروه کنترل بود. اوایل نتایج مثبت آنقدر قوی است که سازمان غذا و دارو خواست دارو ساز مستقر در کالیفرنیا CalciMedica برای تبدیل اوایل آزمایش به یک مقیاس بزرگ کارآزمایی بالینی.

که آغاز خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان اوت و ممکن است حمایت از یک نرم افزار تجاری برای تصویب جدید COVID-19 درمانی است.

این دارو در حال حاضر حمل نام Auxora و COVID-19 بیماران دریافت کننده کم جریان اکسیژن درمانی برای COVID-19 در HealthPartners’ مناطق و Methodist بیمارستان در شهرهای دوقلو ممکن است واجد شرایط برای ثبت نام در تصادفی کور آزمایش برای آزمون اثربخشی دارو. محاکمه خواهد شد ثبت نام تا 400 نفر در سراسر کشور با COVID-19 که در حال کم شدن جریان اکسیژن از طریق یک کانول بینی.

به عنوان اتفاق افتاده است با درمان های دیگر به طور بالقوه مفید برای COVID-19 دارو ساز است صدور اخبار مثبت منتشر شده و اعلام خصوصی جدید جمع آوری کمک های مالی در حالی که انتشار اندک بالینی جزئیات تمام در حالی که کار از نزدیک با FDA.

یک مارس 28 انتشار اخبار از CalciMedica ارائه دو datapoints از یک تجزیه و تحلیل موقت. درمان بيماران به حال بیش از 50% کاهش در نسبت که رفت هواکش مقایسه با بیماران اخذ استاندارد مراقبت بدون دارو, شرکت گفت و در طول اقامت برای درمان بیماران “بیش از 50 درصد کوتاه تر” از برای کنترل بیماران.

نشده بودند پارامترهای آماری مانند فواصل اطمينان بالا-خط و نتایج بالینی جزئیات مانند چند روز از بستری شدن در بیمارستان به درمان بیماران اجتناب شود و چگونه بسیاری از مردم در هر دو گروه عوارض جانبی.

“کامل توضیح داده خواهد شد منتشر شده در کارشناسی, مجله. در حال حاضر CalciMedica است فقط گزارش خط بالا داده به عنوان شرح داده شده در آزادی مطبوعات” CalciMedica سخنگوی کارن اوشی گفت: از طریق e-mail.

دکتر چارلز Bruen مهم-مراقبت و مطالعه محقق اصلی در مناطق بیمارستان گفت: این دارو در ابتدا توسعه یافته برای درمان پانکراتیت حاد دردناک و بالقوه مرگبار التهاب لوزالمعده اغلب ناشی از سنگ کیسه صفرا انسداد.

افراد مبتلا به پانکراتیت حاد مستعد ابتلا به توسعه سندرم زجر تنفسی حاد یا ARDS. بنابراین کسانی که با موارد جدی از COVID-19. اکثر COVID-19 بيمار که تا پایان مکانیکی تنفس دستگاه به نظر می رسد به ARDS با توجه به کارشناسی, منبع پزشکی UpToDate. نارسایی تنفسی است که علت مرگ در COVID-19 بيمار.

در طی یک کارآزمایی بالینی این دارو برای پانکراتیت حاد, “بیماران ما تحت درمان با این دارو تا به حال کمتر ARDS از کسانی که نمی شد در آن” Bruen گفت. “بود که کاملا اتفاقی پیدا کردن که در طول مطالعه. بنابراین زمانی که COVID-19 اطراف آمد و ما ماهیگیری برای هر گونه امید آن بود که این ممکن است یک راه برای حمله به hyper-سندرم التهابی که SARS-CoV-2 ویروس باعث در بیماران است.”

آینده محاکمه Auxora در بیماران دریافت کننده کم جریان اکسیژن خواهد بود تصادفی و کور معنی بیماران نمی دانیم که آیا آنها مواد مخدر است. آزمایشی است که میله میله برای شروع در ماه آگوست یا سپتامبر و انتظار می رود به طور کامل در سه ماهه اول سال 2021.

اگر چه اهداف بالینی نبوده است, تعریف نشده است, CalciMedica معتقد است این مهم خواهد بود به تمرکز بر روی تغییرات به زمان برای بازیابی و نیاز به تهویه مکانیکی در بیماران دریافت دارو.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de