Illustration for article titled Audio Released in the Police Shooting of Dion Johnson

عکس: شاتر

اعتراضات خروشان در سراسر کشور در صالح خشم در پلیس قتل جورج فلوید. در شهر فینیکس, تظاهرات برگزار شده است نه تنها به افتخار فلوید بلکه برای Dion جانسون 28 سال-پیرمرد بود که به ضرب گلوله کشته و یک آریزونا اداره ایمنی سپاهی همان روز فلوید درگذشت در دست پلیس در مینیاپولیس.

تبلیغات

AZ مرکزی گزارش صوتی که از 25 مه اعزام تماس از این حادثه منتشر شد توسط یک منبع ناشناخته. در سه دقیقه ای صوتی منتشر شده در یوتیوب, افسر, گزارش, پیدا کردن Johnson ماشین پارک شده در گور نقطه از حلقه 101 آزادراه و Tatum بلوار با جانسون خواب در صندلی راننده. افسر اشاره به بوی الکل و ممکن است باز کردن ظروف در خودرو. برخی از زمان می رود قبل از افسر اشاره می کند که عکس را از کار اخراج شده است.

AZ مرکزی اشاره می کند که ققنوس اداره پلیس منتشر شده خود را در بیانیه ای در مورد حادثه در شب چهارشنبه که فراهم می کند جزئیات بیشتر در مورد آنچه که منجر به تیر اندازی با توجه به سخنگوی پلیس گروهبان. مگی Cox.

تبلیغات

از AZ مرکزی:

این بیانیه گفت: “سپاهی “بوی بوی الکل دیدم قوطی های آبجو و یک تفنگ را در وسیله نقلیه.” این سپاهی حذف اسلحه از جانسون خودرو و امن آن را بر روی موتور سیکلت خود را.

پس از تماس برای پشتیبان گیری سپاهی متوجه جانسون در حال حرکت به طوری که او رفت و برگشت به ماشین و تلاش برای دستگیری جانسون. جانسون در حال حاضر بیدار “برداشت بر روی” این سپاهی از طریق درب سمت راننده که شروع به مبارزه. این سپاهی بعد از محققان گفت: او نگران بود او را تحت فشار قرار دادند به ترافیک می دوزند تا او به تفنگ خود را کاکس گفت.

“آقای جانسون شروع به پیروی اما به عنوان سپاهی بود holstering تفنگ خود آقای جانسون رسیده برای تفنگ و دوم درگیری در گرفت” کاکس گفت. “این سپاهی ترس برای زندگی خود را پس از آن اخراج خدمات خود سلاح قابل توجه آقای جانسون. دوم سپاهی وارد پس از تیراندازی و کمک در از بین بردن آقای جانسون از این وسیله نقلیه است.”

جانسون خانواده ارائه شد و با هر دو صوتی و ترافیک دوربین فیلم از این حادثه. عکسبرداری نیست در این فیلم اما آن را نشان می دهد جانسون بدن دستبند به دست چپ بر روی زمین به مدت شش دقیقه پس از ضربه. DPS troopers لازم نیست برای پوشیدن بدن دوربین بنابراین این ممکن است تنها در فیلم وجود دارد که از تیراندازی.

تبلیغات

Erma جانسون johnson’s مادر ابراز شوک و ناباوری در آنچه که او شاهد بوده است.

“من نمی توانم باور کنم که کسی که قرار است به محافظت و خدمت خواهد درمان یک انسان راه درمان آنها پسر من زمانی که او به ضرب گلوله کشته شد, دست به دستبند, به زمین پرتاب بدیهی است چرا که او در ماشین قبل از آنها کشته شد.” جانسون گفت: AZ مرکزی. در طول آن شش دقیقه جانسون بود بر روی زمین یک آمبولانس و یک ماشین آتش نشانی می توان در انتظار در کنار بزرگراه قبل از رفتن به ارائه کمک.

تبلیغات

“من فقط می خواهم که این افسران به اتهام بازداشت و اخراج برای ظلم به انسان و زندگی انسان است.” جانسون گفت. Dion برادر داستین جانسون همچنین ابراز ترس خود را در مورد تیراندازی. “آن شکست قلب من روح من همه چیز است. من از اینجا راهپیمایی پس از Trayvon مارتین رو کشته. و من هرگز فکر نمی کردم در وحشی ترین رویاهای من و یا هر چیزی که آن اتفاق می افتد به خانواده من” جانسون گفت.

یک سپاهی بررسی است و در حال حاضر در حال انجام توسط ققنوس اداره پلیس و همچنین اداری بررسی توسط آریزونا اداره ایمنی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net