یکی دیگر از ايام عيد در بازداشت پلیس پس از فریاد ” نمی توانم نفس بکشم.’ مرگ او شده است حکم قتل


People listen during a vigil for Manuel Ellis, a black man whose March death while in Tacoma Police custody was recently found to be a homicide, according to the Pierce County Medical Examiners Office, near the site of his death on June 3, 2020 in Tacoma, Washington.

گوش دادن به مردم در طول یک شب زنده داری برای مانوئل الیس, سیاه که مه مرگ در حالی که در تاکوما پلیس بازداشت شد و به تازگی به یک قتل با توجه به Pierce County Medical Examiners, اتاق کار, نزدیکی محل مرگ او در ژوئن 3 سال 2020 در تاکوما واشنگتن.
عکس: دیوید رایدر (گتی ایماژ)

یک معاینه پزشکی گزارش نشان داد که یک مرد سیاه پوست در اثر محرومیت از اکسیژن در حالی که در بازداشت توسط پلیس بعد گفتند: “من نمی توانم نفس بکشم”—که مردی به نام جورج فلوید.

تبلیغات

سیاتل تایمز گزارش که 33 ساله مانوئل الیس درگذشت در تاکوما بشویید. در مارس 3 بعد از او دستگیر شده با چهار افسر از تاکوما اداره پلیس. در چهارشنبه الیس’ مرگ رد شد یک قتل توسط Pierce County دفتر معاینات پزشکی است.

تبلیغات

مانند فلوید, الیس درگذشت در حالی که در دستبند و او مهار توسط چهار افسر. در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده است گزارش:

در مارس 3, مرگ, مقامات گفت: “33 ساله به نظر می رسد مبتلا به هذیان هیجان زده است که اغلب شامل تلاش در خشونت های غیر منتظره و قدرت بسیار بالا و درجه حرارت بدن.

آنها گفتند که ممکن است باید توضیح داد که چرا الیس گفته می شود ضرب دیده در یک ماشین گشت و با حمله دو افسر در تلاش برای آرام کردن او.

اگر چه الیس آشکارا تلاش معتاد به حال مواد مخدر در سیستم خود را هنگامی که او درگذشت این Pierce County دفتر معاینات پزشکی مشخص کرده است الیس در اثر ایست تنفسی ناشی از هیپوکسی با توجه به محدودیت فیزیکی.

و در اینجا افسران حساب از آنچه اتفاق افتاده است:

پلیس مواجه می شوند الیس در راه رفتن به خانه در 11:22 بعد از ظهر

آنها می گویند او اذیت و آزار یک زن در تقاطع 96 خیابان جنوبی و Ainsworth خیابان و تپش در پنجره ماشین. او همچنین از تلاش برای باز کردن درب از اشغال وسایل نقلیه, پلیس گفت:.

زمانی که دو افسر در منطقه او را خواسته آنچه او انجام شده بود الیس گفته به آنها گفت که او تا به حال حکم و می خواستم به صحبت کردن با آنها.

سپس او بارها و بارها خود را زده ماشین گشت.

این دو افسر در داخل مطلع اعزام آنها مورد نیاز اولویت نسخه پشتیبان تهیه و سپس از ماشین.

“او برداشت تا افسر با جلیقه و با شدت بهم زدن-dunked او بر روی زمین” اد Troyer, سخنگوی پیرس شهرستان کلانتر که در حال بررسی این حادثه گفت: اخبار تریبیون در روز سه شنبه. “او هرگز سعی به اجرا او درگیر با افسران و شروع به مبارزه.”

وجود دارد یک مبارزه قبل از پلیس رو الیس دستبند بر روی زمین است.

افسران به نام امدادگران اما در عرض چند دقیقه از ورود به الیس تنفس متوقف و آگاهی را از دست داد. او در صحنه مرده.

تبلیغات

معلوم نیست چرا از آن زمان سه ماه برای معاینه گزارش به تعیین علت الیس’ مرگ منتشر خواهد شد اما آنها تا به حال این نتایج ممکن است پس از 11 بار ،

ماموران درگیر شد که به مرخصی اداری پس از حادثه اما پس از بازگشت به کار.

تبلیغات

به گزارش نیویورک تایمز, Troyer گفت که او باور ندارد که ماموران با استفاده از یک سبد یا که هر زانو قرار داده شد در الیس’ گردن. او گفت: ماموران نورد او را در سمت خود را به عنوان به زودی به عنوان او گفت که او نمی تواند نفس بکشد. البته Troyer اشاره کرد که او نمی تواند هر چیزی می گویند برای برخی از افسران پوشیده نیست دوربین بدن.

الیس’ خانواده برگزار شد شب زنده داری برای او در تاکوما در شب چهارشنبه که در آن صدها نفر جمع شده بودند.

تبلیغات

این تحقیقات به الیس’ مرگ است ادامه دارد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de