اطلس چرخه در حال حاضر تنها یک حافظه دوران کودکی به عنوان کارخانه تعطیل عملیات

دهلی نو: اطلس چرخه – یک نام است که تبدیل به یک مترادف برای دوچرخه در هند – دارای بسته آخرین آن واحد تولیدی در Sahibabad فقط در خارج از پایتخت کشور با اشاره به کمبود بودجه برای اجرای کارخانه.

آن مدیر عامل N P Singh Rana, اما, اصرار خاموش است تنها به طور موقت و شرکت خواهد شد و عملیات پس از آن قادر به جمع آوری در اطراف تومان 50 کرور فروش مازاد زمین.

شرکت بسته کارخانه در ژوئن 3 که از قضا او نیز اتفاق افتاده است به روز جهانی دوچرخه. آن را گذاشته 431 باقی مانده کارکنان هر چند رعنا اصرار دارد آنها همچنان به رول شرکت و پرداخت خواهد شد “lay-off دستمزد” بر مارک حضور و غیاب روزانه.

در حالی که او نداد در پرداخت به کارکنان “lay-off دستمزد” به طور معمول برابر با 50 درصد از حقوق اساسی و dearness کمک هزینه.

این کارخانه بزرگترین در کشور آغاز شده در سال 1989. این آخرین عملیاتی کارخانه اطلس چرخه با تولید ماهانه بیش از دو لاخ دوچرخه.

کارکنان ادعا واحد بسته شد و بدون اطلاع قبلی.

روز چهارشنبه متوجه شد و جا به جا در کارخانه گیتس که به عنوان خوانده شده: “این شرکت بوده و از طریق عبور از یک بحران مالی برای چندین سال و تا به حال خسته از همه بودجه خود را برای حفظ کارخانه شناور. اما در حال حاضر هیچ بودجه وجود دارد سمت چپ. ما مواجه با مشکل در تنظیم بودجه برای ما روز به روز عملیات. ما نیز قادر به خرید مواد اولیه. در این شرایط مدیریت در یک موقعیت به کار این کارخانه است.”

اما گذاشته کارکنان خواسته شده است به علامت حضور و غیاب به جز در روزهای تعطیل و عدم است که آنها را مجاز به هر lay-off استحقاق.

این شرکت شروع به ساخت و زیان در سال 2014 و اولین کارخانه در Malanpur بود تعطیل در ماه دسامبر 2014. زیان ادامه داد: به mar رشد و دوم آن گیاه در Sonepat, هاریانا نیز بسته شده در فوریه 2018.

این Sonepat کارخانه اولین واحد تاسیس شده در سال 1951 توسط Jankidas کاپور. با شروع از متوسط قلع ریختن در Sonepat, اطلس چرخه Industries Ltd پرتاب به 25 هکتار مجتمع کارخانه فقط در 12 ماه.

آن را به زودی تبدیل شد هند بزرگترین دوچرخه تولید کننده و تامین کننده رسمی از دوچرخه به سال 1982 در بازی های آسیایی برگزار شد در سرمایه های ملی.

بحران مالی مواجه پس از 2014 از بد به بدتر در تاریخ و زمان آخرین یک-و-نیم سال و coronavirus مستند تنها مرکب آن است.

“ما نه بسته کردن گیاه. در واقع, شده است وجود دارد بسیاری از اطلاعات غلط…گیاه بسیار خوبی باز ما نمی فسخ هر کارمند. ما فقط به طور موقت به حالت تعلیق عملیات” رعنا گفت PTI.

این شرکت تا به حال در 2 ژوئن مطلع ثبات نسبی بازار بورس به Sahibabad واحد از این شرکت است که در یک موقعیت برای از سرگیری عملیات تولید با توجه به محدودیت های مالی است.

از این رو نیروی کار از Sahibabad واحد از این شرکت خواهد بود گذاشته با اثر از 3 ژوئن 2020 تا کافی تنظیم بودجه ساخته شده است” اطلس چرخه تا به حال گفت: در یک نظارتی تشکیل پرونده.

در توضیح وضعیت رعنا گفت: “همه کارکنان در رول شرکت…تخمگذار کردن به این معنا نیست که مردم باید فسخ شده است یا اشتغال آنها قطع شود. تخمگذار کردن یک ماده در قانون جایی که مردم نیاز به آمده است هنگامی که در یک روز به ثبت حضور خود را…بنابراین در حال حاضر آنها در رول شرکت و آنها را ادامه خواهد داد به اشتغال است. آنها را غیر روحانی کردن دستمزد خود را برای دوره است.”

او گفت: کارگر قدرت در کارخانه 800 در سال 2017 اما “امور مالی وضعیت از بد به بدتر در تاریخ و زمان آخرین یک-و-نیم سال در حال حاضر ما گذاشته تنها 431 کارکنان”.

اظهار نظر در جاده پیش رو برای Atlas, چرخه, او گفت:, “ما در حال حاضر قرار داده تا نرم افزار به NCLT به دنبال مجوز برای فروش ما مازاد زمین. هنگامی که ما دریافت اجازه ما فروش ما مازاد زمین و مازاد زمین پول بسیار بالاتر خواهد بود به پرداخت تمام حق عضویت از تامین کنندگان و مردم ما و ما را به از سرگیری تولید.”

وقتی پرسیده شد که چه مقدار از صندوق شرکت به دنبال افزایش فروش مازاد زمین رعنا گفت: “ما بسیاری از بانک زمین. ما تنها به دنبال یک صندوق برای اجرای روز به روز عملیات. ما فقط به دنبال تومان 50 کرور در حال حاضر است.”

در انتظار زمانی برای از سرگیری رعنا گفت: دشوار است که می گویند به عنوان “NCLT به ما داده است تاریخ 18 ژوئن. ما به محض دریافت مجوز ما را تبلیغ و به فروش زمین و ما به محض دریافت وجوه از خریداران آینده نگر ما را به از سرگیری تولید.”

این Sahibabad واحد دارای یک ظرفیت نصب شده از 40 لاخ واحد در سال است. این شرکت تولید شد حدود 1.5 لاخ به 2 لاخ دوچرخه در هر ماه است.

آغاز شده و در سال 1950 از Sonepat, اطلس چرخه رشد به ظهور هند به عنوان بزرگترین چرخه تولید کننده در سال 1965. آن را حتی جرأت خارج از کشور و تبدیل به یکی از برترین های دوچرخه سواری تولید شرکت در جهان با ظرفیت تولید 40 لاخ دوچرخه در هر سال است.

به عنوان حالت تحرک و تغییر با ظهور خودرو, اطلس چرخه شروع به صورت headwinds که به سر آمد و به تازگی.

“ما شده اند قادر به حفظ و ما قادر به جمع آوری منابع مالی برای ادامه و ما روز به روز عملیات. بنابراین ما قرار داده و این عملیات (در Shahibabad) در تعلیق برای یک دوره موقت,” رعنا گفت “coronavirus همه گیر شد یکی دیگر از ضربه به ما”.

وی اضافه کرد: این شرکت داده نمی شوند.

“تقاضا است و نه یک مشکل بازار بسیار خوب است. ما بسیار قوی فروشنده و تامین کننده پایه. ما 70 سال سن نام تجاری و به خوبی پذیرفته شده در بازار است. ما گزاف گویی خواهد شد,” رعنا اصرار داشت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de